Аннуитет• вчера в 12:42
як ви проводите час для себе?
Як ви відпочиваєте? Бо я вже просто замахалася. Я вже забула про власні бажання і навіть не знаю, що я хочу.
Звичайно, глобально я знаю, але все моє життя це дім і робота. Маю доньку, батьків 75 р. Всі живемо разом. Всім від мене постійно щось треба. То спечи, то приготуй. Насмажила битків, сирників. Є ще прострочена сметана на 4 дні. Спечи ще щось-та не хочу я нічого пекти. Задовбалась я стояти на кухні.
Прийшли вихідні - щось готуй постійно, бо обіди я беру з собою на роботу. Але готувати на всіх треба. То ліки замов, то в інеті щось подивись. останнім часом мамі табл.від тиску не допомагають. тиск височенний і нічого не бере. Навіть магнезія. Взяли в моду збивати магнезією. але ж цей укол треба комусь дати. Вночі вставай, на вихідних ти прив´язана,бо сиди чекай поки його дати. Була пішла на ДН,то мусила їхати назад,бо укол треба дати. Зробила скандал,відправила зі швидкою в лікарню з тиском, бо це не вихід. На роботі вперше командировка,критична інфраструктура намічається. Сказала- зразу Куди ти поїдеш і нас покинеш? ми хворі і старі. На роботі сказали або працюй (їдь в у відрядження,це вперше за 5 р), або звільняйся і гляди свою маму. Блін, втомилася. Я не хочу в 44 р бути нянькою. Оце сіла і думаю-що я хочу? хер знає,що я хочу. Грошей на все вічно не вистачає. Може в кіно піти на Аватара? чи ще щось? просто гуляти по місту нецікаво.
А ось і я• вчера в 13:06
Ответ дляАннуитет
так да,удивляюсь. кто их выписывает?
Психиатры обычно. Сейчас современные антидепрессанты, нет у них страшных побочек и привыкания. Мне кажется ваша мама их пациент по описанному. Когда принимает антидепрессанты - давление в норме…записывайте ее на прием
Аннуитет
• вчера в 13:06
Ответ дляА ось і я
да. его ж найти надо. и не в частной,чтоб за каждый прием платить по 2 тыс грн
Цідило правди• вчера в 13:06
Ответ дляАннуитет
а хто вам те виписує? ось вона лежить в лікарні. Там виписали на 1 міс. Тразадон і Атаракс Це рецептурний препарат.його так не купиш.. а далі що? типу,не можна постійно пити. ну так далі знову буде те саме.
виписує психіатр.
АД тільки через 2-3 місяці починає ефективно діяти. Перший місяць тільки накопичується в організмі. Така специфіка АД
Його треба пити на постійній основі
Самоучка• вчера в 13:07
Ответ дляПовітруля
- А ты в свободное время чем обычно занимаешься?
- В какое?
- В свободное
- Это в какое?
- Когда не занят работай
- Не понял вопроса
- В какое?
- В свободное
- Это в какое?
- Когда не занят работай
- Не понял вопроса
🤣 у меня часто бывает также. А в свободное время я занимаюсь работой-хобби ))))
Цідило правди• вчера в 13:07
Ответ дляАннуитет
девочки,КИЕВ. Кто на постоянных АД? кто вам их выписывает?????препараты рецептурные
психіатр!!!
А ось і я• вчера в 13:07
Ответ дляАннуитет
Через хелси посмотрите где принимает государственный психиатр, вы же в Киеве живете, а не в пгт)
Аннуитет
• вчера в 13:08
Ответ дляЦідило правди
виписує психіатр.
Його треба пити на постійній основі
бачите,а нам розказують лише на 1-2 міс. ад на неї плчали діяти зразу. з 1 дня. ось лежить в кардіології - тиск 120 на 70.нема чого збивати. п´є Тразадон і і Атаракс. АД і транквілізатор
ХаДиДиШь• вчера в 13:09
Беріть направлення в лікарню і кладіть маму в кардіологію.
Моя так раз на пів року лежить. Підбирають препарати.
І ніяких «не хочу- не буду»
Якщо така розмова, то бігати ви з уколами припиняєте от прям щас
І ніяких «не хочу- не буду»
Цідило правди• вчера в 13:10
Ответ дляАннуитет
то атаракс почав діяти, його треба пити 1 міс. Це препарат прикриття, Якби вона просто пила АД, то її ще більше трясло б. Атаракс це пом*якшує.
