Глаголиця• 25 января в 20:51
Рижить коріння волосся
Фарбуюсь в холодний каштановий. Буквально за тиждень після фарбування, коріння волосся рижить. Що порадите?
Пульт от линолеума• 25 января в 21:09
У меня такая же проблема. Читала, что пепельные тона вымываются быстрее, и чистые тона тоже, хотя только они берут седину. И поэтому нужно смешивать чистые тона (4.0, 5.0 ) с подтонами (4.3, 5.4) . Тона написала просто для примера. Но на мне и это не работает, бесит нереально
Ондатрова шуба• 25 января в 22:02
Я бы меняла краску. У меня например 6.77 не берет нормально седину, я смешиваю 6.77 и 66.0 на корни, длину тонирую 6.77. Цвет примерно как у вас
Щастя-здоровля• 25 января в 22:07
якщо не помиляюся,то для відросшого кореня такий ефект може давати високий відсоток оксиду у фарбі. Я не знаю чим Ви фарбувалися,але знаю,що було таке,що при 6% оксиді корінь витравлювався більше,ніж вже фарбоване полотно.
Я зафарбовую корінь (є сивина) на 3% окиснику,все добре. Полотно беру 1,9%
Спробуйте профкраску .
Додекаэдр• 26 января в 13:12
фарбуватись проф. фарбою на низькому оксиді, ві підриваєте натуральну базу, і на довжину не протягувать