Снежнакомка• вчера в 01:43

Було у вас, думали - класний рецепт, а воно дурне?

І якесь геть несмачне. Хоч на відео запевняли, що така смакота.
На пів ставки• вчера в 15:48
Багато разів. Тепер в мене є декілька кулінарних блогерів, у яких все смачно. Рандомну фігню майже не готую, або вивчаю коменти.
Верочка 100%• вчера в 15:49
Ответ дляНе танцую- но пою
Банан зіпсує що завгодно. Поки він цілий, він смачний, тільки ти його роздавиш - куди б не додав - то зіпсуєш. Все,що я пробувала робити з з бананом - все гидота.
погружным блендером смешиваю банан вместе с кефиром плюс чуть ванильки и сахарка получается вкусный йогурт.
это для меня,а кому-то все не вкусно.
Оцененная• вчера в 15:54
Ответ дляКарусель-весель
Клас, дякую що підкинули ідею-рецепт, все люблю з цього - спробую. А заправку яку робите?
оливкова олія, лимон, та дижонська гірчиця. Можу просто олією заправити
Вимагаю спілкування• вчера в 18:19
Ответ дляНе танцую- но пою
Я в студентстві працювала в кафе, робила коктейлі в тому числі бананові - молоко, морозиво, банан. То з того часу їх не люблю через смак банану. Але полуниця має яскравіший смак, може перебиває. Спробую сину зробити. Дякую)
Просто банан— буде приторне, солодке.
Полуниця дає аромат і легку кислинку.
Але без банана буде рідке. Банан дає густішу консистенцію.
Виходить смачно)