Басноплетка• 31 декабря 2025
Реально ДОМОВИТИСЬ за кесарів?
Сама народжувати не хочу ні в якому разі, от просто без варіантів.
Дівчата, в когось були випадки,що робили кесарів по домовленості? Важко було знайти лікаря? Це мабуть відразу краще в приватний пологовий йти? В скільки обійшлось?
Стріляний птах• 31 декабря 2025
Ответ дляБасноплетка
Дякую, я в держ не хочу, хочу приватний, щоб без напрягу і з нормальним ставленням.
Вам уже написали за 5й пологовий, я можу додати, що там платні палати як номери в готелі, там і ліжко батькові/помічникові, і чайник, і телевізор в особистій палаті. Не гірше, як в приватних. Сестра з чоловіком там народжували, правда природніми пологами, але дуже задоволені палатою і взагалі всім, в тому числі і ставленням, і ціною за палату
Скорая помощь• 31 декабря 2025
Ответ дляБасноплетка
Шов можна попросити зробити акуратно, а потім - шліфовки і тд і його майже не буде) Шов не такий страшний як те все, що нижче стається
Нижче нічого не стається.
Якщо ви тужитесь тільки тоді коли треба, слухаєте лікаря і акушерку, то нічого страшного не буде.
Якщо лікар бачить, що вагіна десь рветься, то він розріже і зашиє акуратно.
Але важливо під час вагітності не обжиратись щоб дитина крупна не була.
У мене був малесенький шов, але його не видно і не відчутно.Зажив за місяць.
У подруги довго все боліло і шрам так і є. І дитину вона на руки брати не могла довго.