БоХатая• Изменено 26 января в 21:36
Скільки днів температури при грипі
Хворію вже 7 день. Температура увесь час 39, сьогодні вже вище 38.2 не підіймалась. Сьогодні була в лікаря. Сказала почекати ще день, а потім Пити антибіотик. Тому що 7-8 днів температури при грипі це норма. Що скажете?
БоХатая
• 26 января в 21:37
Починати антибіотик? Сказала, що маю вірусний бронхіт. Ніякі аналізи, ренген не робили
12 галюцинаций• 26 января в 21:37
При реальном гриппе - норм. У меня, у детей как-то было 10 дней. И не было никаких осложнений. Вот так долго держалось
БоХатая
• 26 января в 21:39
Ответ для12 галюцинаций
Значить таки ще зачекаю
12 галюцинаций• 26 января в 21:40
Ответ дляБоХатая
Значить таки ще зачекаю
Действуйте, как врач сказал: завтра не лучше - начинайте принимать АБ. Я то детям кровь сдавала, хотябы понимала, что она вирусная. И ориентировалась на них в плане себя, потому что вирус то был одинаковый.
БоХатая
• 26 января в 21:40
Ответ дляПротру пилюку
7-8 днів температури при грипі це норма.
У мене ніколи не було так довго. День- три максимум
Я б такое не носила, но продаю• 26 января в 21:40
Ответ дляБоХатая
Так грип чи бронхіт?
БоХатая
• 26 января в 21:41
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Так грип чи бронхіт?
Грип, але на фоні грипу пішов вірусний бронхіт
Котомафия• 26 января в 21:44
Ответ дляБоХатая
Бронхіт вірусний сам пройде. Головне щоб бактерія не почалася.
Можете самостійно через пару днів здати загальний аналіз крові та с-реактивний білок і побачите чи є бактерія.
Copy-Paste• 26 января в 21:55
У мене був класичний грип, температура 41 тиждень. в перший день 38,5
Протру пилюку• 26 января в 21:59
Ответ дляБоХатая
При грипі день-три, це рідко. Це при звичайних грві. Грип це важка хвороба.
Раздражевская• 26 января в 22:01
У мене тільки на 9 добу спала температура, у сина на 5. Донька з 6 доби приймала антибіотик - хрипи.
БоХатая
• 27 января в 00:12
Ответ дляРаздражевская
Дякую. Тоді почекаю