мегамоСГ• 22 января в 15:45
Відносини. Важко нести, шкода бросити
20 років шлюбу.
І я його люблю
І він мене любить
Зараз розійшлись.
Він інфантильний. Як буде так і буде
Я шило в жопі. Треба щось робити.
Псіхонула пішла пожити окремо.
Він мовчить. Раз в місяць з´являється з подарунком. Потім знову мовчить.
Я як дура, не знаю що робити. Емоційно тяжко розірвати відносини.
І я його люблю
І він мене любить
Зараз розійшлись.
Він інфантильний. Як буде так і буде
Я шило в жопі. Треба щось робити.
Псіхонула пішла пожити окремо.
мегамоСГ
• 22 января в 17:39
Ответ для...аяприкольная
Капець, і ремонт не може зробити, це дно.
Тим паче зараз сантехніки на вагу золота
Я знаю.
Тепер ви розумієте чому я пішла від такого чудового чоловіка
Миловидна леді• 22 января в 17:40
Ответ длямегамоСГ
Скільки ви відновлювалися?
У вас не було цього періоду невизначеності як у мене наче разом наче ні?
Было пока я не приняла окончательное решение. Мы еще 6 мес жили вместе, пока продавали и покупали имущество. Это был вообще ад.
После разъезда он еще долго ко мне вострил лыжи. Я это старалась обрубать как могла. Как-то даже кран себе поменяла сама лишь бы его не просить 😂
Мне понадобилось 2 года чтобы реально от всего отойти. Думала весной 22 пойти на сз. Но тут война. Я выехала с дочкой, 1.5 года еще вкалывала на новом месте чтобы нормально все обустроить. Пошла на сз фактически через 3.5 года.
...аяприкольная• 22 января в 17:40
Ответ длямегамоСГ
Ой та гроші він дарує!
То 10 т то 15
То це не подарунки. Це просто фін допомога і не дуже велика в наш час. А чому він ходить до вас? Просто принести кошти?
Попразендовна• 22 января в 17:41
Ответ длямегамоСГ
Скільки ви відновлювалися?
Цей період є лише як все було добре.
А як він вже за роки накосячив дебело, вичерпав усі ліміти терплячки, емпатії до нього - то усе проходить одним днем, точніше моментом.
як у цитаті ’можна кохати усе життя, а розлюбити в четвер’
...аяприкольная• 22 января в 17:42
Ответ длямегамоСГ
Зараз під час та після війни на гарних психологів гарний попит.
Щоб стати гарним психологом теба вчитися, практика, а не просто відсидіти в інстетуті 5 років
мегамоСГ
• 22 января в 17:43
Ответ для...аяприкольная
Ну то носок забрати , то паррасольку відати.
...аяприкольная• 22 января в 17:44
Ответ длямегамоСГ
Скільки ви відновлювалися?
Ви б вже давно відновилися, якби думками меньше поверталися в ті відносини. І спробуйте не спілкуватися з ним взагалі, хоча б місяць
Миловидна леді• 22 января в 17:44
Ответ длямегамоСГ
Ой та гроші він дарує!
То 10 т то 15
Убирайте все вот эти похождения. Просто обрезайте контакт, что его никак не было в вашей жизни. Иначе так будет тянуться годами. Это дверь которую надо закрыть чтобы идти дальше.
Попразендовна• 22 января в 17:45
Ответ длямегамоСГ
go no contact
...аяприкольная• 22 января в 17:45
Ответ длямегамоСГ
Я знаю.
Розумію. Не розумію, чому думаєте про нього і хочете повернутися
Миловидна леді• 22 января в 17:45
Ответ длямегамоСГ
Собрали все его хламье в один день и отдали. Все больше вас для него нет.
Попразендовна• 22 января в 17:46
Ответ дляМиловидна леді
согласна полностью
...аяприкольная• 22 января в 17:46
Ответ длямегамоСГ
Секс є?
Попразендовна• 22 января в 17:47
Ответ длямегамоСГ
Забудьте что вы его встречали когда-либо, это незнакомец
мегамоСГ
• 22 января в 17:47
Ответ для...аяприкольная
Мій останній психолог пішла в професію після 40.
