Аннуитет• 29 января в 12:42
як ви проводите час для себе?
Як ви відпочиваєте? Бо я вже просто замахалася. Я вже забула про власні бажання і навіть не знаю, що я хочу.
Звичайно, глобально я знаю, але все моє життя це дім і робота. Маю доньку, батьків 75 р. Всі живемо разом. Всім від мене постійно щось треба. То спечи, то приготуй. Насмажила битків, сирників. Є ще прострочена сметана на 4 дні. Спечи ще щось-та не хочу я нічого пекти. Задовбалась я стояти на кухні.
Прийшли вихідні - щось готуй постійно, бо обіди я беру з собою на роботу. Але готувати на всіх треба. То ліки замов, то в інеті щось подивись. останнім часом мамі табл.від тиску не допомагають. тиск височенний і нічого не бере. Навіть магнезія. Взяли в моду збивати магнезією. але ж цей укол треба комусь дати. Вночі вставай, на вихідних ти прив´язана,бо сиди чекай поки його дати. Була пішла на ДН,то мусила їхати назад,бо укол треба дати. Зробила скандал,відправила зі швидкою в лікарню з тиском, бо це не вихід. На роботі вперше командировка,критична інфраструктура намічається. Сказала- зразу Куди ти поїдеш і нас покинеш? ми хворі і старі. На роботі сказали або працюй (їдь в у відрядження,це вперше за 5 р), або звільняйся і гляди свою маму. Блін, втомилася. Я не хочу в 44 р бути нянькою. Оце сіла і думаю-що я хочу? хер знає,що я хочу. Грошей на все вічно не вистачає. Може в кіно піти на Аватара? чи ще щось? просто гуляти по місту нецікаво.
Снежнакомка• 29 января в 13:39
Ответ дляАннуитет
саме це я їм і сказала. що ви є один в одного. а в мене нема нікого _ я маю на увазі чоловіка. і з таким життя довбаним ніколи й не буде.
проблема не в тому, що є батьки, які потребують уваги. проблема в тому, що Ви вважаєте, що немає варіантів жити без цих всіх своїх обоівязків. Єдине що добре, що до цих пір Ви не відчули трансформації через війну, у Вас своє замкнене коло, може воно Вас береже від жахітть війни
Снежнакомка• 29 января в 13:40
Ответ дляБорщик
По перше визначтесь, що вам цікаво? Може ви не любите фентезі, то навіщо йти на Аватара? Згадайте, що ви любили, про що мріяли? Я наприклад все життя соромилась свого невміння танцювати. І на старості років пішла на соціальні танці. І це прямо заряд дофаміну для мене і шматочок щастя в житті. Також в зал хожу - це не прям щастя, але фізичні навантаження допомогають відчувати себе краще як фізично так і емоційно (якісь там горомони працюють). Тут головне знайти те, що вам до душі, а не пхатись туди що вам ніколи не подобалось
я вже питала авторку, вонане відповіла чи знає вона те, що любить, про що вона моріє?
Аннуитет
• 29 января в 13:55
Ответ дляБорщик
я дивилась аватар 2 .мені подобається. зал для мене недоступниий. донька вступати буде -треба гроші,який там зал. на лікарню витрачаю гроші і немалі. зуб треба лікувати на наст.тижні. Тож не до залу.
Про що мрію? Знайти адекватного чоловіка і просто жити для себе. мене самотність вбиває. але і аби кого не хочу. чіплялися різні недолугі- ні,такі мені не треба.
Аннуитет
• 29 января в 13:59
Ответ дляСнежнакомка
якщо чесно,я на війну геть не звертаю уваги,якби би це не звучало... я не дивлюсь тк,не переживаю хто там і що там. звичайно,коли воно бахкає,то це вимотує,бо тине спиш. але від того всього я закрилася,бо можна з´їхати з глузду. війна війною,але я хочу ще вийти заміж,знайти чоловіка
Аннуитет
• 29 января в 14:01
Ответ дляСнежнакомка
Яка у Вас ціль? Про що мрієте?
Про що мрію? Знайти адекватного чоловіка і просто жити для себе. мене самотність вбиває. але і аби кого не хочу. чіплялися різні недолугі- ні,такі мені не треба. Їздити хоч раз в рік відпочивати. На роботі всі в цьому році поїхали в Буковель сім´ями,а я там і не була ніколи взимку. Ось такі мрії.