Аннуитет
• вчера в 13:14
Ответ дляХаДиДиШь
І ніяких «не хочу- не буду»
вже лежить. і влітку лежала. толку мало. зараз лише АД допомогло
ХаДиДиШь• вчера в 13:16
Ответ дляАннуитет
Вона повинна на постійній основі приймати ліки від тиску.
Вона приймає?
Якщо влітку лежала, то саме час вкладатися знову і говоріть з лікарем.
75 років тільки жінці, а ви вже на привʼязі
Так не годиться!!
Вона приймає?
Так не годиться!!
Аннуитет
• вчера в 13:15
Ответ дляХаДиДиШь
Вона приймає?
Так не годиться!!
Вона приймає?
Так не годиться!!
вона їх п´є 15 років,жменями. зараз все перестало діяти
Аннуитет
• вчера в 13:16
Ответ дляОбнемашечка
Самотність не така і страшна.
Повірте людині, яка тиждень тому поховала чоловіка. А до того чекала, бо він був зниклий
страшна. нема нічого гіршого як сидіти самій.
ХаДиДиШь• вчера в 13:18
Ответ дляАннуитет
Треба лягти і підібрати нову комбінацію
Що саме зараз приймає на постійній основі?
Аннуитет
• вчера в 13:22
Ответ дляХаДиДиШь
Треба лягти і підібрати нову комбінацію
спочатку виписали,зараз не пам´ятаю. пил аперші дні.все одно був високий. медсестри ночами ганяли. потім прийшов до неї лікарняний психолог. в неї за 10 хв 245. прибіг психіатр - виписав Тразадон і Атаракс. вже який день тиску нема. ота вся купа таблеток від тиску непотрібна вже. бо Ад і транкв.тримають їй тиск 120 на 80. куди жпити ще? тоді падає до 100.ходити не може. ось така ситуація. але виписав лише на місяць. а що далі робити?
Снежнакомка• вчера в 13:24
Ответ дляАннуитет
220,240
ну то це не на постійній основі, викличуть швидку
ХаДиДиШь• вчера в 13:24
Ответ дляАннуитет
Консультуватися з психіатром далі. Ні?
Снежнакомка• вчера в 13:24
Ответ дляАннуитет
знову до лікаря за рецептом
Нога на ногу• вчера в 13:25
Ответ дляАннуитет
Психиатр выписывает. Месяц приема - это ерунда, на них заходят иногда несколько месяцев.
Мне кажется невропатолог просто не имеет права выписывать на дольше. Или не хочет.
Аннуитет
• вчера в 13:26
Ответ дляНога на ногу
я думаю не хочет.
Снежнакомка• вчера в 13:27
Ответ дляАннуитет
і далі випише.
Аннуитет
• вчера в 13:27
Ответ дляСнежнакомка
таке було майже щовечора цілий тиждень. лише вкінці поїхали в лікарню.
Снежнакомка• вчера в 13:28
Ответ дляАннуитет
в батьків друзі є? щоб підстроахзували з лікарнею у Вашу відсутність
Аннуитет
• вчера в 13:29
Ответ дляСнежнакомка
нема в них нікого. а ті що є то не в києві. в кожного свої діти і внуки. ніхто нікому не потрібний з чужими проблемами
Снежнакомка• вчера в 13:31
Ответ дляАннуитет
як Ви помиляєтеся! але в мами є тато, а в тата є мама. Якось викрутяться. Є поряд Ваші діти (не малюки).
Аннуитет
• вчера в 13:32
Ответ дляСнежнакомка
саме це я їм і сказала. що ви є один в одного. а в мене нема нікого _ я маю на увазі чоловіка. і з таким життя довбаним ніколи й не буде.
ЯспАкойнаЯ• вчера в 13:32
Ответ дляАннуитет
так да,удивляюсь. кто их выписывает?
Психиатр их выписывает .
Борщик• вчера в 13:34
По перше визначтесь, що вам цікаво? Може ви не любите фентезі, то навіщо йти на Аватара? Згадайте, що ви любили, про що мріяли? Я наприклад все життя соромилась свого невміння танцювати. І на старості років пішла на соціальні танці. І це прямо заряд дофаміну для мене і шматочок щастя в житті. Також в зал хожу - це не прям щастя, але фізичні навантаження допомогають відчувати себе краще як фізично так і емоційно (якісь там горомони працюють). Тут головне знайти те, що вам до душі, а не пхатись туди що вам ніколи не подобалось
ЯспАкойнаЯ• вчера в 13:35
Ответ дляАннуитет
У вас в Киеве должен быть гос. психдиспансер . Там бесплатные психиатры , психотерапевты и психологи . Только что посмотрела в Гугле - в Киеве их даже несколько .