ГендиреХтор• 1 час назад
Для чого Терехов хвалився системою безпеки ТЕЦ???
Виглядає чи як зухвала дурість
Чи як свідома провокація
І помітьте, тільки пройшла ця інфа по тг каналах- обстріляли Харків. ХТЗ.
Тепер Олексіївка без тепла
Хто що думає
Чи як свідома провокація
Тепер Олексіївка без тепла
Хто що думає
я Кукарача• 1 час назад
Він не системою безпеки ТЕЦ хвалився. Та і взагалі то не він хвалився. А його хвалили. Підготовкою до можливих наслідків ударів по ТЕЦ.
Ку-кусик• 1 час назад
Дело не только в нём, наши вообще много пи* дят лишнего, вот иначе не скажешь это слово .
Шукаю стакан• 1 час назад
Ответ дляБабо-лебідка
А Харків взагалі відключали як Полтаву? Просто цікаво .
А вы причем?
А вас обстреливали как Харьков , тоже интересно🫠
Шукаю стакан• 1 час назад
Ответ дляДрібка щастя
Когда все без света сидели, в Харькове жираф зажигали, фастались
Мы без света сидели полгода в 2022
Макдональдс есть? Значит безопасная зона- ешьте, хотите поменяться- велком
Пургену мне• 1 час назад
нигде не слышала чтобы хвалился, но что Харьков готов лучше всех к пи..цу - это факт. Кличку до такого исполнения своих обязанностей как до Харькова рачки
как тебе такое илон маск• 1 час назад
А для чого нам думати?За нас думають.⚡️Українці мають навчитись і навчити дітей, онуків й правнуків жити в умовах, коли в будь-який момент може не стати світла, тепла і води. Це наше нове життя, — радниця секретаря Ради Нацбезпеки з питань енергетики Бабій
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ㅤ
Надіслати новину @realukraine_bot
👉ПІДПИСАТИСЯ
ГендиреХтор
• 1 час назад
Ответ дляПовелитель бітка
Пам´ятаю як злякалась казав що ми ще Європу світлом забезпечимо))
Ага, мля!
Сидим знову
пьЯНА• 1 час назад
Ответ дляя Кукарача
Да, верно
А хвастался Зе
Ангелок з ріжками• 1 час назад
И без хвастовства найдутся те, кто сдаст такие места, не зависит от выступлений мэра.
Флюорография гуся• 1 час назад
Накинути гавна на кличка і показати який терехов молодець. І викинути кличка з мерів Києва. От і вся мета. А як там Харків буле вирулювати наслідки триндежа - нікому не цікаво.
ГендиреХтор
• 1 час назад
Ответ длямадамГрицацуева
Я чим похвалилися перед лютим 2022 ?
Згорів сарай, гори і хата?
я Кукарача• 1 час назад
Ответ дляФлюорография гуся
Ви думаєте, що Харків обстрілюють тільки через триндеж? А Київ тоді чому? А Херсон, Одесу, Запоріжжя, Дніпро?
ГендиреХтор
• 1 час назад
Ответ дляя Кукарача
Я думаю, що треба було тихенько сидіти і не п.діти про саркофаги, про систему безпеки і таке інше.
Робиш свою роботу- роби її тихо, не на часі лаври знімати
Жерица ночи• 1 час назад
Ответ дляБабо-лебідка
Вы прикалываетесь? Отключали и отключают. А область вообще не знает что такое свет. За последние двое суток свет был минут 20.
Флюорография гуся• 1 час назад
Ответ дляя Кукарача
А якщо це один з факторів, який впливає на цілі обстрілів? Це можливо. От якщо йде підтверджена інфа, що станція, розбита півроку тому, знову працює, це знову робить цю станцію мішенню.
Як ухурделю• 1 час назад
Ответ дляГендиреХтор
А то они дурные и не видят, летая беспилотниками разведчиками, не смешите.
Шукаю стакан• 1 час назад
Ответ дляГендиреХтор
Причем здесь Терехов? Он просто медийная голова, которая отвечает на все вопросы и делает лицо.
У нас военная администрация.
я Кукарача• 1 час назад
Ответ дляГендиреХтор
Тут розвідники літають як у себе вдома, вони і без Зе, і без Терехова все бачать
Завжди недо...• 1 час назад
Ответ дляАнгелок з ріжками
Всё есть на гугл картах, даже рассказывать не нужно...
ГендиреХтор
• 1 час назад
Ответ дляЗавжди недо...
Правильно, поэтому нужно рассказать систему защиты и о том какой саркофаг.
Ну мало ли, вдруг кацапам мало инфы в Гугле, чтобы в.бали так уже наверняка
Надо им и ТЕХЧАСТЬ ВЫВАЛИТЬ
Котогосподиня• 1 час назад
Ответ дляГендиреХтор
Действительно. От дронов-разведчиков и спутников толку никакого. Все раша - генералы слушают наших мэров и читают советчицу.
КокошинЭль• 1 час назад
Ответ дляпьЯНА
Это Зе хвалился
Да,по телеку вякал,что Киев не готов,а Харьков готов.На следующий день пошли хуярить по всем районам
пьЯНА• 1 час назад
Ответ дляКокошинЭль
Именно