Винник• 25 января в 15:13

Суспільство яке проти собак ніколи не буде жити нормально НІКОЛИ!

Запамʼятайте собі це. По слідам дикунської топової теми!!!
Суспільство яке не може подбати і толерантно відноситись до слабших ніколи не буде жити нормально!!!
У всіх цивілізованих країнах собаки ходять в супермаркети, у всі абсолютно заклади, в магазини і ТЦ і навіть без намордників і ніхто не задихається від алергії і не вмирає від страху, емпатичні цивілізовані, чуйні, виховані люди у всіх поколіннях які я зустрічала.
Це окрема тема, але це ж стосується страих людей, інвалідів, в нас абсолютно дике і не пристосоване суспільство до відповідальності за слабших.
Бабка-ежика• 25 января в 16:11
Ответ дляЯк міряти?
А ви вже прямо бачите , а мам , які курять і п´ють поруч з дітьми в парках , ресторанах , а дитині воткнули телефон не бачите ?
Мовчу йде з візочком і курить , чому я маю цим дихати ?
Дістали курці !!!!!
не ходите за ней по пятам - все просто
Педиатор_я• 25 января в 16:11
Ответ дляВинник
Мені можна в ресторан
Але собака завжди на повідку на вулиці/кафе/ ТЦ, правда ж?
Трахтибидох• 25 января в 16:14
Не перегибайте, за кордоном собаку не ставлять на рівні вище дитини, як це роблять в нас. В усьому має бути міра, собака, то собака і треба тримати себе в руках і бачити береги, бо всі так люблять собак, а зараз сніг зійшов і все в собачому лайні, не пройти навіть по тротуару, якби штрафували як за кордоном за неприбране лайно, то знали б. І також за кордоном якщо чиясь собака когось вкусила, то буде 100% відповідальність і таку собаку зразу присплять, а не як в нас, згризе дитині пів обличчя і нічого за це не буде, бо собачка бубочка, а дитина не так подивилася, не так поклонилася. Так що не треба про закордон, від їх правил і штрафів наші собачники взвили б перші, радійте, що можна творити, що хочеш і навіть вшивого штрафа в 500 грн не сплатити.
Бутербродница• 25 января в 16:12
Ответ дляКуплю орехи
Я погоджуюся з тим, що рівень розвитку суспільства можна оцінити по відношенню до її найвразливіших членів

Але що робити, коли наприклад ті самі собачі зграї якраз напряму і становлять найбільшу загрозу для тих найвразливіших верств - стареньких, дітей, осіб з інвалідністю?
Это вопрос тем, кто не стерелизует своих питомцев и выбрасывает ненужный приплод. А потом эти обреченные на смерть собаки и кошки плодятся, тем самым увеличивая Прайд бездомышей... Но ведь это не их вина, для них это инстинкты...
автор Винник • 25 января в 16:12
Ответ дляПедиатор_я
Ну та звісно, по іншому точно не може бути
Экспертиза• 25 января в 16:12
Ответ дляБутербродница
Тут ещё большой вопрос в хозяевах собак.Это очень важный момент! Равно как и в яжематерях, которые лазят по ТЦ со своими этожеркбенками и колясками и все вокруг должны исчезнуть, бо яжемать прётся.
Ой, недавно картину видела) две дамы возят по тц шпица. Зачем-то одетого. При том, что в тц ему и в личной шубе жарковато. Возят как положено ж - в тележке. Абсолютно спокойно заходят с ним в туалет для инвалидов, моют там собаке опу и спокойно выходят. И я стою, глаза с пола подбираю.
Як міряти?• 25 января в 16:13
Ответ дляПП-шница
детям тоже не место во многих местах, но особо одаренным на это пофиг. И это тоже доставляет проблемы и дискомфорт остальным людям.
100 процентів
Педиатор_я• 25 января в 16:14
Ответ дляПП-шница
Наприклад? В які місця батьки вас не водили, бо вам там не місце?
КрестьянинДиор• 25 января в 16:15
Ответ дляВинник
Ні, собаки це не вторинне. Вибачте що я вас тригернула своєю темою
Ось дивіться,мене покусала собака,дитина до смерті боїться,зараз виглядаю у вікно там кічка 7 штук, агресивна ганяє на дитячому майданчику.Подзвонила,бо знаю що зказ в районі є,але сказали ловить ми їх не будемо,укусять звертайтесь в лікарню уколи безкоштовні.Що робити?
Як міряти?• 25 января в 16:15
Ответ дляБабка-ежика
не ходите за ней по пятам - все просто
Так і ви не ходите де з собаками ходять !
А то ви з цигаркою всюди ?
Бабка-ежика• 25 января в 16:16
Ответ дляЯк міряти?
А то ви з цигаркою всюди ?
а кто ж еще, я конечно - трое детей в люльке и я дымлю как паровоз
Трахтибидох• 25 января в 16:17
Ответ дляКрестьянинДиор
так, ловити не хотять, кажуть, якщо зловите і будете тримати, то приїдемо, в решті люди задовбуються і хтось їх труїть, після того як вони затераризують весь двір
Як міряти?• 25 января в 16:17
Ответ дляПедиатор_я
Навіть тих дітей не тягнути в ті ж торгові центри , де він бігає і грається з шторками в роздягальнях
Бабка-ежика• 25 января в 16:18
Ответ дляЯк міряти?
опять собаки-дети
собаку можно оставить дома, ребенка нет
или вы серьезно не видите разницу
Як міряти?• 25 января в 16:19
Ответ дляШкварочка
Бо діти зараз невиконання, наглючі
А підлітки , що за мода зараз , йдуть вони ж не розмовляють один з одним , вони кричать один одному , глухі чи що )
Про матюччя мовчу
Як міряти?• 25 января в 16:22
Ответ дляТрахтибидох
Там ніхто нікого не ставить !
Там є правила , які всі виконують !
Указка• 25 января в 16:20
Ответ дляБабка-ежика
ни разу в европе не видела собак в супермаркете или ресторане
Я видела в Украине
Бабка-ежика• 25 января в 16:21
Ответ дляУказка
Я видела в Украине
и я видела, слава богу не массово
Указка• 25 января в 16:21
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Я против собак.
Случайно пострадала. Поэтому доказывать мне бесполезно.
Это пока будут такие как вы в обществе не будет нормальной жизни.
Какие «такие»?
Педиатор_я• 25 января в 16:21
Ответ дляЯк міряти?
Типу ваші батьки ніколи не купляли одяг з вами в місцях скупчення людей, поки ви були дитиною?
Як міряти?• 25 января в 16:21
Ответ дляБабка-ежика
опять собаки-дети
собаку можно оставить дома, ребенка нет
или вы серьезно не видите разницу
Така необхідність прийти в Зару з дитиною за черговою кофтинкою , а не піти прогулятися з дитиною , а не дома залишати
Указка• 25 января в 16:22
Ответ дляЦідило правди
Ага, расскажите это тем, кто до сих пор круглый год держит собаку на цепи на улице

