Вмію заміряти найкраще• 25 января в 22:27
Що робити якщо помилилась з вибором професії?
Мені 27, вибір був неправильний, робота є і все ок тьфу тьфу тьфу, але розумію що все життя так не зможу. А змінити професію- 6-8 років. Більше нічого не подобається і не приносить задоволення, зараз тригернуло в черговий раз, плачу тиждень і не знаю як далі бути. Тригерить так вже 10 років періодично
Барбітта• 25 января в 23:36
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Чому порадниці часом такі токсичні….
Бо ви відірвані від реальності 🤷 ви поняття не маєте, з чим вам доведеться стикнутись, не цікавитесь цим. Ви навіть навчання не вивезете, тому видихайте і спокійно працюйте собі далі в ІТ. Гляньте якийсь серіальчик про лікарів під попкорн.
Вмію заміряти найкраще
• 25 января в 23:43
Ответ дляБарбітта
А ті хто в 17 вступають, знають?) а вони вивозять?) якщо так, то і я вивезу, в чому проблема?
Барбітта• 25 января в 23:56
Ответ дляВмію заміряти найкраще
Зазвичай не знають. Через це велика кількість студентів відсіюються протягом всього періоду навчання, хтось раніше, хтось пізніше, а хтось в результаті не йде працювати медиком, бо розуміють, що цей треш їм не треба. Це дуже важка робота, однозначно для цього повинне бути покликання. Обов´язково сходіть, спробуйте, якщо впевнені у своїх силах. Як мінімум зрозумієте, наскільки все це серйозно. І якщо не вивезете, то хоч перестанете мучитись зі своєю нездійсненною мрією.
Вмію заміряти найкраще
• вчера в 00:02
Ответ дляБарбітта
Ось і я про те, вірю що мій вибір - свідомий