очки_ннадо• 29 января в 14:16
Ответ дляАннуитет
не работает ничего. в больнице посадили на антидепрес. і транквилизаторі. сразу нет давления.
просто я понимаю,что я всем помогаю,а сама в результате получаю шиш. и останусь одинокой.
Авторе, моя мама була такою. Дуже доброю, всім допомагала, і всі на ній їздили. Померла від онко. Не витримав організм.
Я на це подивилась і вирішила не давати на собі їздити, вірніше знайшла золоту середину. І вам раджу
Наприклад. Мій тато весь час паразитувала на мамі. Вона його обхажуваоа, його задача була просто ходити на роботу (просту). В мама йшла на роботу о 3 ночі, приходила о 16-17 і потім друга зміна вдома + свекри і батьки, ну і ми, діти.
Коли мама померла, я місяць жила з татом і він вирішив пересісти на мою шию. Я спочатку жаліла, потім почала ставити кордони. ’Не смачно, не буду їсти’ - готуй сам. Щось не подобається, живи сам, роби як подобається.
В своїй родині я одразу привчила, що мама не коняка. Чоловік прийняв це одразу. Свекор довго пручався, психував (коли приїжджав) потім після сварки замовк і навіть став поважати.
Зараз тато в онко, повністю на мені. Але характер не показує і слухається. Той час коли у мене - і допомагає прибрати, приготувати. Не хотів до лікаря, коли дізнався про діагноз - обмалювала картину коли він ’сам справляється’ - передумав.
Вам теж потрібно думати про себе, якщо не хочете загубити своє здоров´я як моя мама.
Батьки справляться. Тиск - швидка і лікарня. Три рази приїдуть - лікарі або покладуть, або знайдуть метод чим лікувати.
Приготувати можуть самі.
Аннуитет
• 29 января в 14:18
Ответ дляочки_ннадо
Приготувати можуть самі.
дякую.
очки_ннадо• 29 января в 14:19
Ответ дляАннуитет
кого? це треба зробити за 10 хв того,хто буде поруч. а вночі? сусідка відмовилася і заблокувала. Дійсно,кому це треба?
Вчіть робити собі укол. Це не складно.
В стегно ноги. Сідає на стілець, зовнішню частину стегна ділить на 3 частини. Бере середню в руку і перпендикулярно швидко різко коле. Якщо страшно перший раз - можна голкою доторкнутись шкіри і потім різко загнати голку. Страшно перший раз.
очки_ннадо• 29 января в 14:21
Ответ дляАннуитет
ебрантил,монсогама,капртопрес,аттенто не діють
Є багато інших препаратів
Аннуитет
• 29 января в 14:21
Ответ дляочки_ннадо
Вчіть робити собі укол. Це не складно.
насильно не можу. не хочуть.кричать,що вони не можуть,не вміють.батько навіть з кімнати виходить.,бо вні не може. це все з криками і скандалами. в мене мама смс відкрити не може. скільки вчила-ноль. і записує і все одно не вміє. просто не відкриває.
очки_ннадо• 29 января в 14:23
Ответ дляАннуитет
девочки,КИЕВ. Кто на постоянных АД? кто вам их выписывает?????препараты рецептурные
Невролог. Приватний, бо державний не міг знайти причину і відповідно не призначав.
очки_ннадо• 29 января в 14:24
Ответ дляАннуитет
бачите,а нам розказують лише на 1-2 міс. ад на неї плчали діяти зразу. з 1 дня. ось лежить в кардіології - тиск 120 на 70.нема чого збивати. п´є Тразадон і і Атаракс. АД і транквілізатор
Мені АД і супутні виписують на 3 місяці.
Все ок.
очки_ннадо• 29 января в 14:27
Ответ дляНога на ногу
Психиатр выписывает. Месяц приема - это ерунда, на них заходят иногда несколько месяцев.
Мне кажется невропатолог просто не имеет права выписывать на дольше. Или не хочет.
Мій невролог приватний виписує на 3 місяці. В рецепті написано ’тривало’.
Проблем не було.
Доречі так, я тільки 3 тижні ’заходила’ на АД
Проблем не було.
очки_ннадо• 29 января в 14:34
Ответ дляАннуитет
А донька на бюджет чому не може вступити?
Вам просто потрібно пошукати де з її прохідним є бюджет.
Якщо бал менше 125 і на бюджет ніяк - може не потрібна їй вища освіта, а почати з коледжа?
