Свисток ля-минор• 27 января в 11:12
те кто без тепла, что планируете делать?
Особенно в связи с морозами предстоящими?
и сколько сейчас у вас температура дома?
Попельшка• 27 января в 12:04
Ответ дляБжоли-бандерівці
Якщо є можливість, приїжджайте до нас в Трускавець, знімайте житло в будинку з газовим опаленням, тепло постійно, світ вимикають, коли менше, коли більше, але зовсім інше.
Для дітей чудово : тихо, купа можливостей гарно проводити час, спілкування, тут зараз зі всієї України живуть.
дякую щиро. Хай Вам ваше добро повертається в тисячу крат. На жаль привязані навчанням в ліцеї. Поки канікули подовжили до лютого перечікуємо. А далі шукатимемо оренду у 5 поверхівці мабуть.
Пишу_граммотно!• 27 января в 12:10
Ответ дляПургену мне
так,я вже забронювала і на вихідних іду. будинок біля церкви.на бандери
Підкажіть, будь ласка, на якому сайті робили бронювання?
Луноликая Вика• 27 января в 12:11
Німеччина приймає, хто не наважувався, спробуйте. Не відкладайте на потім те, що можна зробити зараз.
Аноним_Русалка• 27 января в 12:12
Ответ дляПопельшка
нешановна, я хочу жити як людина це заява для всіх терпіл району, не для конкретного будинку, типу перестаньте всі писати от так і так ситуація, відмазка якщо хочете. А у кожному будинку своя ситуація, так є будинки де так, але не всюди. Але ж перданути своєценноє мнение треба саме вам ви есперд в усіх питаннях. Не затрудняйтесь відповідати, біле пальто поправ
Нешановна, ви можете скільки завгодно плюватись ядром, ситуація від цього краще не стане. Ну, звичайно, хіба що вам від того полегшає.
Директор Пляжу• 27 января в 12:37
❗️Весь Київ буде без гарячої води до кінця опалювального сезону — теплоносій використовуватимуть лише для опалення, заявила журналіст Леся Падалка.
Пургену мне• 27 января в 12:41
Ответ дляПишу_граммотно!
нема сайтів таких. я знаю цих людей,бо їжджу щороку. фотографувала номери на вікнах.
Кукарикуууууу• 27 января в 12:47
Ответ дляАноним_Русалка
Ви знаєте, деякі повинні були голову вмикати, коли голосували за коміків в президенти і манікюрш з рестораторами до верховної Ради.
Які коміки, війна з 2014 року, просто кацапи ирішили, що Україна відвертається від минулого і 9оче в майбутнє, а це минуле було проти
Помилуйте мадам• 27 января в 12:52
Ответ дляАноним_Русалка
Не имеет значение, кто за кого голосовал. Судьба Украины давно была решена.
Копуша• 27 января в 13:01
Ответ дляПопельшка
дома 3 градуси пар з рота, виїхала в готель за місто, але скоро школа і я не розумію як жити далі там
Не ехать в школу
ГороховаЯ• 27 января в 13:05
Ответ дляПишу_граммотно!
На букингу дивиться чи на олх якщо надовго
Директор Пляжу• 27 января в 13:09
Ответ дляКопуша
В комнате обогреватель. Сейчас 16 градусов
Планирую выезжать на зиму
Осталась одна волна морозов, уже и зима почти прошла
Копуша• 27 января в 13:11
Ответ дляБжоли-бандерівці
Главное чтоб деньги на это были без работы
Копуша• 27 января в 13:13
Ответ дляДиректор Пляжу
Неизвестно как будет в марте. Сидеть в холоде мне не хочется. Поеду в область до средины марта-апреля
Огірок та Помідорчик• 27 января в 13:36
Ответ дляСвисток ля-минор
когда морозы будут температура в квартире еще опуститься, что тогда?
