Удальонка• 27 января в 14:40

Хто проходив курс масажів спини і шиї в салоні саме через сидячу роботу?

Напруга і головні болі реально зменшилися, чи після закінчення курсу все повернулося?
Непонятно• 27 января в 14:43
Власне мені масажі мають короткостроковий ефект. Більше допомогла від моєї сидячки офісної йога і пілатес- набридає одне займаюся іншим.

Відірву та викину• 27 января в 14:43
Так, дійсно допомагає.
Але гімнастику типу Шишоніна теж варто додати
Зяблик протестант• 27 января в 14:44
Как думаете, перед этим стоит сходить к неврологу ?
когдадеЦкие• 27 января в 14:50
Я роблю все в комплексе - лфк, басейн, масаж, магнітотерапія, доска Євминова
Липка-прилипка• 27 января в 15:01
Ответ дляЗяблик протестант
Да и к терапевту, может вам вообще нельзя массаж
Барабасиха• 27 января в 15:29
Та не просто так болит спина от сидячей работы
Грыжи, протрузии, отсутствие спорта -вот истинная причина болей
Помогает, на время
Мрію про пончик• 27 января в 16:42
щороку проходжу курс.14-15 разів