Сон і дрімота• вчера в 08:26
Есть ли женщины, которым никогда не дарили айфоны, Дайсоны и пр?
Ну или вообще дорогие подарки? Это из-за того, что женщины такие, или мужчины не те попадались?
Регионщица• вчера в 09:58
Мені минулого року подарували на ДН айфон 15, мені було 38 років. Але це не найдорожчий подарунок. Молодий чоловік допоміг з ремонтом, це десь біля 10 тис у.о. Не подарунок, але відчутна допомога.
Цирк на дроті• вчера в 09:58
Ответ дляБентливуман
А ви знаєте, поки я жила з чоловіком, я його крутила на гарне життя. Ми купили машину, я не працювал( дитина ще була маленька і хворів часто, батьки далеко), їздили за кордон по 2-3 рази в рік , айфони і тд. То понятно.
Коли ми розлучились, він опустився, трохи його життя побросало. Потім женився на жінці, яка любить його і «такого». Вона його утримує, він не працює. Його батьки їм купили квартиру, бо він взагалі лапки склав. В мене взрив мозку як таке може бути. Людина яка заробляла на сімʼю, повністю забезпечувала ще з 20+ років, був класним спеціалістом і тд. Став таким
але вони ЩАСЛИВІ
Цирк на дроті• вчера в 09:59
Ответ дляМир Мир Мир!
Мужик должен квартиру, машину, и счёт в банке
кому винен?)))
Цирк на дроті• вчера в 10:00
Ответ дляПоказушница
Я так само, озвучую чоловіку, що я замовила двохрічний + запас хімії для посудомийки, це коштує стільки -то, або замовила малим на зиму взуття, оплати, будь ласка. Він знає, що я,вибрала найкращі варіанти, тому ніяких питань не задає. Якщо якась техніка, я озвучую, що я хочу, а він як чоловік вже дивиться відгуки, технічні характеристики, вибирає найоптимальніше для нас і купуємо.
і вам це ок! і я це розумію!
бо ОБИДВА партнери в подібному форматі життя задоволені
Регионщица• вчера в 10:00
До слова - за 18 років в шлюбі (попередньому) чоловік жодного разу мені не подарував телефон, будь який)
Цирк на дроті• вчера в 10:01
Ответ дляМир Мир Мир!
С деньгами всегда хорошо
однозначно.
але банально - не в них повне щастя
Показушница• вчера в 10:01
Ответ дляПеченюшка
Для нас є будинок збудований 20 років тому
Вас у вигнання відправляє?
Мир Мир Мир!• вчера в 10:01
Ответ дляЦирк на дроті
однозначно.
але банально - не в них повне щастя
А без них вообще жопа
Сердючка• вчера в 10:02
Ответ дляСон і дрімота
У меня муж такой!((( всегда смотрит на тех, кому хуже живется! И примеры приводит. А потом познакомилась с мужчиной, другим совсем.. и думаю - то ли я не такая была.. то ли муж попался такой, хотя считает себя щедрым и прекрасным
Я правильно розумію, ви завели коханця і думаєте що то ви пізно завели?)))
НеВРотик• вчера в 10:06
Ответ дляЦукрові вишні
Кто с дайсоном, тот скорей всего и с аккумами..
А где связь? На момент дайсона ресурс был, например. А потом закончился. Или вы не знаете, как сейчас бывает?
Цирк на дроті• вчера в 10:05
Ответ дляМир Мир Мир!
А без них вообще жопа
згодна з вами на всі 100%
але коли є кохана людина поряд - жива, здорова - то все ж простіше отримати ті гроші...
аніж коли партнера нема фізично.. або він є номінально - без почуттів тощо
Бентливуман• вчера в 10:07
Ответ дляЦирк на дроті
але вони ЩАСЛИВІ
То понятно . Бо вона його любить такого
Печенюшка• вчера в 10:08
Цирк на дроті• вчера в 10:08
Ответ дляБентливуман
То понятно . Бо вона його любить такого
так.. і для неї це - Щастя. Розумієте?
