Губи з філером• Изменено сегодня в 11:06
Чому нас намагаються знеструмити тільки на 4 рік війни?
Під кінець 4 року війни нас намагаються позбавити світла, тепла і всіх радощів життя і ми бачимо, що виходить
Чому не сконцентрували ці сили в перший рік і не досягнули цього, а робили перерви, то трошки обстрілювали, то рік ні.
Чому!? Думаєте у них не вистачало сил/ракет/можливостей для цього?
очки_ннадо• сегодня в 12:03
Бо ми почали діставати їхні території, нпз, і хтось порушив домовленості.
Пишу_граммотно!• сегодня в 12:04
Ответ дляГанцю в кєдах
В Днепре с ноября 22 года жопа со светом.
а кто об этом знает, в новостях о нас не пишут. так вскользь пару раз
очки_ннадо• сегодня в 12:05
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
А почему не поступили как с мадуро, образно говоря? Почему равняют все, вместо того чтобы сместить изначально власть, взяв главный город? Может цель в уничтожении
Є правила війни, вони по ним і граються. Пімляперших мирних смертей могли оглосити терориста і розстрілять в бункері, а він грає так, що оголосити терористом його не можуть.
Помаранчова душа• сегодня в 12:06
В марте 25 года было энергетическое перемирие, которые мы сами и нарушили
сЛАдКОежКА• сегодня в 12:06
Ответ дляДама-мадама
Удалено администрацией...
Терорист - це хуйло і російське населення, що його підтримує.
Глаголиця• сегодня в 12:07
Ответ дляКучМала
Они хитросделанные потому что купили квартиры в тех подъездах, где свет не отключали? Или они сами себя к критической инфраструктуре подключали?
В случае наших подъездов подключили сами, там непростая тетя живет. А про остальных такой вопрос, что у нас вообще считается критической инфраструктурой. Больницы на генераторах, а дома всегда со светом. Вокруг вокзала тьма и не работают светофоры, зато стадион имени Укзализныци сияет.
Помаранчова душа• сегодня в 12:07
Ответ дляРеалістка
Гарне запитання. Тому що вони не викладають всі козирі одразу. І в них ще їх багато є. Ще вони можуть до газу добратися. Он в ТГ сьогодні написали, що в нього і хімічна зброя напоготові. Ну і про тактичну ядерку не забуваємо. До того ж, бачимо, що постійно модернізуються ракети і ’шахеди’, КАБи. Чим довше це все тягнеться, тим більше в них часу для модернізації. Теза, що росія виснажується - на дурних розрахована. Їм до виснаження ще років 200. А от ми виснажуємось точно.
Согласна 💯
очки_ннадо• сегодня в 12:08
А взагалі по щнайомим бачу, що не всі ще хотять щакінчення, є ще ті, що підтримують дії тцк і готові боротися з дивану. Але в них тепло в квартирі, є газ, є заробвток. Тому ще рано закінчувать, бо вони ж будуть колотить нас і далі, якщо Украхна не переможе.
сЛАдКОежКА• сегодня в 12:08
Ответ дляРеалістка
І саме тому бунтують російські олігархи і задумують перенести хуйла до мавзолею? Бо їм ще ’років 200 до виснаження’?
НашлаПерепискуМужа• сегодня в 12:08
Ответ дляДама-мадама
Удалено администрацией...
Только зеля? Стреляет он?
Помаранчова душа• сегодня в 12:08
Ответ дляочки_ннадо
Именно так
сЛАдКОежКА• сегодня в 12:09
Ответ дляРанковий базар
Тоді голод був не лише в Україні. Чи ви історію лише в одній версії читали?
Штучно створений голодомор був лише в Україні.
Помаранчова душа• сегодня в 12:10
Ответ дляочки_ннадо
Я скажу это : войну мы проиграли. Мы потеряли территории, миллион и более мужчин и женщин, которые погибли на поле боя или от обстрелов. Активное население уехало из страны и строит свою жизнь за границей. Люди, которые остались, пытаются жить — и здесь ключевое слово «пытаются». В стране власть сделала всё, чтобы СМИ стали по своим нарративам похожи на российские. Коррупция цветёт и пахнет. Единственное, во что я верю, — это в наших людей, и то не во всех.
Помаранчова душа• сегодня в 12:11
Ответ длясЛАдКОежКА
Пусть не 200, а 20 и ?
