ОливьЕЖечка• вчера в 17:46
Дитину принижують дівчата з паралельного класу
Дочка у вересні перейшла навчатись в нову школу, так як у попередній було навчання лише до 10 класу. Дитина почала жалітися, що з неї сміються дівчата з паралельного класу. Коли вона повз проходить, то вони можуть її штовхнути. Дочка саме з цими дівчатами навіть не знайома та ніколи не спілкувалась. Чому вони до неї причепились та як мені діяти?
ОливьЕЖечка
• вчера в 17:47
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Бо бидлота, клас напевно а в парелелі?
Б, в дочки А
ОливьЕЖечка
• вчера в 17:48
Ответ дляРозвідка Маші
Переговорити з класним керівником спочатку.
Дякую
Бринзолетта• вчера в 17:48
Ответ дляОливьЕЖечка
В Україні
Зверніться до класовода, адміністрації. Якщо вони не допоможуть, то до поліції.
Заместитель Анонима• вчера в 17:50
Класний керівник, якщо не допоможе, адміністрація школи. Зараз всі так боряться з булінгом, хай покажуть себе. Захищайте свою дівчинку, не залишайте все просто так.
Слухи-руки не распускаю• вчера в 17:52
Ответ дляОливьЕЖечка
Б, в дочки А
Парадокс, але буває і таке
из желе я• вчера в 17:52
Подзвоніть/сходіть до класної керівнички чи завуча і нажалійтеся. Штовхати - то недопустимо.
ОливьЕЖечка
• вчера в 17:56
Ответ дляиз желе я
Дякую, треба сходити
Щира українка• вчера в 17:56
Ответ дляОливьЕЖечка
Смт
Я почему то так и думала. Дети быдланов сельских .
ОливьЕЖечка
• вчера в 17:56
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Парадокс, але буває і таке
Цікаво, що болять саме мою дочку. Інших дівчат, що перейшли - не чіпають.
Щира українка• вчера в 17:57
Ответ дляОливьЕЖечка
Дякую, треба сходити
Учтите в смт все другу другу родственники кум сват брат, могут просто никак не отреагировать . С друг стороны , если срач выйдет на эругйо уровень, то в селе с этим проще будет. Каждая собака будет знать, что дочка маринки неадекватная буллерша и на нее заявление написали . Утаить не получиться
А Я Самая Самая• вчера в 18:05
Сміються, то одно, штовхають навмисно, то вже інше.
Є два варіанти.
1. Йдете до класного керівника своєї доньки, розказуєте, чим обурені, при яких обставинах, з якою регулярністю і т.д. просите вжити заходів щодо присікання цих діянь з боку тієї групки ’борзих’ дівах (у лапках, бо насправді, саме такі дівахи і хлопці сцикливі, коли починається заміс).
2. Йдете в клас тих дівах. Стукаєте обережно. Попросите дозволу вчителя дещо повідомити окремих учням того класу. Наприклад, добрий день, діти!
Я мама Олі, звати мене, Марина Петрівна, я хочу вам повідомити заздалегідь, якщо хоча б одна з вас ще раз штовхне мою доньку чи здійснить інші дії, які будуть розцінені, як булінг, заяву на ваші дії буде подано до комісії з протидії булінгу, а також заява до національної поліції. Дякую! Бувайте! Гарного всім дня!
Є два варіанти.
Масяня Я• вчера в 18:17
Ответ дляА Я Самая Самая
Є два варіанти.
Второй вариант - только если лично тем девочкам, не при всем их классе. И желательно в присутствии их классного руководителя.
Морковку дай• вчера в 18:21
Ответ дляЩира українка
не то что городская элита. Городским даже в голову такое не придет
Потринділиця• вчера в 18:24
Ответ дляОливьЕЖечка
Дякую
К руководству! Бардак потому что в школе. Бывает что и деньги отбирали и наклепы (что-то украл и подставил) сразу к классной и к руководству. Школа - это место где надо обучать правилам хорошего тона и следить за этим..
Потринділиця• вчера в 18:25
Ответ дляБринзолетта
И что сделает полиция? Вы туда обращались? Вы видели уровень который там?
Там все розмивчато• вчера в 18:28
Ответ дляОливьЕЖечка
В Україні
Ех, всю радість їй, авторе, обламали)))) вжик - і по самі ’помідори’
Потринділиця• вчера в 18:27
Ответ дляА Я Самая Самая
Є два варіанти.
Это администрация обязана заходить и делать.. а не родитель.
Ответ дляЩира українка
Ви дуже перебільшуєте зацікавленістю життям в смт один одного.