Не пириживай• Изменено 24 января в 16:38
львівська, тернопільська, франківська, чернівецька обл, світло
Тут навіть тем немає про те, що у них стан із світлом важкий. Ситуація не така сама, як у інших областях, особливо, на півдні, сході, у столиці. За темами легко відстежити, у кого колапс, а хто любить драматизувати та жаліти себе. І завжди максимально некультурні представники перелічених областей постійно жаліються на подібні теми як ця. Тож де справедливість? Чого про те, що в Одесі дуже погано писати можна, а про те, що на зу краще набагато зі світлом-зась? Чи це є свободою слова? Ні.
Хата на мати• 24 января в 19:13
Чернігівська область 4-5 світла на добу є тільки. І це добре, якщо хоть ці є.
Нехай щастить• 24 января в 23:19
Чернівці , 6 годин світла на добу вже давно. Й я думаю , що буде ще гірше
Нехай щастить• 24 января в 23:20
Ответ дляОгірок та Помідорчик
везет, у нас целы день отключения, Волынь...
Ну неправда же про целый день
Не пириживай
• 1 час назад
І навіть ось, новини і відео про те, як тусить буковель, яка не вимикає світло🫠