Губи з філером• Изменено вчера в 11:06

Чому нас намагаються знеструмити тільки на 4 рік війни?

Під кінець 4 року війни нас намагаються позбавити світла, тепла і всіх радощів життя і ми бачимо, що виходить
Чому не сконцентрували ці сили в перший рік і не досягнули цього, а робили перерви, то трошки обстрілювали, то рік ні.
Чому!? Думаєте у них не вистачало сил/ракет/можливостей для цього?
Болтушка Му• вчера в 11:19
Ответ дляГуби з філером
А у вас з 22 року по 12-14 годин немає світла щодня?
У мене в 22 році світла 1,5 доби поспіль не було, а пртім погодинні відключення кілька місяців.
Маю рацію• вчера в 11:25
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А почему не поступили как с мадуро, образно говоря? Почему равняют все, вместо того чтобы сместить изначально власть, взяв главный город? Может цель в уничтожении
Ну так да, в уничтожении. Два жида просто натравили славян друг на друга, всё остальное- декорации.
Один точечный удар- и нет Киева. Но нет, нужно нескончаемое кровопролитие и страдания.
Аристократка-тунеядка• вчера в 11:28
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Так в знищені але не влади, населення.
Аристократка-тунеядка• вчера в 11:30
Ответ дляМолчалка
Потому что цель не голову отрезать, а туловище перевоспитать
Не виховувати. Коли влаштовували голодомор всі ж розуміли до чого це призведе? Аналогічна ситуація. Смерть потрібна. Зменшити чисельність слов´янського населення саме на території України. Інші плани.
Молчалка• вчера в 11:31
Ответ дляАристократка-тунеядка
Не надо со мной спорить, я высказала свое мнение, если у вас другое - ок, мне в принципе всё равно
Ганцю в кєдах• вчера в 11:33
В Днепре с ноября 22 года жопа со светом.
дама_из_декрета• вчера в 11:35
Ответ дляБолтушка Му
Вам з 22 року пам´ять відшибло?
Были графики
Рожева юбка• вчера в 11:39
Ответ дляКрихітка на всі
Зима теплая была просто. Мы в 22 году как раз жили в Киеве. Свет был 4 часа в сутки. И блекауты были по 3 суток.
І елнктротранспорт так само не ходив. І води холодної довше не було. У нас зараз холодну воду відновлюють швидко доволі, вчора в 12.00, а в 2022 часто будо що тільки пізно ввечері давали.
Але основні обстріли припали на кінець осені - початок зими, погода була тепліша, інтервали довшими, і в лютому вже перестали вимикати.
Болтушка Му• вчера в 11:40
Ответ длядама_из_декрета
Были графики
Ви заголовок читали чи спеціально ігноруєте? Знеструмити рашка нас намагається з першого року війни, а не зараз.
дама_из_декрета• вчера в 11:40
Ответ дляБолтушка Му
Прошлый год весь был со светом) и зима тоже
Болтушка Му• вчера в 11:42
Ответ длядама_из_декрета
І що це доводить окрім того, що рашка нас намагається знеструмити з першого року війни з деякими перевами?
Сколько_мне_лет?• вчера в 11:42
Ответ дляМаю рацію
А який жид натравив кацапів в 33 році, коли вони голодом умисно знищили 10 млн українців?
І це лише 1 епізод, а в реалі, кацапи знищують українську націю кілька століть поспіль! Століть!
Дама-мадама• вчера в 11:42
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Удалено администрацией...
дама_из_декрета• вчера в 11:42
Ответ дляБолтушка Му
Что в прошлом году договорились, а в этом немножко наши прибрехали и напиздили
Крихітка на всі• вчера в 11:44
Ответ дляДама-мадама
Удалено администрацией...
Потому что террористы в кремле
Реалістка• вчера в 11:45
Гарне запитання. Тому що вони не викладають всі козирі одразу. І в них ще їх багато є. Ще вони можуть до газу добратися. Он в ТГ сьогодні написали, що в нього і хімічна зброя напоготові. Ну і про тактичну ядерку не забуваємо. До того ж, бачимо, що постійно модернізуються ракети і ’шахеди’, КАБи. Чим довше це все тягнеться, тим більше в них часу для модернізації. Теза, що росія виснажується - на дурних розрахована. Їм до виснаження ще років 200. А от ми виснажуємось точно.
Ранковий базар• вчера в 11:46
Ответ дляБолтушка Му
Не брешіть, вони луплять по тец з осені 22 року
І не попадали? Тец як були незахищені, так і лишились
Ранковий базар• вчера в 11:49
Ответ дляБолтушка Му
Хороша така перерва , майже 2 роки.
Були домовленості . Їх порушили.
Ранковий базар• вчера в 11:50
Ответ дляСколько_мне_лет?
Тоді голод був не лише в Україні. Чи ви історію лише в одній версії читали?
КучМала• вчера в 11:50
Ответ дляКрихітка на всі
Ви звідки? Київ з 22 року взимку без світла.
Хорошо, что я из другого Киева и в 22 году без света была дня 3 за всю зиму
Болтушка Му• вчера в 11:52
Ответ дляРанковий базар
Хороша така перерва , майже 2 роки.
Були домовленості . Їх порушили.
Не було ніякої перерви 2 роки, не пишіть маячні. Була домовленість не порушувати кордони країни, а в 2014 рашка їх порушила
Глаголиця• вчера в 11:53
Ответ дляКучМала
Многие хитросделанные в 22 жили в другом Киеве. У нас из 5 подъездов два жили в режиме постоянных отключений, а три - в том Киеве, где не выключают свет.
Болтушка Му• вчера в 11:54
Ответ дляРанковий базар
Голод був не лише в Україні, а найбільше грабували при неврожаї і голоді Україну, не треба робити вигляд, що голод і голодомор це одне й те саме
КучМала• вчера в 11:55
Ответ дляГлаголиця
Хитросделанные? Думаете они другим свет отключали, чтоб у них постоянно был?
Глаголиця• вчера в 11:57
Ответ дляКучМала
Нет, они были ’критической инфраструктурой’. Почему-то когда наши вечносияющие подъезды от нее отключили, то весь дом стал сидеть без света гораздо меньше.
Пишу_граммотно!• вчера в 11:58
Ответ дляГуби з філером
в Днепре да. в 22 как начали отключать осенью и так каждый день и только с 8 марта отменили. график был 4 нет, 6 есть. конечно не так жестко как сейчас 1.5-9, но все же
КучМала• вчера в 11:58
Ответ дляГлаголиця
Они хитросделанные потому что купили квартиры в тех подъездах, где свет не отключали? Или они сами себя к критической инфраструктуре подключали?
Bor bor• вчера в 12:01
Вони намагалися у 2022 році це зробити
Але тоді не було такої кількості шахедів, а ті, що були - були не такі швидкі, тобто легше збивались
Ну і погода тоді була тепла. Я була в Києві всю зиму 2022-2023, морозів не було. Пам´ятаю, що мій рекорд - це 30+ год поспіль без світла, але, бляха, холодно не було у квартирі і це ключова різниця з тим, що відбувається сьогодні
Оновлена версія• вчера в 12:01
Не могли.
Хотіли б. Але кішка тонка.
Крихітка на всі• вчера в 12:01
Ответ дляКучМала
Это говорит только о том, что вы были запитаны на линии с какой-то критической инфраструктурой. Или хотите сказать, что не отключали свет в 22м и блекаутов не было?