Гравіцапа• 1 час назад
Дивні привітання зі святами
Вже кілька років я отримую привітання зі святами з одного номеру телефона. Я завжди думала, що це мій двоюрідний брат (чомусь я думала, що це він, так як здається мені колись телефонував з цього номера). А тут я відписую: "дякую, Сашко". А він мені такий відписує: "А я не Сашко". Я запитую: "А хто?" Він пише: "секрет, якщо тобі буде дуже-дуже щось треба то пиши". Хто це може бути? Вже і пробивалася цей номер через Гетконтакт, він не користувач і не можна подивитись.
Гравіцапа
• 1 час назад
Ответ дляПультОт_БМВ
Маньяк
Не думаю) але реально дивно. Вже і чоловіку це показала.
ПультОт_БМВ• 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
Может бывший какой-то. Любят они из себя благодетелей строить)
Любимка-анонимка• 1 час назад
Мені теж один такий написує. Колишній клієнт. Не блокую, бо може ще звернеться до нашої фірми
Гравіцапа
• 1 час назад
Ответ дляПультОт_БМВ
Та ми з одним колишнім у дружніх відносинах, а більше і нема кому. Хіба хлопці, з якими я зустрічалась ще в школі, але це малоймовірно
Гравіцапа
• 1 час назад
Ответ дляЛюбимка-анонимка
Це клієнт) а я тут взагалі не знаю хто це. Ні імені, ні фотки.
ПультОт_БМВ• 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
Тогда не знаю).. может это и в самом деле двоюродный брат, но решил поприкалываться
Гравіцапа
• 1 час назад
Ответ дляПультОт_БМВ
Коли він почав писати більше, то манера письма не така, як в брата
Любимка-анонимка• 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
Ну так він теж змінив номер телефону, а стиль написання залишився той самий, як і був з ’іменем’. Тепер якийсь анонім написує
Гравіцапа
• 1 час назад
Ответ дляВинник
Чого ви вирішили взагалі що це він, може то вона?
Не знаю чи він, чи вона. Спочатку подумала, що брат двоюрідний
Любимка-анонимка• 1 час назад
ПультОт_БМВ• 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
Не люблю такого. Заблочила бы
Гравіцапа
• 1 час назад
Ответ дляПультОт_БМВ
Не люблю такого. Заблочила бы
Та теж не люблю. Ні фотки, жодної інформації немає
ПультОт_БМВ• 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
Так вы попросите
скажите хочу хорошие конфеты какие-то и букет цветов. Интересно, что ответит
Спасу мир• 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
Это тайный поклонник
Заказывайте ему айфон и ждите
Гравіцапа
• 1 час назад
Ответ дляПультОт_БМВ
Так вы попросите
Я думала подібне написати) але чоловік не зрозуміє.
Гравіцапа
• 1 час назад
Ответ дляСпасу мир
Это тайный поклонник
Заказывайте ему айфон и ждите
Ахах) не думаю, що він купить його.
ПультОт_БМВ• 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
Тогда блочить, если поиграть не хотите)) меня бы на его месте больше напрягло странное общение анонима с его женой
Спасу мир• 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
Это зеки прикалываются
Гравіцапа
• 1 час назад
Ответ дляПультОт_БМВ
З боку аноніма?) Якось по дитячому, як на мене
Спасу мир• 1 час назад
Ответ дляГравіцапа
Ахах) не думаю, що він купить його.
Тогда заблочьте со спокойной душой
Гравіцапа
• 1 час назад
Ответ дляЧервона рута
Хм, позвонити з іншого номера йому
Я хотіла. Але як я дізнаються хто це? Скоріш за все він не скаже, як його звуть