Чудовий каламбур• 23 января в 00:42
Вы делаете халабуды, чтобы не замёрзнуть?
Акуна_Матата• 23 января в 08:55
Ответ дляЦирк на дроті
Не всем сейчас это доступно
Хто сам вирішує, тому доступно
Дай подивлюся• 23 января в 09:16
Ответ дляСало не люблю
Ні,в мене є перина і грубку на початку війни змурувала в кухні.Всі з мене сміялися,а я думаю,хай буде.Там істи запікаю і протоплюю,правда ввечері,після роботи.
А покажите
Цирк на дроті• 23 января в 11:15
Ответ дляАкуна_Матата
Хто сам вирішує, тому доступно
Вы хотели сказать, у кого деньги на это есть
Акуна_Матата• 23 января в 11:17
Ответ дляЦирк на дроті
В кого автономія в будинку чи квартирі. Гроші не обов´язково
Цирк на дроті• 23 января в 11:20
Ответ дляАкуна_Матата
А в Киеве и в других болиших городах автономки во многих домах есть? Кому такое разрешают?
Я в селе и у меня автономка, но котел газовый все равно не работает без электричества,есть генератор, но я его в сильные морозы не могла завести
Акуна_Матата• 23 января в 11:22
Ответ дляЦирк на дроті
Газовий котел працює від акумулятора.
Генератор заводиться з кнопки
Ну в когось є і в великих містах а хтось спить в шапці
Генератор заводиться з кнопки
Цирк на дроті• 23 января в 11:24
Ответ дляАкуна_Матата
Газовий котел працює від акумулятора.
Генератор заводиться з кнопки
У меня генератор с ручного стартера заводится, так вот даже с него завести в мороз я не могла
Теперь надо еще 4к на акумулятор и столько же на бесперебойник или как там правильно он называется
Ничто не бесплатно
Акуна_Матата• 23 января в 16:11
Ответ дляЦирк на дроті
Ничто не бесплатно
Зате не в холоді і темряві
Цирк на дроті• 24 января в 00:39
Ответ дляАкуна_Матата
Зате не в холоді і темряві
Ну я еще раз напишу, не у всех есть деньги на аккумуляторы и генераторы
Акуна_Матата• 24 января в 00:42
Ответ дляЦирк на дроті
Є пічки, грубки, каміни і лампи
Цирк на дроті• 24 января в 00:44
Ответ дляАкуна_Матата
Є пічки, грубки, каміни і лампи
В квартире, которая на електрике? Какая там печка или грудка может быть?
Ваши посты как издевательства звучат
Акуна_Матата• 24 января в 00:56
Ответ дляЦирк на дроті
Ваши посты как издевательства звучат
Половина населення України живуть з індивідуальним опаленням.
Жити в квартирі, яка повністю на електроенергії- їх вибір.
Мій - самостійно вирішувати з якою температурою в будинку жити.
Мій вибір такий, те що когось це не влаштовує , їхні проблеми