Небалувана Галя• сегодня в 09:09
Суми. Як думаєте скільки ще є часу?
Якщо нічого не зміниться
Бо у нас лежачий родич після операції. Ще 10 днів буде в обласній, а тоді додому забирати. Хз що робити. Через місяць він вже ходитиме, але от чи є він цей місяць
І раніше були загострення, але ніколи так близько
Саджу все зарання• сегодня в 09:16
Ответ дляЯ погнала
Заплатите деньги, оставьте ещё в больнице
больница єто не гостиница
Небалувана Галя
• сегодня в 09:16
Ответ дляЯ погнала
Та для чого?
Голена блондинка• сегодня в 09:16
Если вы про войну ,то будет долго и очень долго,а вы что ждёте окончание,это никому не интересно.
Ещё раз 100 будут переговори
Небалувана Галя
• сегодня в 09:17
Ответ дляСкользкая
Що ви маєте на увазі? Скільки є часу у кого? У міста Суми?
Так, у міста Суми, вже Чернеччина і Піщане по суті сірі зони
Небалувана Галя
• сегодня в 09:17
Ответ дляГолена блондинка
Ещё раз 100 будут переговори
Я про те, скільки часу місто буде лишатися умовно безпечним
Скользкая• сегодня в 09:17
Ответ дляНебалувана Галя
Ні, це не так. У Піщаному живуть люди, у Чернеччині також.
Небалувана Галя
• сегодня в 09:17
Ответ дляСкользкая
Та і в бахмуті і авдіївцв до останнього жили люди
Скользкая• сегодня в 09:18
Ответ дляНебалувана Галя
Ви нагнітаєте.
Небалувана Галя
• сегодня в 09:18
Ответ дляСкользкая
Ви нагнітаєте.
Ви самі де живете? Моя сестра в Великій Чернеччина. Жила
КонФФетОшка• сегодня в 09:18
Ответ дляСкользкая
Они не живут, они выживают. И не надо вот жто вот: ашотакова, всё хорошо.
Скользкая• сегодня в 09:19
Ответ дляКонФФетОшка
Можливо не коректно написала, а вас це тригернуло. Залишаються люди. Зрозуміло, що яке там життя в таких умовах.
Астоновитесь!• сегодня в 09:20
Я не с Сум,но тоже прифронтовой город. Это какой-то ужас,раньше хоть перерывы были,а это и днем и ночью летят эти кабы шахеды рсзо( обострение какое-то. Хотя в городе еще много людей…
Небалувана Галя
• сегодня в 09:21
Ответ дляСкользкая
У мене мова йде про маломобільних людину, яка за місяць стане ходячою, якщо все буде добре. От питання чи протягом того місяця 12 мікрорайон Сум не стане як Піщане чи Чернеччина. Квартира на 9 поверсі
Фляшка на трьох• сегодня в 09:22
Ответ дляНебалувана Галя
І хто має відповідати на таке питання?
Небалувана Галя
• сегодня в 09:23
Ответ дляФляшка на трьох
І хто має відповідати на таке питання?
Жителі Сум, родичі тих хто служить на цьому напрямку. Питання як хто думає. Точно звичайно ніхто не знає
Небалувана Галя
• сегодня в 09:24
Ответ дляАстоновитесь!
Мені здається сумський напрямок синхронізований з запорізьким, одночасно загострення
Скользкая• сегодня в 09:24
Ответ дляНебалувана Галя
Ще раз кажу, не нагнітайте. Тим більше 12 мікрорайон. Це навіть не Курський (Перемоги), який ближче до Піщаного. Тим більше, що ви пишете, що родич неназавжи лежачий.
Плету интриги• сегодня в 09:27
Ответ дляНебалувана Галя
Знайомі з Києва сидять у Сумах, повертатися поки не планують. Ваша паніка, то від переживання за стан родича, запитайте у лікаря і собі якісь заспокійливі
ЛолитаНеРазлита• сегодня в 09:29
Ответ дляСкользкая
В оккупаціі також люди живуть
ЛолитаНеРазлита• сегодня в 09:31
Ответ дляНебалувана Галя
Ви розумієте що по реаліям з такоє технікою як у Росії все що їм треба вже забрали вже давно, це все домовленості тягнути лямку і Росії і Америки і Европе, а наш лох сидить в робе що йому кажуть, тому гратися будуть до тих пір поки хочуть вищі власті
Гл. Амурная• сегодня в 09:41
Ответ дляНебалувана Галя
Этого никто не скажет( лечите близкого человека, решайте вопросы по мере их поступления
Я инженер, меряю от 1• сегодня в 09:46
Ответ дляНебалувана Галя
а Сумы сейчас безопасны? там постоянные прилеты, прям средь бела дня.
ЯниЯ• сегодня в 09:48
Автор, ваша малобильна людина не есть такой проблемой, как вы рисуете. я подростка оперировала на колене в /Харькове до войны, пять дней- и досвидос. Через полстраны везти, сначала поезд, потом пересадка на маршрутку. Кажется, что это капец. Но нет, все решаемо. А если ( потом мы купили легковой универсал) - есть такое, то сзади раскладывается и можно организовать полноценное лежачее место. вы можете поискать такую машину в ваших местных чатах. короче все решаемо. Но в случае паники выехать ну очень тяжело будет, с этим могут возникнуть проблемы
Фляшка на трьох• сегодня в 09:57
Ответ дляНебалувана Галя
По різному думають.
А реальність є реальністю і від думок не залежить
Фляшка на трьох• сегодня в 09:58
Ответ дляЛолитаНеРазлита
З якою ’такою’?
Миллениалка• сегодня в 09:59
Ответ дляНебалувана Галя
Автор, це у вас тато, що прикладається до пляшки і поламав шийку стегна?
Сумчатая кошка• сегодня в 10:01
Успокойтесь, автор. Я под Харьковом уже три года на линию фронта смотрю, как где то продвинулись, какое-то село взяли, кажется, все, пора хватать чемоданы, а время идёт и линия фронта все ещё далеченько, к счастью. Так что по поводу месяца не кипишуйте. Вы же не думаете, что через месяц Суммы возьмут или даже будут на околицах, это у вас страх и паника.
Миллениалка• сегодня в 10:03
Якщо ви про тата-пияку, то нехай сидить в Сумах і не рипається.
Буде біда, тоді шукатимете, як забирати.
Час грає на вас, якщо його до вас, то якомога пізніше.
Поживете по-людськи.
У мене купа друзів із дітьми в Сумах.
Нічого вашому пияці не буде
Поживете по-людськи.
У мене купа друзів із дітьми в Сумах.
Нічого вашому пияці не буде