Байрактарна• 26 января в 09:54

Виставковий зразок

Всім доброго дня. Велике прохання пояснити мені що за ф@гня відбувається?
Шукаю подушки і не можу знайти те що хочеться.
Пояснюю - приходжу в магазин вибираю подушку із зразків, що на вітрин , а коли мені приносять таку саму упакована подушку то вона зовсім інша! Я хочу середньої жорсткості а приносять мені м´якеньку і це не те що на вітрини лежить.
Що за циганські фокуси?
При чому це не один раз, а в декількох магазинах різних і в маленькому магазині і в великому.
Чому так відбувається? Чому наданий продукт відрізняється від виставкового зразку???
Най хоч раз• 26 января в 09:55
Тому,що нема в наявності.
Примарочка• 26 января в 09:55
Що не зрозуміло? Різні.
Скіфська пектораль• 26 января в 09:59
Їм потрібно продати те, що є, а не те,що ви хочете купити
Примарочка• 26 января в 10:03
Ответ дляСкіфська пектораль
Певно, заморочки продавця. Багато де, продають з вітрини.
Петриківна• 26 января в 10:13
Купуйте з вітрини, якщо в товарі нема різниці, то чому продавець так не робить?
Що за магазини, будь ласка, напишіть
автор Байрактарна • 26 января в 12:15
Ответ дляПетриківна
Що за магазини, будь ласка, напишіть
Так не дають з вітрини! Тільки запаковану пропонують для продажу.
Не буду писати назву бо скажуть- що я працюю на конкурентів.