Скокмоно - стокнуно• 23 января в 16:50

Візуалізація інтер´єру

Дівчата, може комусь потрібно зробити візуалізацію інтер´єру? Я, так би мовити, починаю життя з чистого аркушу. З цією війною втратила все. Пройшла навчання на 3D візуалізатора. Хочу з чогось почати. Досвіду не багато, але буду дуже старатись. Портфоліо невелике, але маю.
Фантазерша• 23 января в 17:30
Ответ дляМати тріля
ой не смішіть) ШІ робить візуалізацію, але елементарні речі у нього вийдуть з надцятої спроби і з переходом на платну версію.
Вы шутите? У всех профессионалов платные версии изначально
Никто не пытается в бесплатном джипити что-то изображать (да и вообще в джипити)
автор натали290379 • 23 января в 17:30
Ответ дляУдачная
Оце
що оце? це геть різні роботи, по перше, по друге, людині, щоб зробити хоч якесь початкове портфоліо потрібно з чогось його робити. як приклад беруться рандомні картинки і повторюються. поки не знайдеться на співпрацю дизайнер, а там вже будуть індивідуальні роботи
Фантазерша• 23 января в 17:32
автор начинающая, а ее визуализациями забит интернет
Дешевка ты автор полная
автор натали290379 • 23 января в 17:32
Ответ дляУдачная
Це єдине Ваше фото. Інші - тупо сп…жжені нагло і в тупу
ідіть собі далі. ятак розумію у вас не задався день. добре, що я трапилась зі своєю темою. думаю вам полегшало трохи. гарного вечора
автор натали290379 • 23 января в 17:33
Ответ дляФантазерша
Дешевка ты автор полная
ідіть відпочиньте. вам ця тема явно не цікава, займіться своєю душевною рівновагою. всього доброго
Фантазерша• 23 января в 17:34
Ответ длянатали290379
Так я и знала, пожилых после курсов нельзя нанимать.
Только воровать умеют
А потом позора не оберешься
автор натали290379 • 23 января в 17:35
Ответ дляФантазерша
Только воровать умеют
А потом позора не оберешься
ви наніматель ще той, бачу
Фантазерша• 23 января в 17:35
Ответ дляПосудомойка
пусть у вас все получится
Ничего у автора не получится, наворовала в сети чужих визуализаций. поищите их с гугл поиском и найдете
автор натали290379 • 23 января в 17:35
Ответ дляФантазерша
да угомонитесь уже. наворовала. идите отдохните
Мати тріля• 23 января в 17:58
Ответ длянатали290379
так, звичайно. я напишу без аноніма. маякніть мені в особисті
Напишу трохи пізніше, дякую!
Мати тріля• 23 января в 19:18
Ответ дляУдачная
Оце
может идеи, а не фото? Такой дизайн сейчас у каждого второго. Но это вопрос вкуса и пожеланий заказчика.
БолеИменее• 23 января в 19:20
Автор, в якій програмі працюєте?
На 3dsmax не схоже
автор натали290379 • 23 января в 19:46
Ответ дляМати тріля
Да не было еще у меня заказчиков. Уже выше написала как это делается
автор натали290379 • 23 января в 19:46
Ответ дляБолеИменее
Автор, в якій програмі працюєте?
На 3dsmax не схоже
3Ds max. А чому не схоже?
Удачная• 23 января в 22:11
Ответ дляМати тріля
Нет, именно фото, не идеи. Посмотрите, там еще зеленый интерьер из журнала автор спионерила. Тупо украла фото
автор натали290379 • 23 января в 22:32
Ответ дляУдачная
Все, украла тупо фото. Угомонитесь уже. Займитесь собой, пойдите к мужу, может успокоит вам нервы