Небалувана Галя• вчера в 09:09
Суми. Як думаєте скільки ще є часу?
Якщо нічого не зміниться
Бо у нас лежачий родич після операції. Ще 10 днів буде в обласній, а тоді додому забирати. Хз що робити. Через місяць він вже ходитиме, але от чи є він цей місяць
І раніше були загострення, але ніколи так близько
Сумчатая кошка• вчера в 10:06
Ответ дляЛолитаНеРазлита
Ви розумієте що по реаліям з такоє технікою як у Росії все що їм треба вже забрали вже давно, це все домовленості тягнути лямку і Росії і Америки і Европе, а наш лох сидить в робе що йому кажуть, тому гратися будуть до тих пір поки хочуть вищі власті
Да конечно, ради прикола четвертый год разлекаются. И отдать не оккупированное требуют просто так, хотя легко могли бы эти территории взять сами.
Не вмію заміряти• вчера в 10:20
Матреха, возьми методичку за январь 2026 года.
Темы про захват Сум больше не оплачивают.
Фляшка на трьох• вчера в 10:21
Ответ дляСумчатая кошка
Аналоговнєтноєторужиє, миіщонєначіналі, паднімємбровь, ага...
Незламна• вчера в 10:33
Ответ дляНебалувана Галя
Я про те, скільки часу місто буде лишатися умовно безпечним
Я з Сум, все норм у нас. Ну літають іноді fpv/ланцети/молнії -алеж не масово. Думаю плюс/мінус буде нормально ще декілька місяців, на більший прогноз взагалі ніхто не дасть відповідь. Не бачу сенсу для паніки.
Скользкая• вчера в 10:46
Ответ дляСумчатая кошка
Успокойтесь, автор. Я под Харьковом уже три года на линию фронта смотрю, как где то продвинулись, какое-то село взяли, кажется, все, пора хватать чемоданы, а время идёт и линия фронта все ещё далеченько, к счастью. Так что по поводу месяца не кипишуйте. Вы же не думаете, что через месяц Суммы возьмут или даже будут на околицах, это у вас страх и паника.
Якщо ви під харковом, то маєте знати, що СуМи. З однією М. Запам´ятайте вже раз і назавжди.
Сумчатая кошка• вчера в 11:46
Ответ дляСкользкая
Спасибо мадам учительница, я не заметила спросонья, не знаю чего так написала, чтобы без вас делала. Вы посмотрите внимательно, наверняка еще ошибки есть. Ах да, вы не сможете, кацапскую не понимаете по любому. В любом случае примите благодарность за бдительность.
Скользкая• вчера в 11:46
Ответ дляСумчатая кошка
Оце вас несе...
Сумчатая кошка• вчера в 11:47
Ответ дляФляшка на трьох
А, ну если так.) Просто удивляют люди которые верят в такое до сих пор.
Фляшка на трьох• вчера в 12:23
Ответ дляСумчатая кошка
Вони не вірять, а розповсюджують кацапські наративи
Пьяная вишня• вчера в 12:40
Ответ дляМиллениалка
Автор, це у вас тато, що прикладається до пляшки і поламав шийку стегна?
А для чего это осуждение
Миллениалка• вчера в 12:52
Ответ дляПьяная вишня
А для чего это осуждение
Для того, що людина жила і не парилася все життя , по синій лавочці отримав травму, а тепер нормальним людям має голова боліти як його кружляти.
Щоб він у автора продовжував бухати і знущатися з їх сімʼї.
Нехай сидить де сидить. На роботу йому ходити не треба, школу він давно закінчив. Магазини - аптеки працюють, доставка є, пенсія є. Що ще треба? А реалізовувати програму із самознищення горілкою байдуже де Хоч в Сумах, хоч в Чернівцях
Нічого йому не буде, побачите.
Ну може автор дуже заможна- ще ладно.
А так себе в усьому урізати, щоб алкаша зручніше розмістити - ні в якому разі.
Нічого йому не буде, побачите.
Ну може автор дуже заможна- ще ладно.
Миллениалка• вчера в 13:04
Лікарні працюють, магазини працюють, аптеки є, швидка приїде у випадку чого.
Нехай сидить де сидить ваш тато, автор.
Максимум помічника по господарству знайти.
І продуктів замовити.
НЕ ГРОШЕЙ. А ПРОДУКТИ. БО ПРОПʼЄ
Нехай сидить де сидить ваш тато, автор.
І продуктів замовити.
НЕ ГРОШЕЙ. А ПРОДУКТИ. БО ПРОПʼЄ