Дверной_Проем• вчера в 12:49
Дуже потрібен кольоровий принтер
Чорно-білий є, треба деколи кольорове зробити, поділіться дешевше ціною та щоб можна було самим заправляти не за всі гроші світу
Дверной_Проем
• вчера в 12:58
Ответ дляПерша на селі
Возьмите Epson L132
Скільки коштує заправка?
Перша на селі• вчера в 12:59
Ответ дляДверной_Проем
Скільки коштує заправка?
Краски покупаете и сами заливаете
andrey_spec• вчера в 13:38
Щось типу такого Canon PIXMA G1410. Ці принтери, в які просто заливаються чорнила, не дешеві при купівлі, але потім економні за рахунок самостійної заливки чорнил. І як завжди зі струменевими, треба регулярно друкувати, щоб не засохли головки
ШобВам_КакНам• вчера в 15:06
У мене Ксенон лазерний кольоровий. До цього були Кенон і НР струйні з СНПЧ.
Струйні можна купувати якщо будете друкувати постійно без перерв більше 1-2 тижнів. У них сопла сохнуть і ремонт як новий принтер.
Лазерному нічого не стане
Порошка вистачає дуже надовго.
Врешті заправка виходить не дорожче чорнил для СНПЧ.
Лазерному нічого не стане
Порошка вистачає дуже надовго.