Мій допис про те що у кожного поняття щстя, реалізації, достатку РІЗНІ
Однозначно класно мати купу грошей, витрачати їх на свої забаганки не думаючи про залишок на балансі.. АЛе... але))))
Цирк на дроті• вчера в 10:09
Ответ дляПеченюшка
Разом їздимо ’ у вигнання ’ і не тільки
клас! для мене подарунки з дайсонами-смартфонами-і_іншими_модними_словами тихо курять поряд у порівнянні з вашими варіантами)))
Показушница• вчера в 10:09
Ответ дляЦирк на дроті
і вам це ок! і я це розумію!
А чому ж не ок? Я не знаю скільки в нас комуналка, не знаю скільки коштує пальне на авто, ремонти, ТО, мийки, я не знаю, що таке відключення, холод в домі, я не знаю, що мені захотіти матеріального, якщо зараз запитають.
Цирк на дроті• вчера в 10:15
Ответ дляПоказушница
а умовній Мані ок той формат життя, що вона живе
коли вони з чоловіком накопичують на якусь її матеріальну хотєлку
і Вам ок, і Мані умовній ОК
і це нормально
і Вам ок, і Мані умовній ОК
і це нормально
Показушница• вчера в 10:16
Ответ дляЦирк на дроті
і Вам ок, і Мані умовній ОК
і це нормально
і Вам ок, і Мані умовній ОК
і це нормально
Звісно, бо в кожного своє нормально.
Бентливуман• вчера в 10:17
Ответ дляЦирк на дроті
так.. і для неї це - Щастя. Розумієте?
Ні не розумію. Я знаю, що він може і вміє заробляти. Так для мене щастя в грошах теж. В мене дитина вчиться закордоном, допомогу не отримував ні дня. Навчання це більше 1000 євро в міс . Авжеш щастя не в грошах, але ж куди без них
Цирк на дроті• вчера в 10:18
Ответ дляБентливуман
женився на жінці, яка любить його і «такого»
ось ключове заключення вашого монологу
Звоночек• вчера в 10:20
Я не лю айфоны, дайсон мне не нужен.
У меня крайний) самсунг, жду посылку от Диор.
Милый, люблю тебя
Бентливуман• вчера в 10:22
Ответ дляЦирк на дроті
ось ключове заключення вашого монологу
Я за нього заміж вийшла в його 21, так я його спонукала розвиватися, рости і заробляти. Заставила переїхати в Київ. В 20 ми всі були не дуже з грошима. В 23 ми купили нашу машину з салону.
Не розумію як це люблю і такого. Просто я не знала, що він не хоче працювати 🤣
Цирк на дроті• вчера в 10:24
Ответ дляБентливуман
ну любить вона його
просто ЛЮБИТЬ
... вам незрозуміло і то норма - бо у вас інші пріорітети.
п.с. а уявляєте був би у вас чоловік, всі ваші забаганки виконував, зірочки з неба дістава, матеріально купав би в шоколаді.. а далі не Дай Боже щось з ним фізично стається. Він є, але ВСЕ ЦЕ ВЖЕ НЕ МОЖЕ робити... Кинули б?
просто ЛЮБИТЬ
Показушница• вчера в 10:25
Ответ дляБентливуман
Ви його загнали просто з юності, як їшака, перегорів. Не хотіла б, щоб мого сина якась тітка експлуатувала в такому юному віці
Пекельнi Борошна• вчера в 10:25
Ответ дляПоказушница
А хіба вона в подарунках проявляється?
а подарки по поводу и без плохо?
Бентливуман• вчера в 10:25
Ответ дляПоказушница
Я була молодше його
Бентливуман• вчера в 10:26
Ответ дляПоказушница
Тобто успішні люди з юності це погано?
Показушница• вчера в 10:26
Ответ дляБентливуман
Я була молодше його
Тіткою можна бути і в 12, це не про вік.
Показушница• вчера в 10:27
Ответ дляБентливуман
Тобто успішні люди з юності це погано?
Ні, а погано, коли з юності до них п´явки присасуються.