короткопамятна• Изменено 1 час назад
Не хочу хрестити в одногрупниці дитину
Коли вчилася, то жили разом і дружили міцно.
Потім життя розкидало.
Почали більш менш спілкуватися з повномасштабної.
Кличе мене на хрестини хрещеною.
Я , чесно кажучи, трохи в шоці і не хотілося б так тісно куматися.
Спільного геть нічого в мене з нею: ні інтересів, ні тем, ні часу разом. Згадуємо час від часу минулі часи і спільних друзів юності - на тому і все.
Прямо відмовитися постидалася, якось невдобно.
Коли дитина народилася, то дуже хворіла, я їй віддала клбчі від своєї квартири в Києві, щоб вони пожили і лікувалися.
Це було від чистого серця.
Але мати з ними якісь тісні стосунки не хочу.
Потім життя розкидало.
Кличе мене на хрестини хрещеною.
Це було від чистого серця.
короткопамятна
• 1 час назад
Ответ дляПрокачую сідниці
Не хрестіть, як не хочете
Типу ж не можна від такого відмовлятися
Радуга-дуга• 1 час назад
Ответ длякороткопамятна
Типу ж не можна від такого відмовлятися
Дурниці які
Прокачую сідниці• 1 час назад
Ответ длякороткопамятна
Типу ж не можна від такого відмовлятися
Шо???
Найщасливіша• 1 час назад
Ответ длякороткопамятна
Типу ж не можна від такого відмовлятися
а то шо?
Фізик-ядерщик заочно• 1 час назад
А что для этого человека значит это кумовство?
Ну в смысле она адекватная или кумовство с выгодой ищет? )
Коник-стрибунець• 1 час назад
Ответ длякороткопамятна
Типу ж не можна від такого відмовлятися
Можно и нужно. Не связывайтесь.
короткопамятна
• 1 час назад
Ответ дляФізик-ядерщик заочно
Це в будь-якому випадку має під собою тісний контакт сімʼями.
А я б не хотіла.
У неї вельми специфічний чоловік.
А я б не хотіла.
У неї вельми специфічний чоловік.
А я відмовила подружці, і зараз спілкуємося нормально.
А відмовила, бо мені сказали щось типу : ой, а ми хотіли Любку, а вона поїхала за кордон, а Маньки тоже нема, так от вспомнили про тебе.
Ну, сорян. Якось неприємно. А от якби промовчала, то я б залюбки погодилася.
В неї є рідна сестра, тож я її запевнила, що вона - найкраща хрещена🤭 і що коли в мене буде лялік, то я теж в куми візьму свою сестру)
размахер• 1 час назад
Ответ дляAnnetka_100
Автор, скажите, что Вы не верующая и будете плохой крестной
Удалено администрацией...
миссАрфография• 1 час назад
Ответ длякороткопамятна
Типу ж не можна від такого відмовлятися
Перестаньте.. отказывалась два раза и не жалею. Не общались тесно, а со временем и вовсе перестали. Хоть отказывала бы, хоть нет - итог был бы один
А плюсов для меня много
КаРаКаТиЦа• 1 час назад
Ответ длякороткопамятна
Типу ж не можна від такого відмовлятися
Я колись так з однією дівчиною працювала, ми товаришували, спілкувались на роботі. Вона пішла в декрет, інколи телефонувала, або приходила на роботу, спілкування по мінімуму. Вона народила, і об´явила мені що хоче щоб я була хрещеною. Я відмовилась. Так і сказала, що вибач, але я не буду хрещеною. Ну не хотіла я з нею родичаттсь. І я ні разу не пошкодувала про свою відмову. Вона після того поливала мене брудом, мого чоловіка, і навіть не вітається, завжди відвертає морду.
from Ukraine• 1 час назад
Гугл со своим ИИ в помощь. Там даже уже предложения про отказ сформированы. 🤣😉
Пік Антна• 1 час назад
- Катю, я дуже вдячна тобі за довіру і мені приємно, що ти подумала саме про мене. Але я чесно відчуваю, що не зможу бути для дитини тією хрещеною, якою треба — постійно поруч і залученою. Не хочу брати на себе таку відповідальність формально. Сподіваюся, ти мене зрозумієш
миссАрфография• 58 минут назад
Одни знакомые получив несколько отказов, взяли в крестных бабушку и дедушку.
Идеально )
БезПаспортаНеПродаю• 52 минуты назад
Я своей подруге сказала, что не верю ,не пойду и т д , она сначала обиделась, а потом успокоилась, общаемся и так. Мне пришлось ей сказать прямо, хотя она знала приблизительно моё отношение.
БезПаспортаНеПродаю• 51 минуту назад
Ответ длямиссАрфография
Идеально )
Да, это норм, знаю ещё берут сестер и братьев родных, есть знакомые.
В шоколаде• 48 минут назад
Ответ длякороткопамятна
Типу ж не можна від такого відмовлятися
Я відмовилася.
Тоже давня щнайома як сніг на голову.
Живе далеко, в село те спробуй доберись електричками, дізельом, попутками.
Нафіга вого мені треба. Мене аж в жар кинуло, як почула.
Не жалію ні грама!
Тоже давня щнайома як сніг на голову.
Не жалію ні грама!
В шоколаде• 44 минуты назад
Ответ длямиссАрфография
Идеально )
Виявляється і так можна.
Якби я народила третю дитину, то мені абсолютно нема кого в куми позвать. От ноль варіантів
Попадалочка• 40 минут назад
Шкодую, хрестила однокласниці дитину. Кошти в нікуди. Я постійно дарую, поїздки в інше місто влаштовую щоб до них доїхати . Мене навіть не вітають та мого чоловіка. Вона змінилася, бреше постійно та вихваляється , мені не цікаво спілкуватися. Думала що після довгого не спілкування, поновимо спілкування, але це не обʼєднало. Примушую себе звонити тепер питати як мала. Хоча це мені чужа дитина- людина. А оці обовʼязки хресної, відчуття що я родичка бабушка , яка без віддачі віддає і помагає