очки_ннадо• 29 января в 14:37
Ответ дляАннуитет
Тому що є ви.
Якщо не буде нікого - відкриє і все зуміє. Перевірено.
Мусик Пусик• 29 января в 15:05
Читаю, фильмы смотрю, но у меня и столько проблем нет, готовлю я, но это единственное что я делаю по дому, готовить мне нравится больше, чем убирать например, мы с мужем вдвоем, он отсутствием аппетита не страдает, но все равно не так много надо.
Аннуитет
• 29 января в 15:36
Ответ дляочки_ннадо
Тому що є ви.
мене нема- не відкриває. якщо йде до лікаря і треба смс-медсестра відкриває,лікар,чужі люди в черзі. хто завгодно.
Снежнакомка• 29 января в 16:21
Ответ дляАннуитет
а який має бути Ваш адекватний чоловік? зосередьтеся конкретно. подумайте добре
Аннуитет
• 29 января в 16:22
Ответ дляСнежнакомка
я знаю який. попадаються протилежні- брехливі,ледачі. кидаю перша,тільки побачивши це.
Снежнакомка• 29 января в 16:23
Ответ дляАннуитет
Щось Ви не те актуалізуєте, якщо не можете зустріти свого. Ваш омріяний чоллвік десь поряд.
Аннуитет
• 29 января в 16:25
Ответ дляСнежнакомка
нема таких поряд. кинула вже багатьох. волокти на своїх плечах щей чоловіка я не буду. раніше було простіше,зустрічалася. не то..ледачі,інертні,безініціативні. Ще й влізти жити до мене намагаються. Боже збав.)) скупі пополамщики))
Снежнакомка• 29 января в 17:08
Ответ дляАннуитет
РЗмінюйте себе. Подібне притягає подібне.
Ви готові переїхати жити до майбутнього чоловіка? З ким залишаться Ваші батьки тоді?
Аннуитет
• 29 января в 17:09
Ответ дляСнежнакомка
готова. залишаться самі. я просто хочу сім´ю.але не з ледачим, чи з іжлобом.
Аннуитет
• 29 января в 17:11
Ответ дляСнежнакомка
це все такий бред про подібне)))в мене сестра двоюрідна- криклива баба,хабалка якась, негарна, неакуратна, готувати не вміє. а який у неї гарний чоловік...повна протилежність. Ми іноді в шоці як він з нею живе. він акуратист, вона вонюча, від неї вічно тхне потом,бо миється рідко. . от вам і подібне.
Снежнакомка• 29 января в 18:23
Ответ дляАннуитет
Це все на людях. Між ними є той таємний звязок, який лиш вони розуміють.
Оновлена версія• 29 января в 18:25
Ответ дляАннуитет
Нашей маме надо было колоть уколы, брат договорился со стоматологией в соседнем доме, мама им звонила и медсестричка к ней прибегала (платно, естественно, и не ночью).
А у вас же Вы всё равно ночью дома, то уже раз встать вколоть и лечь дальше спать не такая уж огромная проблема. А днем пусть медсестра какая-то поблизости приходит.
Оновлена версія• 29 января в 18:28
Ответ дляНеГолосую
Перш за все потрібно поставити на місце батьків та дитину.
Патякують? Нехай патякують.
Мовчки зібрали чемодан і у відрядження.
Дитина теж підключається.
Батьки хворі але ж не лежачі? Нехай кришуть олів´є чи венігрет, чи вареники ліплять
Патякують? Нехай патякують.
Мовчки зібрали чемодан і у відрядження.
Дитина теж підключається.
Дочка тоже может и овощи начистить, и простые блюда (типа сварить гречку или макароны на ужин) сделать, чтобы маму разгрузить. А под чутким бабушкиным руководством вообще может спокойно что угодно приготовить, будучи дома.
Снежнакомка• 29 января в 18:29
Ответ дляОновлена версія
Для чого, коли мама все поробить?
Оновлена версія• 29 января в 18:29
Ответ дляSo_so
Какой психотерапевт в 75 лет и при ограниченном бюджете??
Пусть пьет ад, готовит еду и ведёт нормальный образ жизни.
Нашей маме 72, она вообще сама живет, сама себе всё готовит, убирает, стирает. Правда за покупками просит кого-то сходить, бо у неё 5й этаж без лифта и проблемы с коленями. А в остальном более-менее.