Свисток ля-минор• вчера в 11:12
те кто без тепла, что планируете делать?
Особенно в связи с морозами предстоящими?
и сколько сейчас у вас температура дома?
Свисток ля-минор
• вчера в 15:31
Ответ дляВельми шановна
Ця тема вами і створювалася на замовлення зеленомордих
Якби мером став дружбан зеленського тоді б ви відчули повну сраку.
Атас!
аминь.
Таких глупых сложно найти, но вы нашлись)
парИла я парИла• вчера в 15:31
Ответ дляПопельшка
да цитірую: Маю пояснити, чому поки що ми не можемо запустити решту будинків, зокрема висотні. Наразі технічні параметри системи ще не дозволяють безпечно подати носій у будинки вище 9 поверхів, а також у дев’ятиповерхівки з верхньою розводкою мереж. Існує реальний ризик, що через недостатній тиск та вхідну температуру теплоносія вода просто замерзне на технічних поверхах та покрівлі, що призведе до розриву труб. Ми не маємо права ризикувати цілісністю будинкових систем, тому підключення цих об´єктів відбудеться одразу після стабілізації гідравлічного режиму.
Тобто люди здохніть. Тепло є тільки в 5 поверхівках, а вам навіть коли є світло нічого не дамо навіть 40 градусної теплої водички
А вам стане легше якщо на даху труби розірве і затопить водою всіх? Це якщо у них вода 40 градусів, то поки до вас дійде при -20, то вже буде лід.
Пульт от линолеума• вчера в 15:32
Ответ дляСвисток ля-минор
аминь.
не втримали удар, слабо, давайте знову)))))
Вельми шановна• вчера в 15:32
Ответ дляПургену мне
ну а это в разы. многие пройдут пытки и фильтр.лагеря. буча №2
Не пояснюйте їй. Воно недолуге не розуміє, що таке єбучі кацапи, кров, згвалтування, струм по тілу, відірвані нігті, поламані всі кістки і розбиті черепи і зуби.
Їй лише треба 25 градусів у хаті. А буде вона згвалтована чи вбита тими кацапами, то для неї не важливо.
Свисток ля-минор
• вчера в 15:33
Ответ дляВельми шановна
Удалено администрацией...
Вельми шановна• вчера в 15:33
Ответ дляСвисток ля-минор
Удалено администрацией...
Пукай інтенсивніше, троляка. Тепліше тобі буде
Пульт от линолеума• вчера в 15:33
Ответ дляВельми шановна
це вам зріз соціуму, вона вже толерантна до каціпів...питання чи вони будуть до неї..
парИла я парИла• вчера в 15:33
Ответ дляВельми шановна
Нічого. У мене брат на фронті. Їхнє перебування там, переконує мене в тому, що коли я і діти піднімажмося на 22 поверх, то це зарядка, коли на вулиці -20, під пуховики одягаємо шерстяні светри, а на шапки капюшони.
Коли вдома стало холодно дістала всі ковдри і змінила всі постілі на байку, дома холимо в светрах і пухових жилетках. У ванні, коли миємося вмикаю фен на всю потужність. Не змерзнемо.
Коли є світло, вмикаємо електропростині.
Харчі і термосудках і пакетах, гаряча вода в термопоті, термосах, набираємо, коли вдома, а також у пунктах незламності.
А як світла немає по 3-5 діб, то яке миття і фени(((
Вельми шановна• вчера в 15:33
Ответ дляoksana_kseniya
...о запахло... спецом розганяєте тему.... парашка ні причом... якби парашка захотіла.... ітд.
Да.
Вельми шановна• вчера в 15:34
Ответ дляСвисток ля-минор
по вашему надо терпеть, пока не будет ставать всё хуже и хуже...
я же говорю приезжайте и берите денег побольше с собой
У хуйла візьми, він тобі відсипе
Свисток ля-минор
• вчера в 15:35
Ответ дляВельми шановна
У хуйла візьми, він тобі відсипе
женщина уймитесь, бо вже трохи маразмом попахує
Вельми шановна• вчера в 15:37
Ответ дляСвисток ля-минор
ага с коммуналкой тоже интересно, я представляю эти счета за обогрев)
Удалено администрацией...
Вельми шановна• вчера в 15:39
Ответ дляСвисток ля-минор
Удалено администрацией...
Вельми шановна• вчера в 15:40
Ответ дляПульт от линолеума
Таких виявляє інша служба.
Але то вже інша історія
Пургену мне• вчера в 15:41
Ответ дляВельми шановна
саме так. то виродки, дике плем´я. але я точно знаю,що і до них дійде. китай забере частину землі як оплата за допомогу. ця війна почалася кацапами,але з благословіння китаю. раша не перемогла і довіру втратила,китай розраховував на рашинську перемогу.. час втрачено.4 роки,а по факту жодної області повністю не взято. якщо китай повернеться сракою до раші-їй пизць.війна закінчиться набагато швидше. зараз китай зайняв нейтралітет. раші він не допомагає нічим. лише корея.китай дуже хитрий.
Вельми шановна• вчера в 15:44
Ответ дляпарИла я парИла
А таке. Купуєш вологі серветки, купуєш одноразовий душ, береш мокрий рушник, береш термоси і підмиваєш все те, що пахне. А на п´ятий день можна помити і голову, якщо до цього часу не знайшов номер в готелі, квартиру погодинну, спортлайф, баню, басейн, перукарню, тощо.
