Тантрический кекс• 22 января в 23:26
Хто читав "Колекціонер" Дж.Фаулза?
Щоб Ви робили на місці головної героїні?
І чи був той топор її єдиним шансом чи якщо би вона йому підігравала, втерлася в довіру, то отримала би більше переваг?
Меломанка Маланка• 22 января в 23:29
Наші відповіді нерелевантні, бо ми не були в тій ситуації і не можемо знати, що б ми зробили.
Тантрический кекс
• 22 января в 23:34
Ответ дляМеломанка Маланка
Це так. Просто колись мене вразила сама популярна рецензія, авторка якої пряма звинувачувала головну героїню в тому, що вона виростила маніяка і взагалі вона сама винна в тому що з нею сталося.
Меломанка Маланка• 23 января в 00:00
Ответ дляТантрический кекс
А, ну це у нас модно, завжди звинувачувати дівчат.