Сиджу тихенько• сегодня в 10:01
Немає світла 2 доби. Дозвониться на будь-яку службу нереально.
Світла немає 2 доби, хоча у під´їзді є. Підкажіть, куди додзвонитися, ні в ДТЕК, ні якісь гарячі лінії не можу, або автовідповідач, або обрив дзвінка. В квартирі все на електриці...Дніпровський район.
Сиджу тихенько
• сегодня в 10:14
Ответ дляКопирайторша
чат бот 1551, телефонуйте в район. ЖЕК 044 290 9977 чекати довго але можна дозвонитись. тел. 1557. Можуть пропадати фази в ТП перевіряє електрик Жеку й передає заявку в ДТЕК
Да, на все эти номера звоню. Просто обрыв звонка.
Не против• сегодня в 10:14
Ответ дляІстеріомама
Вызывайте полицию и фиксируйте бездействие служб
Ми з сусідами на 112 телефонували, і по опаленню теж заявку залишили. То вже після 50 годин без світла нам в ту ніч його дали, на 5 годин
Mrs.Sexuality• сегодня в 10:16
Ответ дляСиджу тихенько
Что говорит ваш ЖЕК или осбб?
Сиджу тихенько
• сегодня в 10:16
Ответ дляMrs.Sexuality
Что говорит ваш ЖЕК или осбб?
Не могу дозвониться никуда.
Куда_бежать• сегодня в 10:16
Ответ дляфрау Гітта
Спробуйте 112
В нас та сама ситуація в дарницькому районі, і з цього телефона просто відправояють в ЖЕК , а той в ДТЕК і так по кругу. В нас те саме автор. Нічого не можемо добитись
Куда_бежать• сегодня в 10:17
Ответ дляПодругаМужа
Если в подъезде свет есть, а нет только в квартире - звоните в управляюшую компанию/ОСББ. ДТЕК тут ничем не поможет. У меня такое тоже было, пришёл электрик из УК, покрутил что-то в щитке и свет появился.
Крутив і сказав що то ДТЕК , він нічого зробити не може
Істеріомама• сегодня в 10:17
Ответ дляМуркошечка
то есть не факт что заявление помогло?
или факт?
Если бы не вызвали, никто б не разбирался. Там до скандалов было
Муркошечка• сегодня в 10:18
Ответ дляІстеріомама
поняла
Mrs.Sexuality• сегодня в 10:18
Ответ дляСиджу тихенько
Не могу дозвониться никуда.
Сходите к председателю осбб.
Дтек не будет заниматься решением проблем внутридомовой сети, тем более сейчас.
Вы просто тратите время и нервы на эти звонки.
Такую проблему как нет света на одном стояке в многоквартирном доме - компетенция ЖЕКа или осбб.
Сиджу тихенько
• сегодня в 10:19
Ответ дляАкуна_Матата
На сайті Дтек лишайте заявку.
Ну і телефони, 1588, 1551, 112
На 1588 взагалі каже: набраного вами номеру не існує.
Я така бойова• сегодня в 10:21
Ответ дляMrs.Sexuality
Сходите к председателю осбб.
Вы абсолютно уверены? А если ДЕТЕК просто не дал одну фазу, то как тогда ЖЕК решает
Сиджу тихенько
• сегодня в 10:21
Ответ дляКопирайторша
1557 - набрання вами номера не існує
Mrs.Sexuality• сегодня в 10:23
Ответ дляЯ така бойова
ЖЕК в таком случае сам даёт заявку в дтек.
Заявка от частного лица ’нет света в нескольких квартирах подъезда’ не будет вообще обрабатываться ДТЕКом.
Я така бойова• сегодня в 10:23
Ответ дляСиджу тихенько
1557 - набрання вами номера не існує
Попробуйте сюда на 1549 залишаю заявку
Я така бойова• сегодня в 10:24
Ответ дляMrs.Sexuality
У нас бывает разница в подключениях до несколько часов. И диспетчер из Жека всем говорит, ДЕТЕК не дает потому как светв на всех не хватает
Mrs.Sexuality• сегодня в 10:32
Ответ дляЯ така бойова
Что ещё раз подтверждает комуникацию ДТЕКа с ЖЕКом как юрлицом и отсутствие таковой с условной гражданкой Петренко из 43 квартиры.
Форс мажор• сегодня в 10:59
Ответ дляlilul990
Автор, кому ви хочете дозвонитись? Усі працюють в екстренному режимі без вихідних і прохідних
С Польши ж видно как кто работает
Галя із Дарниці• сегодня в 11:40
Ответ дляСиджу тихенько
Я женщина с ребёнком, переселенцы. Не заберут.
1588, 1551 просто обрыв звонка.
Нет света в квартирах по нашему стояку, и по соседнему.
1588, 1551 просто обрыв звонка.
Жек, управляюча компанія що кажуть?
Дтек на них активніше реагує
Мейк-ап форева• сегодня в 12:08
в нас було так, що розмерзлися батареї в підʼїзді, лопли і потекла вода, на деяких поверхах люди збирали воду і не давали їй розтікатися а на деяких поверхах забили, думали що само якось зникне. В результаті по стояку який близько був, замкнуло в щитку, бо потекла вода через нього, зі стін капала, по проводам текла... отож два дні частина будинку була без світла. Потрбіно звертатися в ЖЕК, а ЖЕК має подати заявку в ДТЕК
Чемна панночка• сегодня в 12:48
52 часа были без света,вот в 11 утра только включили. всем свет давали,а нам нет (3 дома). все вокруг светятся и фонари горят, а мы как дебилы((( оставляли заявки где только могли. нет слов от всего этого безобразия. ул.Бакинская,Киев.
Сиджу тихенько
• сегодня в 13:38
Ответ дляЧемна панночка
Дуже вас розумію...коли у під´їзді світло є, а в тебе в квартирі немає...
Без комплексів• сегодня в 16:44
У нашому будинку у сусідньому під´їзді згоріла якась фаза, згоріла техніка. В під´їзді світло з´являлося, у людей ні. 11 діб пройшло, поки на днях їм замінили кабель. Просто електрика найняти неможливо, бо там потрібні доступи, тільки ДТЕК може поремонтувати. Потрібно, щоб до ДТЕК звертався голова ОСББ, тоді тільки пішов рух. Бо люди теж, куди тільки не дзвонили. А так - враховуючи аварійні ситуації всюди, черги шалені. У сусідньому будинку теж так було, 3 дні чекали, як пощастить(
Сиджу тихенько
• 1 час назад
Ответ дляБез комплексів
Дякую всім ! Сьогодні ввечері дали світло на трошки. Скоріш за все, дійсно було лише на одну фазу електроенергії, тому що майстрів по під´їзду не чули.
Дівчата, хочу ще порадити: купила спиртовий розпалювач, дійсно класна річ. Потрібно приноровитися їм користуватися, але коли немає світла декілька діб, а газових балонів лякаєшся, то це вихід.