барабанщица• сегодня в 18:53
Як розлучитися з чоловіком, якщо є спільна квартира?
Чоловік житло не хоче продавати. З´їзджати з дитиною на оренду я не дуже хочу. Як вийти з ситуації?
Ні за холодну воду• сегодня в 18:55
Живіть в квартирі як сусіди. Поділіть кімнати, якщо можливо. Кожен оплачуйте свою комуналку.
САМ_ТАКОЙ• сегодня в 18:55
Я подавала иск на развод и потом на раздел имущества. Кстати адвоката посоветовали здесь, до сих пор благодарна девочкам
СирОжино пирОжино• сегодня в 18:56
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
А что можно сделать если второй против?
барабанщица
• сегодня в 18:57
Ответ дляНі за холодну воду
І так живем як сусіди. Його все влаштовує.
Козяка-маляка• сегодня в 18:58
Ответ длябарабанщица
Ну він в своїх правах.... Нічого не поробиш. Хіба поділити кімнати. В свою заселити 20 циган, може не витримає і згодиться продати навпіл. Але на половину квартири нову не факт що купите. Тому метод такий собі...
куркулиха• сегодня в 18:58
Тільки або продасте і поділите,або один одному виплатите.По інакшому спільне майно
Кумедний ґудзик• сегодня в 18:59
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Будь те добры дайте контакт
Подтяжка• сегодня в 19:02
Вместе жить, как соседи. Врезать замок в свою комнату. Вот так и жить. Если он не агрессивный, то вполне можно ужиться. Да, не комфортно, но что делать? Можно попробовать выделить свою часть и продать, как комнату.
куркулиха• сегодня в 19:03
Ответ дляПодтяжка
Варіантів виходу інших нема.Так є по 30-40 років живуть.
барабанщица
• сегодня в 19:04
Ответ дляПодтяжка
Не агресивний, але я вже задовбалася так жити. То ні не замужем, ні не розлучена нормально.
Ні за холодну воду• сегодня в 19:06
Ответ длябарабанщица
А вас що не влаштовує?
Ні за холодну воду• сегодня в 19:07
Ответ длябарабанщица
Як на мене ви розлучені нормально.
Інше діло, коли ви чи він приведе нового партнера.
Топтунша• сегодня в 19:08
Ответ длябарабанщица
Так а шо Ви хочете? Щоб він Вам свою частину подарував?
барабанщица
• сегодня в 19:09
Ответ дляТоптунша
Хочу продати і поділити навпіл. Але на скільки я знаю, на це потрібна згода двох сторін.
Сама вумна тутички• сегодня в 19:10
Практически никак, и развод и раздел имущества - это два разных процесса, разведки без проблем, квартиру поделят пополам, но никто не может заставить второго собственника продать свою часть
к.Буланова• сегодня в 19:19
Зависит, какие доли в квартире у вас, у ребенка, техпаспорт посмотрите. Если у родителей 50/50, то законодательно это не урегулировано, к сожалению , если у кого-то доля незначительная, его можно будет выселить через суд с выплатой рыночной стоимости, но нужен адвокат. И права ребенка не должны быть ущемлены при сделке. В любом случае это во время расторжения брака нужно согласовать .
Посмотрите у Пани в законе, недавно был ролик об этом
Вакцениро Вона• 2 часа назад
Ответ дляНі за холодну воду
Як на мене ви розлучені нормально.
Та що нормального? Сто процентів, авторка і прибирає спільну територію, і та морда маячить .....що гарного?
А далі буде гірше, у моєї співробітниці таке. Колишньому чоловікові на все пофіг. Чи тече щось, чи вийшло з ладу. Бідна жінка все ремонтували за свій рахунок, бо не хотіла жити в бомжатні
Козяка-маляка• 2 часа назад
Ответ дляВакцениро Вона
це типове життя в комуналці. А що поробиш. В них рівні права на майно.
Вакцениро Вона• 2 часа назад
Ответ дляКозяка-маляка
Не типове
Якийсь лівий сусід і колишній чоловік - то різниця велика.
Козяка-маляка• 2 часа назад
Ответ дляВакцениро Вона
Не типове
принципова різниця в чому саме?Як на мене в комуналці чужий буйний алкоголік чи психічно хворий значно гірше спокійного колишнього чоловіка котрий живе своїм життям. В мене мама багато років жила в комуналці я наслухалася розповідей про той ппц...
Вакцениро Вона• 2 часа назад
Ответ дляКозяка-маляка
А чого тоді розлучатися з таким золотим чоловіком? А якщо він алкоголік? Буйний, мстивий та хворий на голову? Це хіба не ппц?
Козяка-маляка• 2 часа назад
Ответ дляВакцениро Вона
ппц, але це типова ситуація комуналок. Я ж за що і кажу. В комуналці завжди так, доводиться багато з чим змиритися.