мегамоСГ• 22 января в 15:45

Відносини. Важко нести, шкода бросити

20 років шлюбу.
І я його люблю
І він мене любить
Зараз розійшлись.
Він інфантильний. Як буде так і буде
Я шило в жопі. Треба щось робити.
Псіхонула пішла пожити окремо.
Він мовчить. Раз в місяць з´являється з подарунком. Потім знову мовчить.
Я як дура, не знаю що робити. Емоційно тяжко розірвати відносини.
автор мегамоСГ • 22 января в 17:05
Ответ дляТрільчиха
Якого такого? Автор не відповіла, чи критикує вона його коли він починає щось робити, чи впевнена вона, що якщо проконтролює - то буде краще. Бо як він зробить - то 💯 щось наплужить? Може це автор за 20 років вкорінила його інфантилізм - не берись, бо я зроблю краще, ти ж нездатний ні на що
Не без того. Чесно. Є грішок за мною.
Другий психолог ( та що за чоловіків) це мені дуже підсвітила як я крок за кроком вбивала в ньому чоловіка
автор мегамоСГ • 22 января в 17:06
Ответ дляПопразендовна
так вже 2026
що він зробив для вас за 4 роки? як вас захистив, забезпечив? як дбав про вашу безпеку, здоров´я?
Не сипте сіль на рану. Це і є причина розлуки
Попразендовна• 22 января в 17:06
Ответ длямегамоСГ
Так як хочеться не виходить.
Хотілось би разом до старості.
Але вже як розійшлись то розійшлись.
Але сердце це не розуміє
Вы представляете как стареть с таким?
Или в декрете.
Это кошмар, пахота и нищета и сама сама кругом сама.
автор мегамоСГ • 22 января в 17:06
Ответ для...аяприкольная
Автор, ви точно думаєте може повернутися???
Уявіть, що ви ще 20 років так живете, з шпалерами на голові, вонючими котами в хаті, і щей за ним будете доглядати, ви хочете такого життя?
О так! Пишіть ще! Мені здається допомогає!
...аяприкольная• 22 января в 17:07
Ответ длямегамоСГ
Наполягав. Для нього не було проблемою коли я не мала роботи.
Просто в періоди декретів та безробіття жили на одну зарплату а не на дві
Його зп на все вистачало? Ви могли дозволити собі манікюр, перукаря, косметолого, якісь розваги, відпочинок, шопінг.....?
Миловидна леді• 22 января в 17:08
Автор, он своей верой в вас развил вашу мужскую сторону. На вас можно положиться. А ему при этом ничего делать не нужно. Я была в такой же ситуации, развелась. Сейчас с мужчинами делаю все по-другому, у меня лапки.
автор мегамоСГ • 22 января в 17:08
Ответ для...аяприкольная
Мені грошей ніколи не вистачає.
Звісно коли жили на його одну зарплату - базовий мінімум
Попразендовна• 22 января в 17:11
Ответ длямегамоСГ
Ви написали вчіться бути незалежною від емоцій.
Але ніхто не навчить як саме
У меня сразу пропадают чувства когда понимаю что меня не жалеют и не помогают в тяжелой ситуации или если болею.
Прямо сразу.
Аноним ФЕЯ• 22 января в 17:08
Ответ дляКуплю орехи
може, треба було йому накази віддавати.
чи задачі ставити. як на роботі - ціль, терміни, крі.
типу - твоя задача переклеїти шпалери. придумай, як ти будеш це робити.
на все-про-все - 2 тижні тобі. перший проджект-тім мітинг - завтра о 19:00. представиш кошторис, або принаймні, виміряєш площу кімнати.
Ви мабуть на роботі багато часу проводите. Буде відповідь ’Ні, я не буду цього робити’ і що далі, розлучення? Супер, можна буде із котом мітинги проводити
автор мегамоСГ • 22 января в 17:08
Ответ дляМиловидна леді
Ой, розкажіть вашу історію. Дуже прошу
Попразендовна• 22 января в 17:09
Ответ для...аяприкольная
Я думаю тут трохи інше, автор хоче, щоб чоловік вирішував потреби які важливі, зробити ремонт, полагодити кран....якщо не може самостійно, то щоб дав кошти. А він не робить ні того не іншого, тільки говорить автору, яка вона гарна і що вона в нього молодець, все може і знає....
жлоб нарц мамкин сын хитрожопый альфонс пополамщик слабак и руки из жеппы и еще наверняка абьюзер и кобель
автор мегамоСГ • 22 января в 17:10
Ответ дляПопразендовна
Прямо сразу.
Так в момент коли ображають в мене теж пропадають.
