Чорнобаївка• 1 час назад

Вы следите за жизнью своих одноклассников и одногруппников?

Интересна ли их жизнь? Что с ними происходит?
Заходите ли к ним на страницы?
Дело было давно• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
Є ще фейсбук, інста...
Та, то надо по фамилиям искать, зачем они уже нужны?
Весела пiсенька• 1 час назад
Ответ дляАшотакоя
У нас кожні 5 років зустріч однокласників. Це вперше не було через війну
Тільки хотіла написати що в нас теж зустрічі, дуже всі їх любили і приїздили майже всі
Маргарита и Мастер• 1 час назад
Нет. За 25 лет видела только пару человек
Альфред Шнитке• 1 час назад
Не слідкую. Дехто є в друзях в фейсбуці, але на сторінку спеціально не заходжу. І живу далеко від села, де виросла.
Аноним с кешбеком• 1 час назад
У меня своя жизнь, а у них своя, поэтому нет, не слежу
Margaret Rose• 1 час назад
Ответ дляБлакитне небо
Я - ні. На випускному як попрощались і все, лише пару разів випадково когось зустрічала. Не цікаво абсолютно хто де що як...
Але, цікаво інше. НАВІЩО деякі люди знаходять однокласників років через 20 і починають влазити в життя... Хіба вони собі нових знайомих не завели за цей час? Чи порівняти хочуть хто успішніший став?))
Мене після 15 років школи знайшла в соц мережах однокласниця (досі взагалі не розумію як, я під іншим прізвищем, спільних знайомих немає, інформації ніякої в мене немає на сторінці про себе, зовнішньо я теж змінилась, синхронізації теж немає) плюс ми ще в школі подругами не були, як стороння людина. Підписалась і почалось СХОДУ КУПА ПИТАНЬ ’ой а ти помниш мене? а ти заміжня? а діти є? а де працюєш? я буду в києві давай зустрінемось!’ ....хм...цікаво, навіщо?
Висока ймовірність що хоче втягнути вас в МЛМ, піраміду, а то й секту
Бавовна• 1 час назад
Есть группа в ватцап.
Добавили меня туда год назад. Ну и никакого общения. Просто поздравляют друг друга с ДР. И все. Думаю смысла такого общения нет, хочу удалиться
Я их видела 27 лет назад..ужс
Воленс-неволенс• 1 час назад
Бывает
Небалувана Галя• 1 час назад
Нет, у меня был не дружный класс, с университета с некоторыми общалась как в Украине жила, сейчас понятно что нет( в соцсетях меня нет
Щаслива Я• 1 час назад
изредка переписьіваюсь с институтской подружкой, еще реже перебрасьіваюсь поздравлениями с другой, тоже институтской. Институт закончила в 1982 г. Боже мой, какая я древняя!
С одноклассниками 300 лет(ну ладно, 48) не вижусь, не общаюсь, не интересуюсь.
Кошка Мурка• 1 час назад
Не то что слежу, у меня есть подруги одноклассницы, поэтому я в курсе о их жизни
Снегурочко• 1 час назад
Ответ дляКошка Мурка
це дещо інше, якщо зі школи лишилися друзі то одне, мова вс еж таки про однокласників як тип людей з котрими колись вчилися... В мене подргуи з дитячого садочка є, з 3 років товаришуємо. ХОдила разом в початкову школу. Але це не те саме що однокласники.
Кошка Мурка• 1 час назад
Ответ дляСнегурочко
В каком смысле не те саме, если мы одноклассники
Снегурочко• 1 час назад
Ответ дляКошка Мурка
в прямому. Не всі однокласники є друзями.
Яжбоматусяблін• 1 час назад
Раз в года 2-3 могу зайти посмотреть. Или если случайно наткнусь где-то в соцсетях на них. Так не общаемся в принципе вообще. В этом году у нас 20 лет выпуска школы, но никто даже не планирует собираться, на 15 лет знаю собралось 5 человек из 32х) Я в этой ярмарке тщеславия не учавствую.
Allein74999• 1 час назад
30% остались со мной. Обо всех все знаю, отношения поддерживаю.
Эта_Шикарна)• 1 час назад
Ответ дляЧорнобаївка
Почему?
Зачем?
Вам скучно жить?
Ну или вы только пару лет как выпустились. 20 лет спустя большинство при встрече не узнаете, как и они вас
Качка в тапцях• 55 минут назад
Не могу следить, не помню как их зовут
Мизимец• 54 минуты назад
Ні!
СкрипяСердцем• 53 минуты назад
Ні, за однокласниками не слідкую, не цікавлять, чужі люди, стільки років пройшло.
Створили групу, колись троє з них зустрілось, мабуть добре випили і серед ночі скидали в ту групу свої фото. Нащо мені це вночі? Видалилась.

Колись була на зустрічі, мабуть років 10 після школи. Всі по черзі вставали і розказували чого досягли і чим займаються. Якась дурня.
Мовчу, але хочу• 49 минут назад
Да со многими общаюсь до сих пор
Пугачиха• 49 минут назад
На за кем и не за чем следить, в всех печально все, у тех кого все отлично единицы, за ними не слежу, с ними общаюсь
Блакитне небо• 48 минут назад
Ответ дляMargaret Rose
Судячи по її сторінці - висока ймовірність, що в неї просто нудне життя, діти, хата й вона хоче спілкування...а особливо запхати носа в особисте)) Ок, давай поговоримо хто де був, що бачив, що нового вивчив чи спробував але ж ні, цікаво з ким я сплю та де беру гроші
БоХатая• 13 минут назад
Бывает всплывают в соц сетях, одна проститутка в Европе, другой жигули чинит в гаражах.. и это престижная школа была) Никто особого успеха не добился. Подписана только на одну одноклассницу, с которой больше всего общалась, она вообще в Канаде, но не общаемся, она на меня тоже подписана