Скокмоно - стокнуно• 23 января в 16:50

Візуалізація інтер´єру

Дівчата, може комусь потрібно зробити візуалізацію інтер´єру? Я, так би мовити, починаю життя з чистого аркушу. З цією війною втратила все. Пройшла навчання на 3D візуалізатора. Хочу з чогось почати. Досвіду не багато, але буду дуже старатись. Портфоліо невелике, але маю.
Посудомойка• 23 января в 16:52
пусть у вас все получится
сказочное_Бали• 23 января в 16:54
покажите хоть что-то, что вы уже сделали
автор Скокмоно - стокнуно • 23 января в 16:55
Ответ дляПосудомойка
пусть у вас все получится
Спасибо большое за поддержку. Сложно начинать новое в 47 лет.
Фантазерша• 23 января в 17:03
сейчас с ИИ это все быстро делается
автор Скокмоно - стокнуно • 23 января в 17:03
Ответ длясказочное_Бали
автор Скокмоно - стокнуно • 23 января в 17:04
Ответ длясказочное_Бали
автор Скокмоно - стокнуно • 23 января в 17:06
Ответ дляФантазерша
сейчас с ИИ это все быстро делается
ви працюєте в цій сфері?
сказочное_Бали• 23 января в 17:07
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
фото
Очень даже ничего, мне нравится
Фантазерша• 23 января в 17:07
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
ви працюєте в цій сфері?
Я заказывала визуализации на сторону. Но в последнее время перестали это делать, потому что собственный сотрудник с ИИ делает это не хуже
Мати тріля• 23 января в 17:07
Ответ дляФантазерша
сейчас с ИИ это все быстро делается
ой не смішіть) ШІ робить візуалізацію, але елементарні речі у нього вийдуть з надцятої спроби і з переходом на платну версію.
Удачная• 23 января в 17:07
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
фото
Фото Ваши сп.жженые с инстаграма. Не хорошо врать
автор Скокмоно - стокнуно • 23 января в 17:08
Ответ дляУдачная
навіщо мені це робити?
Мати тріля• 23 января в 17:09
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
фото
мені подобаються ваші роботи! А можете залишити якісь свої контакти? Бо прям зараз тема ремонту відійшла на другий план, але в майбутньому мені б такі послуги знадобились.
Фантазерша• 23 января в 17:09
Ответ дляМати тріля
А у автора что? Смотрите, как максимально странно светильники выглядят. Она с ИИ делает все
автор Скокмоно - стокнуно • 23 января в 17:09
Ответ длясказочное_Бали
Очень даже ничего, мне нравится
спасибо. далеко до совершенства, но, как говорится, дорогу осилит идущий
автор Скокмоно - стокнуно • 23 января в 17:11
Ответ дляФантазерша
я дуже хочу навчитись залучати на допомогу в роботі ШІ, але на жаль, я ще цього не вмію. не переоцінюйте мої здібності
Фантазерша• 23 января в 17:13
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Чтобы нормально делать визуализации, вам нужно разбираться в дизайне/ремонте. Иначе вы делаете картинку, которую нельзя реализовать.
автор натали290379 • 23 января в 17:18
Ответ дляМати тріля
так, звичайно. я напишу без аноніма. маякніть мені в особисті
Удачная• 23 января в 17:19
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
навіщо мені це робити?
Бо в Вас нема більше фантазії, тільки оце чуде собі присвоювати. Ще й накрали у різних людей, бо почерки «Ваших» робіт душе різні. Посилання прислати, на «Ваші» роботи у чужих інстаграмах?)))
автор натали290379 • 23 января в 17:20
Ответ дляУдачная
так
english book• 23 января в 17:21
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
навіщо мені це робити?
автор натали290379 • 23 января в 17:22
Ответ дляenglish book
фото
так це ж з пінтересту, а не з інстаграму
english book• 23 января в 17:22
Ответ длянатали290379
То це ж не ваша робота все одно.
english book• 23 января в 17:23
Ответ длянатали290379
І про інстаграм то не я писала.
автор натали290379 • 23 января в 17:23
ці всі картинки можна знайти в пінтерест, тому, що я рандомно вибирала картинки і робила по них, максимально наближено
автор натали290379 • 23 января в 17:24
Ответ дляenglish book
І про інстаграм то не я писала.
я не можу вас зрозуміти, що ви хочете довести і кому, навіщо мені шукати клієнтів, якщо я не можу нічого зробити. яка у вас логіка?
english book• 23 января в 17:26
Ответ длянатали290379
Я так само не можу зрозуміти ваше намагання видати чужі роботи за свої .
автор натали290379 • 23 января в 17:27
Ответ дляenglish book
тим паче продовжуєте наполягати на своєму, хоча обгрунтувати це не можете
Удачная• 23 января в 17:27
Ответ длянатали290379
так
Оце
Удачная• 23 января в 17:29
Ответ дляenglish book
фото
Це єдине Ваше фото. Інші - тупо сп…жжені нагло і в тупу