А зараз я на орендованій квартирі відїлась, відіспалась. Серіалів надивилась.
Моя психіка відпочила.
І пам´ять стерла все погане
Попразендовна• 22 января в 17:10
Ответ длямегамоСГ
Не без того. Чесно. Є грішок за мною.
Ошибка. Чоловіка в ньому ніколи і не було.
Це він вас вважає за чоловіка в парі.
Попразендовна• 22 января в 17:10
Ответ длямегамоСГ
Так чого страждати? відвалився баласт
100pudov• 22 января в 17:11
Ответ для...аяприкольная
Знайдіть собі якесь заняття, спорт, танці, малювання, картини з алмазної мозайки......
Ну она будет рисовать грустные картины и будет думать о нём - не поможет
автор мегамоСГ • 22 января в 17:11
Ответ дляПопразендовна
Так чого страждати? відвалився баласт
Бо люблю німагу
Трільчиха• 22 января в 17:13
Ответ дляПопразендовна
Це він вас вважає за чоловіка в парі.
То ж автор написала, що трохи чмирила його 20 років, як він щось хотів сам без її схвалення і контролю зробити
Корсет_на_шурупах• 22 января в 17:12
Ответ дляПишна молодиця
Из лимона томатный сок давите, а лимон сопротивляется?
Какое отличное сравнение), буду пользоваться, если Вы не против)
Попразендовна• 22 января в 17:13
Ответ длямегамоСГ
Моя психіка відпочила.
І пам´ять стерла все погане
В мене навпаки, попри всі проблеми, травми, хвороби я рада що не з таким чоловіком поруч. Гадаю це було одне з найкращих рішень в моєму житті, припинити зв´язок з ним.
Попразендовна• 22 января в 17:14
Ответ для100pudov
люблю дождь, в нем можно спрятать слезы(с) 😅
Попразендовна• 22 января в 17:15
Ответ длямегамоСГ
Бо люблю німагу
за що? 🤔
Попразендовна• 22 января в 17:16
Ответ дляТрільчиха
настільки чмирила, що він за ці роки став ще більш впевненим у собі та інфантільним?
автор мегамоСГ • 22 января в 17:18
Ответ дляТрільчиха
Ну це були ідеї типу. А давай у твоєї подруги візьмемо в борг 20 тс долларів поставим сонячну станцію.
Ну я йому по пунктам і розповіла ризики і недолугість ідеї.
То вирішив бізнес замутити - я йому просто прорахувала рік вартості його бізнесу ( оренда, податки, ліцензії)
То - в може мотоцикл купимо?
Баба_Воля• 22 января в 17:20
Ответ длямегамоСГ
Я трохи не розумію . Це про понизити планку вимог?
У вас є планка вимог? А де вона була 20 років?
автор мегамоСГ • 22 января в 17:21
Ответ дляПопразендовна
за що? 🤔
Ну він чесний, порядний. Він вміє залагоджувати конфлікти, позитивний. Я ніколи не відчувала негативу в свою сторону а виключно захоплення.
Попразендовна• 22 января в 17:21
Ответ длямегамоСГ
Моя психіка відпочила.
І пам´ять стерла все погане
То вы его идеализируете.
Я наоборот, прекратила связь после очередного его равнодушия, отсутствия помощи, он еще и поиздевался над моими проблемами. Но я не стала опускаться до такого, сказала пару слов на прощание. И удалила все его контакты, заблочив кругом. Предварительно сохранив в блокнот все его самые грубые, злые слова в мой адрес.
На случай если когда-то захочется возобновить розмову (но больше не захотелось).
...аяприкольная• 22 января в 17:22
Ответ длямегамоСГ
Можете звісно повернутися і почекати ще місяць, рік...коли стеля на голову впаде, вам тоді вже і ремонт буде не потрібен і чоловік ваш не дуже засмутится, просто переступить через вас і піде далі. Ви згадуєте про минуле з ним, живете приємними спогадами, а подумайте про майбутне з ним за таких самих умов, і про те, що з кожним днем буде все гірше і гірше, хочете такого життя???
...аяприкольная• 22 января в 17:23
Ответ длямегамоСГ
Мені грошей ніколи не вистачає.
В вашому випадку навіть думати немає про що!!! Не гайте час
автор мегамоСГ • 22 января в 17:23
Ответ для...аяприкольная
Ви краща за психологів!
Корсет_на_шурупах• 22 января в 17:23
Ответ для...аяприкольная
Ви звикли бути сильною, дозвольте тепер собі побути слабкою. повірте мені, вам то сподобається
А кто будет за нее все делать?)