Пульт от линолеума• вчера в 20:04

Мене не «бере» масмаркетівська фарба

Це третій раз за 4 роки. Фарби різних виробників, взагалі 0 після фарбування.
Чому так?
В когось є таке?
Дівчина Гілмор• вчера в 20:07
А який тон і фарбу ви берете? Який у вас тон рідний? Є сивина?
автор Пульт от линолеума • вчера в 20:09
Ответ дляДівчина Гілмор
Я вже не памʼятаю які були до того, це блонд. В мене і є на волоссі блонд, просто трохи з рижинкою, хотіла більш холодний зробити- 0, взагалі не тонує навіть. На ділянках коренів де відросто пів сантиметра теж 0. Вчора була фарба від лореаль.
Твоя подружайка• вчера в 20:23
Візміть палет або гаренье, то 100% зафарбовує.
Шукаю трусики• вчера в 20:29
Холодний і світлий навіть 9 в мене не виходить масом. Останнє що мене взяла вела на 12% суперблонд 12.81. Але це проф
автор Пульт от линолеума • вчера в 20:30
Ответ дляШукаю трусики
Добре, я розумію про що ви, але в мене взагалі НІЧОГІСІНЬКО не змінилось, вообще))
Шукаю трусики• вчера в 20:31
Ответ дляПульт от линолеума
Може фарби погані? Лореаль яку ви брали і на який рівень
Счастье_же_вот_оно• вчера в 20:45
О, у меня у дочки такая ситуация) волосы блонд, то есть должно браться хорошо - ни один из ярких оттенков не подошел. Разные производители, разные цвета - она просто смывает и даже оттенка часто нет)
Глаголиця• вчера в 20:45
Спробуйте професійну. І можна ще мікстон докупити .
Спробуйте у GPT чата запитати, він може вам формулу скласти. Мабуть пігиента немає, тому кольору немає за що зачепитись.
автор Пульт от линолеума • вчера в 20:45
Ответ дляГлаголиця
Дякую, я фарьуюсь в салоні, все ок. Просто цікаво стало чому так з масмаркетівською
Глаголиця• вчера в 20:48
Ответ дляПульт от линолеума
Не знаю, я давно фарбують професійною, тому що на масмаркет в мене сивина руда і не зафарбовується нормально.
Вам краще запитати у вашого перукаря.
Коко На Страже• вчера в 20:51
Ооо, я таку ж тему робила. Раніше сіде волосся зафарбовувало, а зараз ні. Лореаль.

https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3808967
Коко На Страже• вчера в 20:53
Ответ дляТвоя подружайка
Тема стрьомна, якщо вона не хоче бути чорною. Бо я колись по молодості фарбувалася палет в русий, фарба поступово наслоїлася і я стала чорною.
Твоя подружайка• вчера в 20:55
Ответ дляКоко На Страже
Гаренье так само, ядрена вош! Зато гарно зафарбовує сивину.
Фляшунька• вчера в 21:26
Часто не берет краска из за проблем по геникологии.
Может причина в этом?