СкиниУскачи!• вчера в 19:20

Психотерапія реально допомагає, чи це просто поговорити за гроші?

З чого взагалі почати, якщо страшно й соромно?
Проработник• вчера в 19:20
Теж цікавить ...
БоВжеВільна• вчера в 19:21
Дивлячись що у вас, чи підходить вам терапевт та інше.. Допомагає, але не швидко
ВундерКИНГ• вчера в 19:22
Хз. Наверное, иногда поговорить за деньги может помочь. А иногда выкачка денег
Глас_Народа• вчера в 19:23
я вот мужа выгнала после одного сеанса
я же богиня
МеняАЖтрусит• вчера в 19:26
Для мене - викачка грошей.
Ці грощі можна витратити на себе, подумки поговорити з собою, отримати емоції і задоволення. А так- ваші грощі підуть чужій людині просто за розмову. І вже інший буде витрачати Ваші кошти
Алгонавт• вчера в 19:26
Психолог не дає готових відповідей.
В ході зустрічей ви ці відповіді даєте собі самі.
І доречі з´являється враження.
Якщо я сама справилась і знайшла відповіді - тоинаіщо ходила до психолога
Апрель Ивановна• вчера в 19:26
Залежить від спеціаліста. Дуже багато від нього залежить. Вибирайте з освітою обовʼязково + дивіться на ваш прогрес у терапії (а не просто платіть гроші). Ви ходите заради результату

Але якшо соромно - то можете прямо з цього в починати роботу з ним. Прямо так і сказати: первинний запит - зменшити напругу і сором при спілкуванні з вами
Оце потужно• вчера в 19:26
Поговорити за гроші це точно,але може й декому допомагає
Шотуткоїться?• вчера в 19:29
Справжня психотерапія - це взагалі не просто розмови, це саме терапія, зі своїми методами роботи з мозком.
Мені дуже допомогло змінити своє ставлення до певних речей і реально стати щасливішою завдяки тому.
Апрель Ивановна• вчера в 19:30
Офтоп. Вчора вночі була смішна тема про психолога.
Якшо хочете посміятись - перегляньте
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3809273
Йосип_молодий• вчера в 19:34
Приїду додому відпишусь
Проработник• вчера в 19:55
Ответ дляШотуткоїться?
А можно контакт вашого?
Леди_в_ночи• вчера в 20:03
Психотерапія буває різною.
Є різні запити клієнтів, різні методи психотерапії, різні психотерапевти і різні клієнти. Психотерапія не спрацює, якщо обрали не той метод, не того терапевта і не хочете докладати зусиль.
Мені дуже допомогла emdr травмотерапія - значно послабилася фобія, яка виникла після фізичної травми і 10 років дуже отруювала мені життя. Чесно, я думала, що мені вже навіть психотерапевт не допоможе. Тепер жалію, що стільки років життя змарнувала і не звернулася раніше.
Але мені пощастило з першого разу знайти психотерапевта, яка підійшла мені на 100%. І психотерапія - важка праця в тому числі і самого клієнта, нема чарівної палички.
І emdr терапія це не про розмови з психотерапевтом.
Проработник• вчера в 20:09
Ответ дляЛеди_в_ночи
Психотерапія буває різною.
Будь ласка напишіть вашого спеціаліста?
Можу пошту написати. Дуже треба
Леди_в_ночи• вчера в 20:18
Ответ дляПроработник
Будь ласка напишіть вашого спеціаліста?
Можу пошту написати. Дуже треба
В якому ви місті? Бо емдр терапія ефективніша саме на живо, а не онлайн.
І важливо розуміти, що не факт, чи моя психотерапевт підійде саме вам. Я усвідомлюю, що в моєму випадку спрацювало певне співпадіння чому саме ця терапевт підійшла мені.
Метровий сантиметр• вчера в 20:28
Я обращалась к психотерапевтам несколько раз. Именно психиатр-психотерапевт. С чем помогло: забыть несчастную любовь. Это была эффективная работа и она дала результат. Самооценка, мотивация и тд проработали. С чем не помогло: психосоматика, тревога и тд. С этим помог только психиатр психоневролог и лекарства. Из 3 психотерапевтов только 2 были толковые, причем самый дешёвый оказался самым заинтересованным и результативным, да и я с ней спокойно раскрылась. Самый дорогой с кучей регалий все время смотрел на часы и спал на наших сеансах так что попрощались
Проработник• вчера в 23:09
Ответ дляЛеди_в_ночи
Я на заході України. М.Мукачево.