Зараз в Польщі масово розсилають порадники безпеки, люди переїжджають до інших країн, кажуть що буде війна. Новини суперечливі. Одні пишуть, що треба бути готовим, другі, що в Україні війна скоро закінчиться.
Чи чекати атаки росії по Польщі?
VivaForever• вчера в 15:20
да 4 года это истрический срок, если не закончится до 24.02, расползется на другие страны
Триндичіха Байрактар• вчера в 15:20
В Украине закончится, в Польше начнется
пора в Украину на пособия!
VivaForever• вчера в 15:20
Ответ дляRemensa
Омг. Автор, ви прибухнули?
вона порадник отримала поштою
Ответ дляRemensa
Омг. Автор, ви прибухнули?
Ні, а ви?
Antoninaya1• вчера в 15:25
А яка різниця порадницям з України буде війна в Польщі чи ні? Спитайте на місцевому польскому форумі: готуються вони до війни чи до шашликів на травневі.
Ответ дляAntoninaya1
Завтра в офісі спитаю, дякую