Зараз їй під 60 і вона прям кайфує від роботи
...аяприкольная• 22 января в 17:48
Ответ длямегамоСГ
Мені теж 40)) і я про це думаю....
мегамоСГ
• 22 января в 17:49
Ответ для...аяприкольная
Секс є?
Але відверто. Під час овуляції я ледь стрималась щоб не запросити на палку чаю
...аяприкольная• 22 января в 17:49
Ответ длямегамоСГ
Ні
Це добре, що з ним немає. А що немає взагалі, це не дуже добре
мегамоСГ
• 22 января в 17:50
Ответ для...аяприкольная
Я купила вібратор. Але не те кіно
...аяприкольная• 22 января в 17:55
Ответ длямегамоСГ
Я купила вібратор. Але не те кіно
Не те, зараз головне бажання задовільнити, а як відпустите ситуацію, закриєте цю історію, зустрінете нормального чоловіка, тоді відірветеся.....
Оцененная• 22 января в 18:13
Ответ дляТрільчиха
Після 40 якщо є про що поговорити з партнером і секс класний, то вже можна жити. З іншим можна змиритись
В мене інша думка. Складно бути стільки років паровозом. Бо йому все підходить. Розлучилась в 40 років. В 42 зустріла людину, яка мені підходить, а я сподіваюсь йому. Разом вже 18 років.
Админко• 22 января в 18:26
Ответ длямегамоСГ
Я стільки разів просила його поговорити.
Він як міг уникав розмови.
Коли я вже псіхувала доводила до нього монолог.
Що ну логічно ж зробити той ремонт ( не тому що мені хочеться, а наприклад шпалери відпали.
Це простий приклад, але питання були набагато складніші. Він мовчки слухав і ішов.
Він як міг уникав розмови.
Автор, цей чоловік не зміниться, просто він такий. Ви чекали, що він зміниться після паузи у стосунках, але він не змінюється. Вам потрібно просто вирішити, чи приймаєте ви це, чи ні. Тільки ви самі повинні рішити. Бо є в нього і гарні сторони, не кожен буде за свою жінку горою стояти, мотивувати.
Взагалі ви ж розумієте, ідеальних партій не існує, тільки в кіно.
Марафетчица• 22 января в 18:33
Такая взрослая тётя, а играет в ’я ушла, догони меня’. Не заиграйтесь. Если дорог этот человек, возвращайтесь, пока не поздно.
мегамоСГ
• 22 января в 18:33
Ответ дляАдминко
Я знаю напевно. Якщо я повернусь в ту точку з якої пішла то ми просто знищимо один одного
Миловидна леді• 22 января в 18:34
Я предположу, что он сильно простой для вас. Кем вы работаете кстати?
Он может найти себе женщину попроще с зп 15-20 тыс, которая на его 30 будет молиться. Кроме того, если он не пьет и не бьет, вообще будет красавчиком в ее глазах. А для вас он навсегда останется немного ленивым неудачником.
мегамоСГ
• 22 января в 18:35
Ответ дляМарафетчица
Скажу чесно. Я ніколи не маніпулювала словами
Якщо не зробиш то розлучусь
І коли я щла. Я щла назавжди. Я просто вся вигоріла всередині.
Я вже виш´ще писала. Відіспалась, відігрілась . Нерви заспокоїлись. І думки повернулись.
Вже вибачте. Я перший раз живу це життя
Якщо не зробиш то розлучусь
Вже вибачте. Я перший раз живу це життя
мегамоСГ
• 22 января в 18:38
Ответ дляМиловидна леді
Я більш того скажу. Ці жіночки попроще дійсно дивляться на нього як на бога.
Але відверто кажучи. Я ж живу з ним півжиття.
Йому не вставляють домохозяйки з борщами.
Все ж туди дивиться щоб жінка доглядала за собою, щоб була цікавою . Гарною. Я ж помічала на яких жінок він дивиться з захватом.
Миловидна леді• 22 января в 18:41
Ответ длямегамоСГ
Ну и что? Что он может дать таким женщинам? Отпустите его, пусть живет свою жизнь.