Вы готовы так 20 лет воевать ?
сЛАдКОежКА• сегодня в 12:11
Ответ дляПомаранчова душа
Так, кацапня його і порушила. Кацапи завжди брешуть, це відомо всім.
Ответ длясЛАдКОежКА
Російські олігархи не готові жити в ізоляції. Вони вже давно працювали з Європою і Америкою, жили за кордоном, їхні діти за кордоном навчались. Вони і далі так хочуть. Але мова про їхнє виснаження також не йде.
Помаранчова душа• сегодня в 12:13
Ответ длясЛАдКОежКА
Нет. Смотрите не только укр новости
Но и международные СМИ ( Европа, США) куда мы сотню дронов запускали, пока нашу энергетику не трогали !
Помаранчова душа• сегодня в 12:13
Ответ дляРеалістка
Я думаю эти олигархи уже как-то купят себе второе гражданство какой-то условной Албании
ПампушОК• сегодня в 12:14
Ответ дляРанковий базар
Тому що почали бити по їх нпз. Теж сподівались ’повпливати’
Нет, то совершенно другое и сценарий другой, заказной, наши марионетки, просто одна великая страна хочет занять место ключевое по продаже нафтопродуктов в европе.
сЛАдКОежКА• сегодня в 12:16
Ответ дляПомаранчова душа
Я підпишу назву вашої країни, яка програла цю війну - хуйлостан вона ж росія.
Ви дійсно програли цю війну, у вас дійсно понад мільйон вбитими. Нормальні росіяни у більшості своїй виїхали за межі вашого концтабору. Бо жити у вашому болоті зі скабєєвими і соловйовим неможливо. Як і неможливо підтримувати хуйла у його бажанні загарбати чужі території.
Я вірю в Україну, українців і ЗСУ.
рашистам буде по заслугам - собаці собача смерть.
Я вірю в Україну, українців і ЗСУ.
сЛАдКОежКА• сегодня в 12:17
Ответ дляПомаранчова душа
Пусть не 200, а 20 и ?
Вы готовы так 20 лет воевать ?
Російські олігархи не готові, тому вибору у хуйла особливо нема. Йому доведеться згортати цю війну, у нього навіть 5 років нема, не те, що 20.
Ванна Тазиковна• сегодня в 12:17
Ответ дляочки_ннадо
І хто ж це?Інтрига!
очки_ннадо• сегодня в 12:18
Ответ дляПомаранчова душа
Що ми програли, стало ясно, коли в березні 2022 штати відмовились щакрить небо літаками. Потім коли відмовились давать зброю, яка б доставала москви. Стало ясно, що старші брати не хотять закінчить швидко, їм треба гра в довгу десятиліттями, в них мета не захист украхни, а просадить економіку росії, відкотить її в розвитку. І вони вирішили погратися нашими життями, створити тут буферну зону. А наша влада могла б і відмовити їм, але ті стільки бабла рообіцяли вливпть, що єввреям пофіг скільки щагине украхнців, головне гроші зараз.
Дама-мадама• сегодня в 12:18
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Только зеля? Стреляет он?
Да, он обманом пришел к власти, он допустил войну, он держит в заложниках людей. Для меня нет сильнее зла, чем этот наркоман
Помаранчова душа• сегодня в 12:18
Ответ дляочки_ннадо
Да, у них свои цели
очки_ннадо• сегодня в 12:19
Ответ дляВанна Тазиковна
І хто ж це?Інтрига!
А ви щнаєте хто? Я ні. Наші також брешуть постійно, ми взагалі не знаємо, що там відбувається насправді.
сЛАдКОежКА• сегодня в 12:19
Ответ дляРеалістка
Мова йде про їх гроші. хуйло зазіхнув на гроші олігархів. Девід почався після перших реальних санкцій наприкінці осені 2025. Зараз обвалили ціни на нафту. І російський олігархат уходить в мінус. Плюс хуйло вимагає грошенят на війну. Коротше, усунути хуйла олігархам дешевше.
Дама-мадама• сегодня в 12:23
Ответ длясЛАдКОежКА
А с наших олигархов только гречка для бабушек.
Ответ длясЛАдКОежКА
Ну то хай швидше усувають. Нам будь-який спосіб його усунення підходить.