А я женатая• Изменено вчера в 08:39
Секс заради сексу? Чи потрібні були б вами такі стосунки? Особливо будучи
Самотньою мамою, після розлучення. Знайти чоловіка з яким би вас повʼязував лише секс і нічого більше. Жодного сумісного проживання, жодних взаємних обовʼязків і навіть сумісних походів в кафе чи ресторан, а просто секс. Списались, зустрілись коли є взаємне бажання і вільний час. У нього, у вас— чи будь—де , зробили свою справу, потиснула одне одному руки і не спілкуєтесь до наступного разу.. норм ви стрьом це для вас?
Манкоголік• вчера в 08:53
Ну я так и живу после развода, отношений не хочу, а секс есть секс. Мне так даже лучше чем в браке,когда к сексу прилагался вынос мозга и грязища везде.
Бритоножка• вчера в 08:54
Как раз о сексе думаю..
Никого не представляю кроме б/м
Но для меня секс это не вибратор и не просто секс.
Очень нужно мне, но формат автора неинтересен.
Никого не представляю кроме б/м
А я женатая
• вчера в 08:55
Ответ дляМанкоголік
Діти є?
західний_діалект• вчера в 08:56
Ответ дляПлету корзинки
Ні, краще вже вібратор купити якщо вам не потрібні стосунки
Я б не змогла бути в таких стосунках
Так это не сосунки ,а перепихон
ХаДиДиШь• вчера в 08:56
Ответ дляКалинові вуста
Видела женщин в европе которые вполне дают просто так. У них другое мировозрение. С детства. Приучены так что после аха это они мужика использовали. Так мужики и плачутся что после аха она мне даже не позвонила или даже не взяла телефон. Это все вверх ногами у них
То есть секс должен быть исключительно за деньги или в браке? Хотя и в браке, я так понимаю, он должен быть только за деньги? 😄
Забризкана водою• вчера в 08:57
Мне точно нет. Даже когда была молодой и юной. Хочется ж не только процесс а и разговоры объятия просмотр кино под попкорн.
Печальки.нет• вчера в 08:59
Ответ дляА я женатая
Якщо він приїде? Кто у вас ще дитина є?
Нах он нужен дома? Это посторонний человнк
ПАЦАНКА О• вчера в 08:59
Нет. Чисто тело как кусок мяса меня не возбуждает, нужно общение. А это уже не просто секс ради секса. Мне будет надо и ухаживание и нежность и забота этого мужчины
західний_діалект• вчера в 09:00
Ответ дляА я женатая
Якщо він приїде? Кто у вас ще дитина є?
Автор ,не надо . Вы в его глазах будете дурочкой,если ещё и домой приведет ,а за стенкой ребёнок.🙈
Чупа-чупс• вчера в 09:00
Ответ дляКручу хвости
В смысле сильно? Как обычная среднестатистическая женщина. Бешенством матки не страдаю, но и совсем без него вряд ли обойдусь. Секс выравнивает баланс гормонов, дает некоторое удовлетворение и гармонизирует общее состояние. Это важная часть жизни для любой женщины, за редким исключением. Мне ближе к 40
Все относительно. Если с головой нормально, то и с гормонами норм, и психикой. А если ебобо, то даже излишенства секса не помогут. Надо быть в гармонии с собой и только с собой, а то если с другими - на голову лезут, ещё и в туалет там сходят.
Чупа-чупс• вчера в 09:01
Ответ дляШотуткоїться?
Похоже, что автор, мужик нищеброд и прощупывает почву халявного секса
Вы видели какая сейчас цена на цветы? Не каждый госслужащий потянет.
Чупа-чупс• вчера в 09:02
Ответ дляЗабризкана водою
Сейчас много говорить опасно, ещё запишут в предатели родины🤣🤣🤣 с нашим Зеленским лучше помалкивать.
Кредитная• вчера в 09:04
Ответ длязахідний_діалект
С ребенком сложно-факт. Ну я, к примеру, в разводе. Мне отношения и борщи триста лет надо. На жизнь хватает. Такой формат вообще подходит.
Шотуткоїться?• вчера в 09:05
Ответ дляЧупа-чупс
Ну ,мужчина, который не может заработать даже на цветы, всегда может воспользоваться своей правой или левой(если левша) рукой, абсолютно бесплатно.
сою не люблю• вчера в 09:11
Ответ дляКалинові вуста
Нет. Пусть обеспечивает.
А для секса у меня игрушек достаточно, таких всякоразных что мой секс краше чем с мужчиной
З такими запросами будь який адекватний чоловік обере повію або ж ескортницю🤣
сою не люблю• вчера в 09:12
Ответ дляКалинові вуста
В нас таких також повно
Чупа-чупс• вчера в 09:14
Ответ для90x60x90
Уж лучше кулебіной баби купить вібратор
Ее вибраторы многое говорят о качестве секса между ними)) по-моему его жена много не потеряла и это напыщенная игра на публику какая новая кулебиха счастливая) но это мое мнение.
