Губи з філером• Изменено вчера в 11:06
Чому нас намагаються знеструмити тільки на 4 рік війни?
Під кінець 4 року війни нас намагаються позбавити світла, тепла і всіх радощів життя і ми бачимо, що виходить
Чому не сконцентрували ці сили в перший рік і не досягнули цього, а робили перерви, то трошки обстрілювали, то рік ні.
Чому!? Думаєте у них не вистачало сил/ракет/можливостей для цього?
Ванна Тазиковна• вчера в 12:24
Ответ дляДама-мадама
Да, он обманом пришел к власти, он допустил войну, он держит в заложниках людей. Для меня нет сильнее зла, чем этот наркоман
Я вообще удивляюсь некоторым украинцам.Посмотрели кино,в котором герой Зеленского в качестве президента Украины всё разваливае до такой степени,что столица оказалась без людей.А потом взяли и сделали его президентом в реале.Даже не знаешь,плакать тут или истерически смеяться.
Помаранчова душа• вчера в 12:28
Ответ дляРеалістка
До чого тут громадянство? Їх основні заробітки - в росії
Ну і добре. Для всього є крипта
сЛАдКОежКА• вчера в 12:28
Ответ дляДама-мадама
Ботоксне хуйло при владі 20+ років. Без всякої альтернативи, про що відомо всім кацапам.
Воно почало війну у Грузії, віджало придністровя, воювало в Сирії, тепер 12 років кошмарить Україну, положивши в землю понад мільйон своїх кацапів.
Розберіться зі своїм хуйлом, а зі своїм Володею ми розберемося самі.
Ванна Тазиковна• вчера в 12:29
Ответ длясЛАдКОежКА
Мова йде про їх гроші. хуйло зазіхнув на гроші олігархів. Девід почався після перших реальних санкцій наприкінці осені 2025. Зараз обвалили ціни на нафту. І російський олігархат уходить в мінус. Плюс хуйло вимагає грошенят на війну. Коротше, усунути хуйла олігархам дешевше.
Не в России никаких олигархов. Есть доверенные лица,которым кгбисты доверили общак.Как доверили,так и отберут обратно в случае,если они будут себя неправильно вести.Поэтому те лица сидят и будут сидеть тихо,чтобы живыми оставаться.
В танке• вчера в 12:35
Первый блекаут в Одессе был зимой 22-23, пераые 5 суток без света у нас были. Потом хорошо помню лето 24го с 50 градусами жары и без кондиционеров, спали на полу. Зиму, весну и осень 25го, вот зима 25-26го идет...
Невісточка ж• вчера в 12:37
Були домовленості ми не лупим нафту, вони енергетику. Тепер всі вск луплять.
Путін пішов вабанк
Ответ дляКрихітка на всі
Ви звідки? Київ з 22 року взимку без світла.
Ну объективно в том году такого не было же. После Нового года свет вообще перестали отключать. Но та зима была теплая, морозы были недолго и не минус 18. А в этом году холодная зима. Так что разница есть конечно
Смайлик• вчера в 12:58
Ответ дляКрихітка на всі
Це брехня ,живу в Киеве,Элект/э никогда не выключали,началось это зимой ,осенью
Смайлик• вчера в 12:59
Ответ дляПополняю_Карму
Це ви у х*йла питайте
Если у вас беспорядок в доме,на соседа сварачиваете бесперядок
Чай не пью, только кофе• вчера в 13:17
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А почему не поступили как с мадуро, образно говоря? Почему равняют все, вместо того чтобы сместить изначально власть, взяв главный город? Может цель в уничтожении
Так сказали же потужного не трогать. У них там своя игра
Поддакиваю иногДА• вчера в 13:32
Ответ длясЛАдКОежКА
Штучно створений голодомор був лише в Україні.
А помітили, що Голодомор в Україні Ні Ізраїль ні раша не визнають...думали чому?
ГонУрова дівка• вчера в 13:35
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
о, оце вірно ви кажете.
ГонУрова дівка• вчера в 13:35
Ответ дляПополняю_Карму
Це ви у х*йла питайте
а наша влада тут ні до чого?еге ж?
