Свисток ля-минор• 27 января в 11:12

те кто без тепла, что планируете делать?

Особенно в связи с морозами предстоящими?
и сколько сейчас у вас температура дома?
60 метрів сметани• 02 февраля в 11:57
Ответ дляПургену мне
Мені не показує 2-3 лютого. Показувало цифри 27.28.29.31. Через таких як ви я перестала тут писати попередження. І багато хто пепестав. Бо люди невдячні. Написавши 29 число, уе може бути як з 28 на 29 так із 29 на 30. Але до кінця місяця точно щось полетить. І не тільки на київ.
Сьогодні можемо спати спокійно?
А ТГ верещать про підготовку.
От кому вірити?
Скажіть чесно, ви помилились чи просто на ходу вигадували? Втім, питання риторичне
Пургену мне• 02 февраля в 12:02
Ответ для60 метрів сметани
Сьогодні можемо спати спокійно?
А ТГ верещать про підготовку.
От кому вірити?
я не помилилась.обстріл буде до 4 числа. вони просто перенесли. я вже з п´ятниці у Закарпатті. мені все одно є небезпека. це перемир´я зіграє нам не на користь.вони підготувались і накопичили. РОзумієте, обстріл залежить не від однієї людини. дуже часто було,що ось-ось і переграють,пересувають на 1-2-3 дні. І таке дуже часто. Так,вони підготувались бити по енергосистемі. і буде ситуація в рази гірша. Я виїхала,бо знаю,що сидітиму без тепла,світла і води і не один день. Цей тиждень дуже небезпечний. Ну і всі астрологи кажуть про небезпеку.Наприклад,Бучинська. в неї дуже все чітко співпадає. На цьому тижні просто некерована агресія
Пургену мне• 02 февраля в 12:06
Ответ для60 метрів сметани
Сьогодні можемо спати спокійно?
А ТГ верещать про підготовку.
От кому вірити?
з 2 на 3 чи 3 на 4 може полетіти. астрологи ще пишуть про кінець тижня. я знаю що є велика небезпека. + битимуть по ГЕС. Вишгороду буде не солодко
60 метрів сметани• 02 февраля в 12:10
Ответ дляПургену мне
Що ж , побачимо
Сижу_и_плачу• 02 февраля в 12:44
Ответ дляПургену мне
в ваших прогнозах війна буде тривати довго, в прогнозах астрологів - до кінця 2026 мають закінчитись активні бойові діїї, там якісь квадрати в домах і тд)
Ви теж пишете про прогнози астрологів, то на чиї прогнози опиратись?))) Можна вибрати той, що кращий, якщо по ходу все все рівно змінюється, переноситься/відкладається?))

Про те, що лютий буде реально лютий зрозуміло і так, і те, що обстріл буде - в цьому немає ніяких сумнівів, і те, що війна в березні не закічниться - це також.
Мабуть коли люди хочуть почути якісь передбачення, то на більш довгу перспективу. Ви писали, що поїхали до березня, а чому до березня, а не до вересня?
Я не ставлю під сумнів, що ви маєте якісь здібності, але чи вірите ви в те, що можете помилятись? Бо завжди хочеться почути якийсь конструктив, надію, якщо це не 100% правда, а не ’ми всі помремо дуже скоро, хто не виїхав, той швидше’.
Сижу_и_плачу• 02 февраля в 12:46
Ответ дляПургену мне
чи буде більш безпечно у Львові згідно ваших прогнозів?
Пургену мне• 02 февраля в 13:51
Ответ дляСижу_и_плачу
не буде у Львові безпечно. лупити будуть і сильно. не раджу їхати у Львів.В лютому і березні посилять удари по ЗУ. Їдьте у менші містечка, чи Закарпаття.
Пургену мне• 02 февраля в 13:52
Ответ дляСижу_и_плачу

війна не скінчиться ні в 2026,ні в 2027. році. зменшення ударів буде лише наприкінці 2027 року. ДО 2030 року триватимуть перемовини за землі.
Сижу_и_плачу• 02 февраля в 14:06
Ответ дляПургену мне
я не можу обирати, я їду у відрядження( просто воно випадає на найближчі дні(
Сижу_и_плачу• 02 февраля в 14:12
Ответ дляПургену мне
у мене чоловік військовий, тому мене хвилюють не тільки обстріли.
Перемовлятись вони можут хоч і 10 років, я не розумію, що залишиться від України ще за 2 роки таких обстрілів?
Як ми взагалі переживемо наступну зиму? Якщо вірити в ваш прогноз, то ми всі помремо або виїдемо ще наприкінці осені. То за що вони будуть боротись і головне - хто буде воювати?

Бо обстановку у війську я знаю з перших вуст(. Ті мобілізовані, яких наловлюють зараз ТЦК не здатні виконати жодне бойове завдання, вони розбіжуться ще по дорозі на фронт. Тоді нас чекає обвал фронту, бо вмотивовані військові закінчуються. А з України виїде перед наступною зимою ще мільйони людей. То за таких умов, може все закінчиться раніше(
Пургену мне• 02 февраля в 14:19
Ответ дляСижу_и_плачу

я не казала,що ми помремо.не придумуйте. Ну геть не писала такого. але кінця війни не буде і в 2027 році. щоб думати про наступну зиму, ви переживіть цю спочатку в тепліі з умовами . в нас є шанс на завершення в квітні як і багато разів в минулих роках. Шанси є,але вибір за людьми. Треба щоб пазли склалися. не все доля,є вибір людський. але коли та чи та влада не хоче,от вам і продовження. мені цей рік як найскладніший,бо будуть сильні обстріли великих міст. і зима найскладніша ця.
Пургену мне• 02 февраля в 14:20
Ответ дляСижу_и_плачу
ну ви ж їдете не назавжди? декілька днів
Пургену мне• 02 февраля в 14:22
Ответ дляСижу_и_плачу

поки до березня. як треба то продовжу. в березні- липні буде затишшя.а потім з серпня знову погіршення ситуації і обстріли.важкі.
Сижу_и_плачу• 02 февраля в 14:25
Ответ дляПургену мне
ні, ви звісно не казали, але я не уявляю, як за таких умов Україна може пережити ще одну зиму з такими обстрілами.
Ми тоді місяцями будемо жити без світла, а за таких умов путін точно доб´ється свого - і люди будуть вимагати завершення на будь-яких умовах.
Сижу_и_плачу• 02 февраля в 14:25
Ответ дляПургену мне
так на тиждень, на період морозів в Києві)
Але вони щось і далі не те, щоб слабшали.
Пургену мне• 02 февраля в 14:26
Ответ дляСижу_и_плачу
я вам скажу,що таке питання може бути і тоді всю відповыдальність перенесуть на людей. Може бути референдум з голосуванням - чи згодні на віддачу території в обмін на мир. Мені давно таке проглядається. Але це ще вилами по воді.
Сижу_и_плачу• 02 февраля в 14:32
Ответ дляПургену мне
та питання ж в тому, що віддача Слов´янська і Краматорська ніяк не гарантує мир( просто лінія фронту посунеться, з підараши знімуть санкціі, вони піднатужаться і попруть з новою силою.

Такий же розклад, і всі притомні його розуміють. Але якщо людина у відчаї, то їй дійсно важливо вижити зараз, а що буде потім - то вже буде потім.
З егоїстичний міркувань я б хотіла може вже зараз завершення на будь-яких умовах, аби чоловік повернувся живим і здоровим. Але на будь-яких умовах - це б було катастрофою для України.