Курочка-чубаточка• вчера в 17:09
Що важливіше для пульмунолога
Прийом у пульмунолога-терапевта після лікування пневмонії. Для розуміння, який стан зараз, чи допомогло лікування. Що важливіше бачити лікарю - аналізи чи якесь зображення (узд/рентген і тд)? При тому, що і узд, і рентген, і аналізи робилися на початку лікування
Свекруня• вчера в 17:12
Все важливе.
Аналізи покажуть чи є ще запалення.
Знімки покажуть в якому стані легені після лікування.
Аналізи покажуть чи є ще запалення.
Курочка-чубаточка
• вчера в 17:19
Ответ дляЗначит надо
Все важно. А в чем вопрос? У вас есть деньги на что-то одно?
Время только на что-то одно (
Либо еще сегодня с узи (анализов свежих нет), либо завтра з анализами (узист не работает, врач смотрит именно узи, так как была задета плевра)