Тут как тут• сегодня в 04:38

Щітка для волосся

Хто знає, де можна купити таку щітку? Наскільки я знаю, їх зняли з виробництва, в інтернеті шукала - всюди фото є, а а наявності ніде нема. На базарі та в маленьких магазинах теж дивилася - нема. Дуже потрібна саме така щітка.
Бензопирен• сегодня в 04:47
А чем Вам эта не такая, например?
Или нужна полная копия?
автор Тут как тут • сегодня в 04:49
Ответ дляБензопирен
А чем Вам эта не такая, например?
Или нужна полная копия?
Там дуже м´яка основа для металевих зубчиків, у всіх інших не така, я купу перепробувала. За рахунок цього це єдина щітка, яка більш-менш розчісує моє волосся. В мене з дитинства волосся дуже плутається, і зі всіх щіток, що я пробувала (а це дуже багато), мені тільки ця найбільш підходила.
Знову Я• сегодня в 05:34
Простор, Копієчка, Аврора, Бонус.
Як теж такою довго користувалась. В потім купила копію Жанек, то небо і земля. Автор, рекомендую, до 100 грн Алі.
автор Тут как тут • сегодня в 06:29
Ответ дляЗнову Я
Простор, Копієчка, Аврора, Бонус.
В мене є така точно з аліекспреса, тільки колір інший. Нажаль, не дуже добре мені підходить( Але все одно дякую за пораду. А в Аврорі та інших мережевих магазинах нема таких, тому що то харківський виробник був
Добро с Кулаками• сегодня в 06:34
Ответ дляБензопирен
А чем Вам эта не такая, например?
Или нужна полная копия?
У вас, наверное, стрижка.
В этой щетке, наборная ручка, не литая. В колечко забиваются волосы, и рвутся очень больно.
автор Тут как тут • сегодня в 06:36
Ответ дляДобро с Кулаками
У вас, наверное, стрижка.
Ні, просто рівне волосся довге, десь до талії. Раніше було набагато коротше, й та сама проблема була. Воно саме зубчики волосся деруть, не ручка.