Фоточки нема• Изменено вчера в 19:55
Лайфхаки из домового чата
Отопления нет уже почти неделю.В чате поделились рецептом - купить кирпичи специальные и греть на газу 2+ часа, температура с 11° набегает до 19°.
Пздц,каменный век,но может кому сгодится.
Мне осталось придумать,как запитать холодильник летом,не будем же мы вечно кататься по Украине,как челноки.
годовасик• вчера в 20:29
Ответ дляФоточки нема
Пью воду минеральную,потом зондирование.Но конца февраля по любому пересидим,а там фиг его знает.
А, ясно.
Контрольница• вчера в 20:31
Ответ дляМудробаба
Газ-контроль духовки — это система безопасности, автоматически перекрывающая подачу газа, если пламя горелки случайно погасло
Я зараз шукаю квартиру купити і те, що я бачу в квартирах різних сегментів, то це старі плити динозаври навіть при тому, що кухня, шпалери, ламінат оновлені, посудомийка, автономка, а плита як радянська. Який там контроль
Дадосвидания• вчера в 20:43
Влітку набагато легше переносяться блекаути. Минулий мене не зачепив морально, а цей - дааа😁. Був стабільний графік на тиждень 4*4. Батьки живуть біля критичної інфраструктури, їм не відключали. Дитина теж біля лікарні жила)). А зараз мене усе бісить, просто по темному не хочу щось робити, бо темнота - це ніч, сон. На вулиці темно+слизько. Графіків немає, відключення аварійні У дитини в К. по 2 доби немає ніхрена, бо все на електриці. Квартира для того щоб переночувати в купі одіял. Надія на 2 години світла вночі. Хоча б бойлер нагріти. Це якщо є вода)). Генератор в будинку на 1 ліфт+вода. Зате у нас в іншому місті опалення шурує як не в себе, генератор в котельні, генератор на водяний насос, є водичка, є газ. При аварійних правда нічого не робить. Та хоч тримається тепло. У батьків у будинку газовий конвектор.
ОноВамнадо• вчера в 20:44
Ответ дляДадосвидания
Електрообігрівачі. Не так написала
Ну електрообігпівачі бувають різними. Переважна більшість не ждуть кисень. Трохи спалюється тільки у випадку дуйчика з відкритою спіраллю - коли перегрілася спіраль і на ній обгорає пил.
Пишу з калідору• вчера в 20:53
Ответ дляPrervana
Шамотные кирпичи разогревать, потом рукой в сталеварной рукавице кидать их на противень, противень тащить в комнату и как-то так устанавливать, чтоб не касался пола, мебели. Чтоб прям до 19 градусов, то кирпичей должна быть горка солидная... У многих конечно она и так уже давно имеется, кто особенно пуглив
Яка ще сталеварна рукавиця? Спеціальні щипці камінні. На ринку грн 200 були 3 роки назад. На підставку з мікрохвильовки.
Шлях до зірок• вчера в 21:02
у меня и щас греется кирпич и чугунная подошва от савецкого утюга.
толку мало.
но у меня угловой хрущ и последний этаж.
толку мало.
Кров з молоком• вчера в 21:05
Ответ длялаМпочка
простынь от павербанка
А вы можете модель посоветовать? Не нахожу такие
Шлях до зірок• вчера в 21:06
Ответ длягодовасик
❗️Відключення електроенергії в Україні можуть тривати до літа через ремонтні роботи на атомних електростанціях, — повідомив голова Ради УАВЕ Станіслав Ігнатьєв.
да,да то в плюс 40,то в январе ремонты. самое время!
кто же их проверит?
а фокус в том что деньги украли и теплоносители не купили на весь сезон.
сами же сказали что запасов топлива на 20 дней.
вот и ответ.
а тут и обстрел так кстати((
кто же их проверит?
вот и ответ.
а тут и обстрел так кстати((
Оченьценная• вчера в 21:12
Ответ дляФоточки нема
У нас есть,квартира в кирпичном доме,которая сейчас превратилась в кирпичную будку.И юго-запад,теплая.
Світлана теж немає?
Фоточки нема
• вчера в 21:19
Ответ дляИнста_Богиня
наберите грелку и не морочьте тут голову тупіми советами...
какая нахер грелка?Она прогреет квартиру?
Коли мовчу- приємна жінка• вчера в 21:20
Ответ дляКонтрольница
В мене стара зйомна, з ремонтом і варочною газовою повернею не новою то там контроль є. Духовки правда електро.
З газом головне не заснути, тому дуже обережно. Ну і провітрювати
Контрольница• вчера в 21:25
Ответ дляКоли мовчу- приємна жінка
А то ще такі суцільні плити, коли воно як тумба внизу духовка, а зверху конфорки.
Мудробаба• вчера в 21:42
Ответ дляКонтрольница
Я не знаю какие гадюшники вы смотрите. У меня на даче плите лет 20. Даже там газ-контроль. Внешне ,,как советская плита, да