ГонУрова дівка• вчера в 13:38
Ответ длясЛАдКОежКА
маня, а чого ж не розібралась досі зі своїм володею? Чи не на часі? Чи ти в європі там сидиш в теплі , в добрі , і не чешешся. Розбереться вона. Ти хоча б на мітинг один вийди.
Поддакиваю иногДА• вчера в 13:43
Ответ дляСколько_мне_лет?
А який жид натравив кацапів в 33 році, коли вони голодом умисно знищили 10 млн українців?
І це лише 1 епізод, а в реалі, кацапи знищують українську націю кілька століть поспіль! Століть!
Удалено администрацией...
Крихітка на всі• вчера в 13:41
Ответ дляСмайлик
Ви забили... забули про це? Я вам трошки напам´ятаю
Пожмаковна• вчера в 13:49
Изначально пуйло не достигло того на, что был расчёт. Сейчас когда упёрся и нет результата, ещё и свои проблемы добавились, просто выливает злость
энциклопУдия• вчера в 14:07
Ответ дляДокладальниця
В 22 не было такого как сейчас
Тоді морозу такого не було
Майструю крила• вчера в 14:14
Ответ дляРанковий базар
Тоді голод був не лише в Україні. Чи ви історію лише в одній версії читали?
И где ещё оцепляли села, чтобы люди не могли выйти в город раздобыть продуктов? Где ещё были ’черные доски’ и ’закон о трёх колосках’? Ответите?
Моя улюблена страшко• вчера в 14:47
Ответ дляГуби з філером
Люди з війська пишуть, що по всій країні дійде фронт, буде як в Покровську
А здати землі не можемо, бо там вже полягло купу людей і можна готуватися одразу до нової війни
Все іде просто на знищення і варіантів особливо немає
Ви ж зовсім не в темі, навіщо обговорюєте питання, я якому ви, вибачте, валянок.
І по енергетиці били, минулого року була домовленість, а за 22/23 роки у вас памʼять відшибло. Сиділи в блекауті по 2-3 дні, без звʼязку та інтернету. Щоб зловити інтернет, треба було йти на вулицю і шукати, де зловить.
У грудні 24 року теж не було світла, потім домовились.
Вилосипедниця• вчера в 15:18
Ответ дляМоя улюблена страшко
24 року у нас весь травень і літо не було світла.
Губи з філером
• вчера в 15:35
Ответ дляМоя улюблена страшко
Що заважає домовитись зараз?
НашлаПерепискуМужа• вчера в 15:46
Ответ дляДама-мадама
Война с 14.
НашлаПерепискуМужа• вчера в 15:47
Ответ дляЧай не пью, только кофе
Можно убрать путьку. Ещё лучше. Трампону же это как два пальца
Моя улюблена страшко• вчера в 15:48
Ответ дляГуби з філером
Що заважає домовитись зараз?
Ну то почитайте результат вчорашніх переговорів. Зустрілися, щоб домовитись, домовились?
Моя улюблена страшко• вчера в 15:50
Ответ дляВилосипедниця
Так, я написала у грудні, маючи на увазі до грудня
Ранковий базар• вчера в 16:03
Ответ дляМайструю крила
Вас гугл забанил? Изучайте:
РСФСР: Северный Кавказ (Кубань, Дон), Поволжье (Нижнее и Среднее), Центрально-Черноземная область, Южный Урал, Западная Сибирь.
Казакская АССР: (Крайний голод из-за коллективизации и конфискации скота).
АсобеннАя• вчера в 16:40
Ответ дляСмайлик
Цікаво, в якому такому Києві Ви живете, що тільки зараз дізнались, що відключають електрику
Басноплетка• вчера в 21:53
Ответ дляБолтушка Му
Голод був не лише в Україні, а найбільше грабували при неврожаї і голоді Україну, не треба робити вигляд, що голод і голодомор це одне й те саме
А хто ходив і забирав все? Росіяни, чи може тодішні ,,тцкашники,, А зараз хто людей лове? Росіяни? А гроші розкрадає, росіяни?