Борщик• 28 января в 02:03

Газовий котел реагує на відключення

...вірніше, на включення електрики по графіках. Хоча він з електрикою не пов´язаний. В чому може бути причина?
Володарка мрій• 29 января в 11:26
У свекрухи такий котел. То я в неї питала.
автор Борщик • 29 января в 11:27
Ответ дляВолодарка мрій
Труби і є ваші батареї. . Повітря може скоплюватись на поворотах. Зазвичай ставлять насос щоб ганяти воду і виштовхувати повітря. Але ж насос електричний. Якщо він не працював, то повітря скупчилось. Можливо ця проблема?
’Якщо він не працював’ - хто? Насос?
Володарка мрій• 29 января в 11:38
Ответ дляБорщик
’Якщо він не працював’ - хто? Насос?
Ви написали що насоса нема. То в трубах може бути повітря. Автоматика його може зчитувати як відсутність води в системі. Шукайте причину в котлі, а не в електриці.
автор Борщик • 29 января в 11:45
Ответ дляВолодарка мрій
В трубах немає повітря, бо йому немає, звідки взятися. Як тільки перестають застосовувати графіки відключень, проблема зникає.
Володарка мрій• 29 января в 12:43
Ответ дляБорщик
Якщо б у вас були краники Маєвського, тто ви б знали, що в замкненій системі постійно виникає повітря, яке треба спускати на початку сезона, коли система холодна. Фізика, вода при нагріванні розширяється, при охолодженні сжимається. В котлах з електроникою тиск раізний при відключенні і при включенні. У вас нема панелі що це показує, але фізику ніхто не відміняв.
і можете не відповідати. не можете знайти причину, викликайте майстра. Не хочете визивати майстра сидіть мерзніть. Заради вас я питала свекруху що може бути, що вона робить . Вам все не так.
автор Борщик • 29 января в 12:44
Ответ дляВолодарка мрій
Я вище писала, що майстра викликали - вони не бачать причин. Чистили, міняли термопару - ноль толку.
Володарка мрій• 29 января в 13:29
Ответ дляБорщик
Не шукайте чорну кошку в чорній кімнаті, де нема кішки.