Так потепление идет, прогреется дом за это время…Потом морозы и там уже весна) Вы уже пережили первую волну, переживете и еще одну
Купи слона• 27 января в 13:37
Ответ дляПопельшка
сюр це його рекомендації ’Також звертаюся до вас із великим проханням щодо електрики. Ситуація напружена: через відсутність опалення мешканці масово вмикають обігрівачі, щойно з´являється світло. Мережі не витримують такого пікового навантаження.’ Тобто ця скотина ще каже людям не можна вмикнути обігрів, так терпіть. Я така зла, там виїхавші дивуються чого в нас в людей такі злі емоції. Того. Це тільки у Тіни у нас є добро
Вам же пояснили, чому не можна вмикати обігрівачі
Тобто вам більше подобається 10 хвилин з обігрівачем, а потім без обічрівача і світла, ніж зі світлом, але без обігрівача?
Огірок та Помідорчик• 27 января в 13:37
Ответ дляМамаша в бигудях
А сколько у вас градусов в квартире? Дети есть? Пожилые?
Детям наоборот не холодно) другой теплообмен, они и прив+15 босиком скачут, прив+10 могут носки одеть
Огірок та Помідорчик• 27 января в 13:40
Ответ дляПопельшка
да цитірую: Маю пояснити, чому поки що ми не можемо запустити решту будинків, зокрема висотні. Наразі технічні параметри системи ще не дозволяють безпечно подати носій у будинки вище 9 поверхів, а також у дев’ятиповерхівки з верхньою розводкою мереж. Існує реальний ризик, що через недостатній тиск та вхідну температуру теплоносія вода просто замерзне на технічних поверхах та покрівлі, що призведе до розриву труб. Ми не маємо права ризикувати цілісністю будинкових систем, тому підключення цих об´єктів відбудеться одразу після стабілізації гідравлічного режиму.
Тобто люди здохніть. Тепло є тільки в 5 поверхівках, а вам навіть коли є світло нічого не дамо навіть 40 градусної теплої водички
А вы хотите чтоб трубы разорвало?
Вишня на торті• 27 января в 13:41
Опалення немає з минулого обстрілу, тобто тиждень. Температура +15, терпимо, є газ, так що ним гріємося. Головне, щоб труби не лопнули.
Да Щас же• 27 января в 13:46
мовчи жити, пристосовуючись до таких умов, варіантів повно не за всі гроші світу звичайно, які варіанти ще? в країні війна! не помрете так точно
на позиціях хлопці як живуть?
Вельми шановна• 27 января в 13:46
Ответ дляПургену мне
бо то була неправда. не все правда,що кажуть на загал)))) дати ще точної не було. справжні новини приховують.нам дають знати лиш 15-20%. перемовини йдуть вже давно кулуарно. але на загал лиш зараз))) 60% це брехня.
І смішно і грішно про ваші відсотки і дати.
Пургену мне• 27 января в 13:47
Ответ дляВельми шановна
посмієтесь з 27 по 29.якщо в києві і області.
Свисток ля-минор
• 27 января в 13:48
Ответ дляВишня на торті
а як ви їм так грієте, що у вас плюс 15?
Вишня на торті• 27 января в 13:50
Ответ дляСвисток ля-минор
В кімнатах +15, на кухні тепліше.
Мамаша в бигудях• 27 января в 13:51
Ответ дляОгірок та Помідорчик
Чтоб твои дети всю жизнь при +10 в квартире скакали, сука продажная
Вельми шановна• 27 января в 13:54
Ответ дляПургену мне
Заскріню.
Бо наврядчи ця інформація у вас від ЗР
Свисток ля-минор
• 27 января в 13:55
Ответ дляВишня на торті
В кімнатах +15, на кухні тепліше.
як це у вас так тепло тримається?
Пургену мне• 27 января в 13:56
Ответ дляВельми шановна
Заскріню.
Бо наврядчи ця інформація у вас від ЗР
заскріньте. головне 29 числа напишіть тут . ще 31 дуже поганий.в якісь з цих днів полетить.
Железобетон• 27 января в 13:58
Ответ дляПургену мне
ну ми в Києві
побачимо