Коко Шанель• 31 января в 00:21
Завтра на Європу впаде 11-тонна китайська ракета
❗️Завтра на Європу впаде 11-тонна китайська ракета: її уламки можуть розлетітися від Данії до Литви, Латвії та Естонії, — метеоінститут Фінляндії.
▪️ Під потенційною загрозою — території від Данії до Литви, Латвії та Естонії.
▪️ Йдеться про ступінь ракети ZQ-3 R/B, запущеної 3 грудня 2025 року
▪️ Вхід в атмосферу очікується близько 10:40 за київським часом (похибка до 10 годин).
▪️ через велику масу об’єкт може не згоріти повністю, що несе ризик для людей і авіаруху.
▪️Завтра в Європі можливі збої в авіаруху, адже точне місце й час падіння китайської ракети невідомі — відстежити її зможуть лише після сходження з орбіти.
Калинові вуста• 31 января в 02:47
это уже не первый случай когда китайская космическая ракета выходит из-под контроля. Ранее сообщалось об угрозе падения ракеты ’Чанчжэн-5B’. В конце концов эта ракета упала в океан и не нанесла вреда человечеству.
Дело было давно• 31 января в 03:40
Ответ дляКалинові вуста
А людям горе
Ещё ничего не произошло а уже горе
Вот нам 4 года горе от горе, но всем пофиг
Калинові вуста• 31 января в 05:43
боже как страшно..такая махина на головы.дай бог может в балтийское море рухнет
Чемодан-Вокзал-Майами• 31 января в 07:08
Ответ дляНе гоню
Искандер примерно полторы тонны . Это 8 Искандеров условно говоря .
Какие обломки на несколько стран ? Вот бред
Имеется ввиду наверное радиус куда может упасть обломок. Но скорее всего всё сгорит в атмосфере.
Галя із Дарниці• 31 января в 09:56
Ответ дляБорисфенка
Велика територія гіпотетичного падіння, якійсь країні не повезе навколо Балтійського моря
Чому це їм непощастить. А потужність а незламність
А що таке?• 31 января в 12:58
Ответ дляБорисфенка
Калининграду может?
Борисфенка• 31 января в 13:19
Ответ дляА що таке?
Калининграду может?
Та вже впало вчора в океан, розслабтеся.
Ща как дам• 31 января в 13:45
Ответ дляМанкоголік
По ходу впало десь на нас.
І енергетику потушило