Вельми шановна• вчера в 15:46
Ответ дляСвисток ля-минор
Удалено администрацией...
Мексиканочка• вчера в 16:18
Ответ дляВельми шановна
Куди розселити киян? В Трускавець? Чи В Харків? Хто регулятор розселення? На кому комуналка за нарахування споживання буде?
І я вам закцентую, що це все прямі функції і обов´язки не мера столиці Кличка, а голови військової адміністрацій Тімура Ткаченка, якого особисто призначив Зеленський.
Тому досить уже розганяти на Кличка, як це робить зелена шобла, щоб дорватися ще й до міського бюджету, бо державний бюджет уже весь стоїть на схемах великого крадівництва, а столиця з Кличком їм не по зубам, інакше вкотре і невперше отримають по тим самим зеленим зубам за це від закордонних донорів.
Куди розселяти киян має думати адміністрація. Це по перше. В Києві достатньо місць, де можна організувати проживання людей.
Поцікавтесь, як формується бюджет міста, які суми, скільки поступає допомоги від закордонних партнерів, дуже здивуєтесь. До цієї ситуації можна було підготуватися, цим мав займатись мер міста, його адміністрація. Цим мали займались адміністрації району.
Про зелених, червоних та чорних можете не писати. Я вам так скажу, що попередній президент поприймав вдосталь законів, щоб ускладнити мені бізнес та життя в цілому, як і іншим українцям. Він і досі політичний гравець, як і його дружина-депутатка. То ж не маю рожевих окулярів по відношенню до «бариги» та ненависті до «зелених», обоє рябоє.
Є складна ситуація, в столиці, де місцянам пропонують какати в ямку, в той час як прифронтові міста з опаленням та каналізаціями працюючими.
Зашла на 5минут• вчера в 16:20
Ответ дляСвисток ля-минор
ну у меня лично было теплее в квартире
сейчас уже 9 град
Скільки годин на добу є світло?
Україна понад усе!• вчера в 16:22
Ответ дляПургену мне
посмієтесь з 27 по 29.якщо в києві і області.
Південь відріжуть?
Пургену мне• вчера в 16:25
Ответ дляУкраїна понад усе!
Південь відріжуть?
ні. але будуть пробувати декілька разів. а ще я бачу що запорізька аес буде в майбутньому за 3 країнами (ми і ще 2 країни її будуть контролювати ,не раша з бульбашами)
Свисток ля-минор
• вчера в 16:23
Ответ дляМексиканочка
судячи з половини тих, що тут коментують, то влада нам взагалі нічого не винна
Пургену мне• вчера в 16:27
Ответ дляСвисток ля-минор
як це у вас так тепло тримається?
від будинку залежить. в мене друга квартира на позняках.опалення слабке ,а квартиранти у футболках ходять. там завжди дуже тепло було.
Вельми шановна• вчера в 16:30
Ответ дляМексиканочка
При януковичу такого не було
Ответ дляВельми шановна
Дододо.
Что-то весь Крым, Донбасс, Луганск и Запорожская не настолько згвалтовани, як вильни - незалежни надзвичайно демократични
Сон і дрімота• вчера в 17:13
Ответ дляМексиканочка
ну да) на энергетике проворовались миндич и компания, а куда расселять должен думать мэр..
Не любовница• вчера в 17:24
Ответ дляПургену мне
если придет русня- будет в разы хуже. все пройдут через фильр.лагеря и многие не вернутся. если вы думаете,что отдав донецкую область,они остановятся- вы заблуждаетесь.они попрут через неск.лет опять. тут или восстать из пепла,или война будет вечно,каждые 5-10 лет. жизни при раше не будет. это будет второй союз,когда нельзя было трусов купить. я выросла в киеве. за яйцами,за молоком по 4 часа очередь. ни обуви,ничего не было.все было в москве. поэтому нет здесь выхода вообще
Хуже?)) серьезно?) вы где, на Западной? Или вообще за границей?) кому Вы это заливаете?! Тут еще пару ударов и вообще уже фиг восстановишь то, что есть, и без того Донецка. В Киеве целые дома живут без отопления, весь город без горячей воды, уже готовят лбдей срать на улице в ямку и греться в палатке! Для кого это? Кому оно надо?! Тут еще пару раз ударить на след неделе, когда мороз, посидеть в минус 20 без отопления дома, и хрен восстановишь все эти коммуникации, всем трубам гаплык будет. Жизни блть не будет..тут уже не жизнь, а выживание!!! Я тоже пожила при совке, это несравнимые вещи, сейчас с войной и нынешними условиями и тогда. Просто злость берет когда кто-то имеет наглость такое писать, явно не в таких условиях сидите.
Не любовница• вчера в 17:32
Ответ дляПургену мне
Вы глупая?! Какие фильтры, какие лагеря?! Мирный договор, это не оккупация, а остановка войны по линии фронта. Если не подпишут и они силой будут забирать, то как раз застанете все прелести фильтрации и тд, у них людей море, оружия в достатке, будут ити и год, и два, и сколько понадобится. А вы что делать будете если еще попотужничаете месяцок и расхреначат все вокруг ракетами, шахедами?! Вы будете восстанавливать целые города, все коммуникации?! За какой период времени?! А людям куда во время этого деваться? Незламно потерпеть?!
Пургену мне• вчера в 18:02
Ответ дляНе любовница
Я в Киеве)) на Лукьянрвке))