Чупа-чупс• вчера в 09:17
После развода я бы вообще ни в какие отношения не вступала, потому что это людям на смех.
Коротко по сути скажут проститутка, даже если женщина и не такая, ее славненько подведут к обрыву именно проститутки, которые на людях порядні)))
СамавиховуюКота• вчера в 09:18
В мене були такі відносини протягом року. Це було ідеально, крутий секс і ніяких обов´язків. Але потім якось закрутилося і ми почали жити разом 🙈
Пописанная парта• вчера в 09:25
Це що ж там має бути за секс такий. З людиною, яку ти фактично і не знаєш. Та ні, краще взяти професійного хлопця на кілька годин, з гарантованим результатом, навіщо ці експерименти.
Пописанная парта• вчера в 09:27
Ответ дляКручу хвости
Так, але для якісного сексу потрібен якісний коханець. У чоловіків на лобі не написано, які вони в ліжку. А ’щоб було’ нафіга треба. Повно іграшок для ’розвантаження’
Ворожу на каві• вчера в 09:30
ні,мені таке не треба. в мене без стосунків і почуттів не стоїть. за що його любити? я люблю за вчинки гарні чоловічі,за турботу,а не за те що він яйця має.
Ворожу на каві• вчера в 09:31
Ответ дляЧупа-чупс
в монастірь пойти7)))))как долго не вступали?)))))бред какой-то.я через год уже имела отношения и классно вішла замуж. 15 лет живем вместе
Птица секретарь• вчера в 09:34
Я люблю ушами + мне надо привыкнуть/присмотреться к человеку, поэтому чисто секс бы не получилось.
Потом только секс вряд ли б интересовало: я люблю погулять, сходить в ресторан, в кино, поговорить
Не люблю натовп• вчера в 09:34
Потисли один одному руки і розійшлися до наступного разу
Нє, ну це вже надто функціональна та бездушна подоба стосунків. Чим тоді такий партнер відрізняється від вібратора? Навіть у другого більше переваг - завжди доступний, працює стільки, скільки тобі треба, абсолютно безпечний, нічого не просить, мовчить та виконує свою справу. Не треба підлаштовувати графік, жодних незручностей. Як так, то я за механічного друга.
Стосунки без сумісного проживання - це ок, але все-таки це стосунки, спільний час, спільні розваги, можливо відпустки або вихідні разом. Розмови, подарунки, ресторани - також. Романтика, наявність в кожного свого життя, в не оце ’вже нікуди не дінеться’. Це абсолютно нормальний формат, для мене як для жінки, в якої давно склалося матеріальне, побутове, є сталі звички, ритм життя, та дещо гіпертрофіроване поняття особистого простору та часу - це ідеальний формат. Тому що я не годна ні з ким ділити свій дім та життя повністю, діти, борщ та білі сукні - теж не моя тема.
Для типажа ’дівчинка-дівчинка’, ніжної, емоційної та дещо інфантильної пані - зрозуміло це неприйнятно. Вона хоче на ручки, хоче принца та рішення проблем, щоб кружили та опікали. Вона від такого формату прийде додому - в там кран тече, тут з роботи написують шось доробити, та заплаче й відчує себе спустошеною та безпомічною. Бо їй треба інше від життя та стосунків. Мені здається, такі дівчата у стосунках наче щось віддають (неспроста є це тупе слово ’давати’ у контексті секса. І їм треба щоб їм теж дали те, чого вони потребують). Так що з такими, авторе (я майже впевнена що ви мужик), навіть не пробуйте.
Та й таким як я, для кого секс жодним чином не віддача, а скоріш навпаки, взяти своє задоволення - навіть таким самостійним та дещо тестостероновим жінкам, буде нецікаво, бо як я вже писала, це гірше вібратора. Мені треба щоб мене розважали, треба цікаве спілкування, дружба якщо можна так сказати. З людиною. Треба людина, рівна мені. Розумна та цікава. Навіть мені отакий скучний ходячий член не цікавий.
Бочка порохУ• вчера в 09:36
Для мене це супер , але насправді складно знайти нормального цікавого чоловіка для таких стосунків
13чудоСВЕТА• вчера в 09:40
Ответ дляхутряна володарка
Точно ні. Це принизливо.
Більше того, за кілька останніх років дізначалася, що життя без сексу є. І чим довше, тим спокійніше до того ставлення. Перші пару місяців на стіну лізла від бажання.
Життя то є, але це шкодить нашому жіночому здоров’ю