руки_Крюги• 24 января в 16:18
Дівчата які не працюють, чим ви займаєтеся?
Я не про мама в декреті з малютками.
Я сьогодні ледь з розуму не сходжу. День відлежадася і мені здається на кілька років вперед.
Як можна нічим не займатися.
ЦібаФу• 24 января в 16:30
Ответ дляруки_Крюги
Ага ага) наркоман🤣🤣🤣
Ну да. Вас же ломает.
Вы не умеете уже по-другому, не умете расслабляться.
руки_Крюги
• 24 января в 16:31
Ответ дляЦібаФу
Ну да. Вас же ломает.
Чому це я не вмію)) я подорожую по 5-6-7 разів на рік. І там я завжди переключаюся)
Але лежать і нічим не займатися постійно це для мене деградація.
Бесконечность-не предел• 24 января в 16:32
Проснулась в 12, захотелось из Мака что-то, сходила, поела. На обратном пути зашла в маркет. Дома чуть прибралась, села за создание нужного мне бота в ТГ, мне это не особо интересно, но надо. Сейчас сижу разбираю пошив и построение твидового жакета Шанель, хочу пошить на весну (я портной по образованию). Вот это уже зона моих интересов - пошив, разбор интересного кроя (обожаю нью лук), кутюрная вышивка и т.п.
ЦібаФу• 24 января в 16:32
Ответ дляруки_Крюги
Серьезно)? День? Вы считаете это норм? Ну, ок...
Топтунша• 24 января в 16:33
Мені і вдома вистачає роботи. Перу речі, палю грубку, мию посуд, готую, печу хліб, доглядаю за тваринами. З весни по осінь ще город великий, кожного дня маю що там робити. Ну ще розмальовки є, в´язання, трави влітку збираю, на сопілці граю іноді.
руки_Крюги
• 24 января в 16:33
Ответ дляЦібаФу
Ок) це навіть забагато ))
руки_Крюги
• 24 января в 16:33
Ответ дляБесконечность-не предел
Ой ну це прям вау як цікаво 🥰
руки_Крюги
• 24 января в 16:34
Ответ дляТоптунша
Ну то ви зайняті постійно. Я зараз не про бджілок )
Пьяная вишня• 24 января в 16:35
Ответ дляруки_Крюги
Ну як ви знаєте що буде новий проект це круто.
Сприйміть це як відпочинок.
Але те ж саме питання, що робити ті 3 місяці вдома? Я маю помічницю- прибрано, з дітьми встигаю , спорт у тому ж ритмі , хотіла пройти новий курс - знайшла класного коуча , але вона із болот ,тому не маю ідей (
З родзинкою• 24 января в 16:35
Ответ дляруки_Крюги
Ок) це навіть забагато ))
Вам правильно пишут, у вас зависимость.
руки_Крюги
• 24 января в 16:35
Ответ дляПьяная вишня
Я знаю що це складно. Якщо є можливість поїдьте кудись на місяць. Переключіться.
Можливо якесь хоббі пошукайте.
руки_Крюги
• 24 января в 16:36
Ответ дляЗ родзинкою
Вам правильно пишут, у вас зависимость.
Думаю залежність у тих хто нічого не робить)
Дрібка щастя• 24 января в 16:36
Вам сейчас тур расскажут , что утром они на скрипке играют, в обед Английский и французский учат, вечером йога 🤣
З родзинкою• 24 января в 16:37
Ответ дляруки_Крюги
Не надо перекидывать на других. Ваша тема говорит сама за себя и комметы тоже.
руки_Крюги
• 24 января в 16:38
Ответ дляДрібка щастя
У мене польська і анг. Побут частково на мені. Спорт, бокс. Робота в кайф.
Але і часу у мене висипає на відпочити . Після 17 я вже нічим не займаюся . Частіше щось подивитися можу, з песиком погуляти , приготувати щось.
Але я все суміщаю.
Крим мій• 24 января в 16:38
Ответ дляЦібаФу
У вас невроз, сидром отличника? Вы без дела начинаете нервничать и считать что простаиваете зря) типа неполезная для общества))?
Это, наверное, родители постарались((
руки_Крюги
• 24 января в 16:38
Ответ дляЗ родзинкою
Добре добре)
Я поки ще полежу? Ок?)
Пьяная вишня• 24 января в 16:38
Ответ дляруки_Крюги
Можливо якесь хоббі пошукайте.
Чоловік, кошеня, діти , але Ваша ідея мені подобається 🥰
руки_Крюги
• 24 января в 16:39
Ответ дляПьяная вишня
❤️🥰
З родзинкою• 24 января в 16:39
Ответ дляруки_Крюги
Добре добре)
Я поки ще полежу? Ок?)
Автор, что и кому вы пытаетесь доказать? Ведь пытаетесь. Себе? Мужу? Нам? Нам все равно, если честно делайте что хотите. Просто трезвый взгляд со стороны, не более.
руки_Крюги
• 24 января в 16:39
Ответ дляЗ родзинкою
Зараз доказати чи коли?)
Най хоч раз• 24 января в 16:40
Ответ дляруки_Крюги
А чем плохо ничего не делать?
Я считаю, каждый должен заниматься тем, что ему по душе. И должно быть пофигу на мнение анонимов с советчицы
руки_Крюги
• 24 января в 16:40
Ответ дляНай хоч раз
А чем плохо ничего не делать?
Я теж так вважаю
Пофіг що люди думають і кажуть
Обнемашечка• 24 января в 16:42
Авторко , я сиджу в кабінеті при температурі-9. Після кінця робочого дня 😢яке в мене може бути ставлення до непрацюючих дівчат?
Вони щасливі люди !!!!
Мама Чели• 24 января в 16:47
Ответ дляОбнемашечка
Вони щасливі люди !!!!
А в мене навпаки,робота тепло і світло є завжди,можна чай/каву гарячу попити,зарядити телефон,нагріти їсти,заварити кашу,зварити щось мінімальне.
Багиня• 24 января в 16:48
Не ваше діло, що я роблю. Вам не подобається бути дома - йдіть попрацюйте, сніг, льод під під´їздом почистіть...
Обнемашечка• 24 января в 16:49
Ответ дляБагиня
Будьте добрішими.
Зла і так вистачає.
руки_Крюги
• 24 января в 16:54
Ответ дляБагиня
У мене почищено )
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 24 января в 16:58
А какое вам дело , как у других? Или цель попытаться обосрать? Так, у вас это не получится. И го го. Скачите на работу.