Скажений гудзик• сегодня в 13:27
А ви вже сказали сьогодні своїй дитині
«Люблю тебе»? Обняли зранку?
Где тут 0?• сегодня в 13:29
Хаха у меня ежик, который по утрам вообще в состоянии не трогай меня.
Скажений гудзик
• сегодня в 13:31
Ответ дляГде тут 0?
Буває))) Мій тактильний, як і я, а може навіть більше))
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 13:32
Ответ дляСкажений гудзик
о, это младшенький - сто раз поцелует, обнимет, комплиментами усыпит
Скажений гудзик
• сегодня в 13:32
Ответ дляЯспАкойнаЯ
да... но оно все равно недовольное
Мабуть вік ближче до підліткового вже?
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 13:32
Ответ дляСкажений гудзик
Мабуть вік ближче до підліткового вже?
в самом разгаре
Скажений гудзик
• сегодня в 13:37
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Я пам’ятаю, коли мій вчився ще говорити, якось я одягла новий костюм, він дивиться,!каже мама гарна, принцеса) Отакі були перші компліменти від дитини😍
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 13:34
Ответ дляСкажений гудзик
ммм
Всіх підсаджую• сегодня в 13:35
Да. Каждое утро просыпаемся и говорим друг другу , что любим и обнимаемся. Но ребёнку 6 лет )
Скажений гудзик
• сегодня в 13:37
Ответ дляЯспАкойнаЯ
Таке не перший раз чую, що в одній сім’ї рідні по характеру діти. Ну що ж, кожен окрема особистість, народився в різний період, один був сам, вся увага йому і з’явився хтось окрім нього, а хтось народився вже не першою дитиною, тут стільки факторів багато. Але головне, приділяти увагу, тепло та любов давати кожному ❤️
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 13:37
Ответ дляСкажений гудзик
знаете, я очень рада что стала мамой во второй раз
познала прелести материнства
Где тут 0?• сегодня в 13:38
Ответ дляСкажений гудзик
У меня тоже была обнимашка и целовашка. А сейчас 13, это просто ежик с колючками. Предлагаю поехать к ее подружке на выходной- ты хочешь от меня избавиться 😂😂😂 да ладно сиди дома
Не худа ні разу• сегодня в 13:38
Ответ дляЯспАкойнаЯ
познала прелести материнства
Вот потому первый и холодный, а второй няшка)
ЯспАкойнаЯ• сегодня в 13:38
Ответ дляНе худа ні разу
фигушки - он такой с самого рождения
Скажений гудзик
• сегодня в 13:41
Ответ дляЯспАкойнаЯ
познала прелести материнства
Я б теж ще одненьке народила, відчуваю, що у мого сина з часом буде ще сестричка)
Скажений гудзик
• сегодня в 13:42
Ответ дляВсіх підсаджую
О, такий період, обов’язково треба проявляти свою любов, поки ще такий маленький❤️
Скажений гудзик
• сегодня в 13:46
Ответ дляНе худа ні разу
Бо хтось відразу хоче і любить другого, просто, щоб з’явився другий, треба, щоб спочатку народився перший 😂
Жартую)))) Я сама була першою, якщо шо 😂
Володарка мрій• сегодня в 13:57
Так, в мене з синами традиція. Вони вранці стрибають до мене в ліжко і ми обнімаємось, я їх цілую.
Ми називаємо це няшками!
Пиу!Пиу!• сегодня в 14:05
Ответ дляСкажений гудзик
Скільки вашій дитині? Буде 15 побачите
Скажений гудзик
• сегодня в 14:31
Ответ дляПиу!Пиу!
Скільки вашій дитині? Буде 15 побачите
Хай ваша доброта повертається назад до вас🙏👌
Скажений гудзик
• сегодня в 14:33
Дівчата, мами, обіймайте своїх дітей, кажіть, що ви їх любите, кожного дня, а коли як не зараз, ви їм так потрібні❤️
Сегодня не целуюсь• сегодня в 15:13
Сьогодні я її ще не бачила офлайн. Буду казати вечором, вчора казала і обіймала. І вона мене.