Цветов Мне срочно• 25 января в 15:16
Порадьте щось при тривожності
Щось що не викликає звикання і щоб хоч місяць пропити . Постійне відчуття тривоги , сну зовсім немає . А як є то сняться кошмари . Можливо порадите що вам допомогло . Дякую
ВільнаНазавжди• 25 января в 15:20
Спробуйте для початку прегабалін 75, 2 рази на день. Потім можна збільшити дозу. В межах, 600 мг, не призводить до звикання. І доведено, що він лікує тривогу. Але саме найкраще, це консультація психотерапевта, який призначить Антидеприсанти, ви тоді почнете жити.
Чорт і Шо• 25 января в 15:22
Атаракс робоча тема, дітям навіть виписують з 3х років. З мого досвіду - краще за АД , але переважно по рецепту виписують. В регіонах і так відпускають.
ВільнаНазавжди• 25 января в 15:23
Тим хто поставив знак руки, то знайте. До цього курсу, я просто не жила. А зараз моє життя змінилося.
ВільнаНазавжди• 25 января в 15:25
Ответ дляЧорт і Шо
Атаракс має накопичувальну дію, і його приймають 14 днів. Він лікує алергію, і має седативний ефект, його треба правильно приймати. І він не лікує, а забирає симптоми, які знову повертаються.
Ля-ля-ля• 25 января в 15:25
Ответ дляВільнаНазавжди
Не гоните, такие препараты должны врачи прописывать, вместе с дозировкой и схемой лечения.
Аннуитет• 25 января в 15:26
Караелис. 1 месяц по 30 капель в день.
Мне назначила кардиолог, когда у меня было стрессовое самочувствие и отсутствие сна.
Выздоравливайте
ВільнаНазавжди• 25 января в 15:26
Ответ дляЛя-ля-ля
Я написала, що краще звернутися, до лікаря. І це моя схема.
ВільнаНазавжди• 25 января в 15:28
Ответ дляАннуитет
Караелис. 1 месяц по 30 капель в день.
Выздоравливайте
Корвелис, слабенький. Він тривогу не забирає.
Мию чакри щоденно• 25 января в 15:29
Ответ дляВільнаНазавжди
Дозу кінську для початку хто назначає?
Ви ж не знаєте людини,її хвороби.
Прегабалін і 25 мг діє
Ви ж не знаєте людини,її хвороби.
Прегабалін і 25 мг діє
Мию чакри щоденно• 25 января в 15:31
Ответ дляВільнаНазавжди
Ваша-це не значить поголовно всім!
Не роздавайте такі поради!
Тим більше психотерапевт.
Тут психіатра робота
Не роздавайте такі поради!
Тим більше психотерапевт.
Тут психіатра робота
Прикуси Язика• 25 января в 15:38
сходить на прием к неврологу скорее всего по этим симптомам назначат триттико на ночь и через 7-10 дней будете норм
Родичці при тривожному стані допомагає золофт або аналоги(діюча речовина сертралін), пропиває курсом, на деякий час краще стає, здається, продається за рецептом. Не знаю як на рахунок звикання, тут вже йдеться за хоч якусь якість життя.
Але якщо є можливість, то краще сходити до лікаря.
Цветов Мне срочно
• 25 января в 17:26
Ответ дляАннуитет
Караелис. 1 месяц по 30 капель в день.
Выздоравливайте
Дякую
ніколи такого не було• 25 января в 18:42
Ответ дляВільнаНазавжди
Психотерапевты не назначают препараты.
Если Вы назначаете человеку прегабалин, то, будьте добры, выписывайте рецепт, со своей печатью врача. В идеале - электронный рецепт, чтоб точно понимать, настоящий ли Вы врач.
ВільнаНазавжди• 25 января в 18:55
Ответ дляGalaProh
Так, я сама приймаю золофт, це антидеприсант, і є нюанси щоб на нього зайти, і мати прикриття. Так, він оптимально знімає тривогу, але його треба пити після ремісії, ще рік. А вже тоді поступово сходити.