Для этих людей собака это функция, и таких много
Вот с таких как раз и надо начинать. У меня к таким дебилам намного больше вопрос, чем к тем кто собак в магазин не пускает
Указка• 25 января в 16:22
Ответ дляФокус-Покус
Живу в США, ни разу не видела собак в супермаркетах. Ни разу. Хотя люди часто возят собак с собой, но собака остается в машине, а хозяин идет в магазин.
Любить собак эти не значит плевать на людей.
И бездомных собак вы часто видите?
Бабка-ежика• 25 января в 16:22
Ответ дляЯк міряти?
я вообще ненавижу все эти трц и не понимаю брождения по ним, хоть с детьми, хоть с собаками
Педиатор_я• 25 января в 16:24
Ответ дляЯк міряти?
Там ніхто нікого не ставить !
Там є правила , які всі виконують !
Отож і часом щоб завести собаку в цивілізованій країні потрібно дозвіл сусідів і дуже чіткі вимоги щодо гавкання собаки , шуму і гігієни вашої тваринки в місцях загального користування
Педиатор_я• 25 января в 16:25
Ответ дляЯк міряти?
Це кримінальна відповідальність- залишити малу дитину вдома. За собак - нема такого
Цідило правди• 25 января в 16:26
Ответ дляЯк міряти?
Если мне надо купить что-то, я пойду хоть с ребенком, хоть без. Уже как получится
Еще оправдания надо искать, если пошла с ребенком в тц. Бред какой
Як міряти?• 25 января в 16:26
Ответ дляПедиатор_я
Мені тільки купляли , правда коли я була дитиною в магазинах ніхріна не було , як і торгових центрів
Тут мова про те , що для когось та собака як дитина і вони таскають їх з собою
Але чесно , у нас то модно , коли паннки зі своїми мультіпу в торбі
А ось в Европі у них метіси і не дань моді , а то їх ’діти , друзі ’, особливо у людей старшого віку
Педиатор_я• 25 января в 16:28
Ответ дляЯк міряти?
Про матюччя мовчу
Та підлітки хоч через 8-10 років будуть працювати і платити податки державі, щоб підвищували пенсіі бабусям
автор Винник • 25 января в 16:30
Ответ дляКрестьянинДиор
Це відповідальність суспільства і влади, про це і мова, собаки не можуть безконтрольно бігати по вулицям зграями в цивілізованому світі.