Аннуитет• вчера в 12:42

як ви проводите час для себе?

Як ви відпочиваєте? Бо я вже просто замахалася. Я вже забула про власні бажання і навіть не знаю, що я хочу.
Звичайно, глобально я знаю, але все моє життя це дім і робота. Маю доньку, батьків 75 р. Всі живемо разом. Всім від мене постійно щось треба. То спечи, то приготуй. Насмажила битків, сирників. Є ще прострочена сметана на 4 дні. Спечи ще щось-та не хочу я нічого пекти. Задовбалась я стояти на кухні.
Прийшли вихідні - щось готуй постійно, бо обіди я беру з собою на роботу. Але готувати на всіх треба. То ліки замов, то в інеті щось подивись. останнім часом мамі табл.від тиску не допомагають. тиск височенний і нічого не бере. Навіть магнезія. Взяли в моду збивати магнезією. але ж цей укол треба комусь дати. Вночі вставай, на вихідних ти прив´язана,бо сиди чекай поки його дати. Була пішла на ДН,то мусила їхати назад,бо укол треба дати. Зробила скандал,відправила зі швидкою в лікарню з тиском, бо це не вихід. На роботі вперше командировка,критична інфраструктура намічається. Сказала- зразу Куди ти поїдеш і нас покинеш? ми хворі і старі. На роботі сказали або працюй (їдь в у відрядження,це вперше за 5 р), або звільняйся і гляди свою маму. Блін, втомилася. Я не хочу в 44 р бути нянькою. Оце сіла і думаю-що я хочу? хер знає,що я хочу. Грошей на все вічно не вистачає. Може в кіно піти на Аватара? чи ще щось? просто гуляти по місту нецікаво.
Снежнакомка• вчера в 12:53
Ответ дляНеГолосую
Якщо не у вену я сама собі роблю внутрішньо мязові
підібрати інший варіант збивати тиск. магнезія не панацея
Обнемашечка• вчера в 12:53
Ответ дляАннуитет
не работает ничего. в больнице посадили на антидепрес. і транквилизаторі. сразу нет давления.
просто я понимаю,что я всем помогаю,а сама в результате получаю шиш. и останусь одинокой.
Самотність не така і страшна.
Повірте людині, яка тиждень тому поховала чоловіка. А до того чекала, бо він був зниклий
Снежнакомка• вчера в 12:54
Ответ дляАннуитет
можуть,батько категорично відмовляється. був скандал. я сказала,що я не можу бути 24/7 на підхваті. я задовбалась. І під час робити не дзвоніть,я не буду відпрошуватися і їздити. я не швидка. Викликайте швидку,хай колить.
звичайно.
НеГолосую• вчера в 12:54
Ответ дляАннуитет
Вони уху їли?
автор Аннуитет • вчера в 12:54
Ответ дляСнежнакомка
ебрантил,монсогама,капртопрес,аттенто не діють
Kittaa• вчера в 12:54
Ответ дляНеГолосую
Вони уху їли?
100%
Голубая фишка• вчера в 12:54
Я не готую , їм пельмені, або мівіну
Снежнакомка• вчера в 12:55
Ответ дляАннуитет
це Вам препарати підбирав саме кардіолог?
автор Аннуитет • вчера в 12:55
Ответ дляСнежнакомка
до кардіолога зверталися?
підібрати ліки на постійній основі
звичайно. у кардіолога постійно. там схема на 10 препаратів.вона перестала діяти
Снежнакомка• вчера в 12:55
Ответ дляАннуитет
і він порекомедував колоти магнезію? при якому тиску?
А ось і я• вчера в 12:55
Автор - ехать в командировку! Вы чего? Если работы лишитесь, то кто будет вас всех обеспечивать? Мама манипулятор, к врачу пусть идет и подбирает ей лекарство, если резко «прихватит»- вызовет скорую
автор Аннуитет • вчера в 12:55
Ответ дляЦідило правди
проблема з тиском - це висока тривожність. Тому допомагають АД.
Психотерапія - це робота з думками, у такому віці вона їх не змінить + це дорого. Тому просто препарати.

А ви нянька-рабиня і не відстоюєте свої кордони. Нема чого потакати всім, це споживчі відносини.
саме так.
parele• вчера в 12:56
Ответ дляАннуитет
Треба не казати, а робити.
Дзвонять: викликайте швидку, я зайнята на роботі. Або коліть самі.
«Мені треба в командировку» - сіла та поїхала.
Розберуться якось без Вас.
Цідило правди• вчера в 12:56
Ответ дляАннуитет
автор, є антидепресанти пролонгованої дії. Раз в місяць укол і Доббі вільний))
я своїй тривожній мамі з високим тиском уже два роки так роблю і дзвінок раз вдень, щоб дізнатись графік відключень. Все
НеГолосую• вчера в 12:56
Ответ дляА ось і я
Я ю у відрядженні знатно б відпочила від такої сімейки
Снежнакомка• вчера в 12:56
Ответ дляАннуитет
саме так.
покладіть маму в стаціонар на обстеження, і у відрядження
Пешеходик• вчера в 12:57
Работаю оценщиком. Оцениваю все.
Мания-Величия• вчера в 12:57
Ответ дляОбнемашечка
Я спеціально для цього робота пилососа купила.
Тепер я лежу , а він пил прибирає і підлогу миє.
А ось і я• вчера в 12:58
Ответ дляНеГолосую
Вони сіли вам на шию.
Це я вам кажу як донька 78 річної мами.
Моя мама така делікатна. В житі зайвий раз не потрубує
Это зависит от человека) моя мама тоже живет по принципу «лишь бы не потревожить»…зато свекр в 70 лет «дай/принеси/купи/кружи» и т.д. Хитрый и эгоистичный( но хуже всего что муж на эти манипуляции ведется «папа старый, папе нужно», а я того папу уже ненавижу
автор Аннуитет • вчера в 12:58
Ответ дляСнежнакомка
220,240
автор Аннуитет • вчера в 12:58
Ответ дляА ось і я
саме так. я збираюсь їхати.
автор Аннуитет • вчера в 12:59
Ответ дляСнежнакомка
так.
А ось і я• вчера в 12:59
Ответ дляparele
Треба не казати, а робити.
Розберуться якось без Вас.
Да, с такими родственниками только так
автор Аннуитет • вчера в 13:02
Ответ дляЦідило правди
а хто вам те виписує? ось вона лежить в лікарні. Там виписали на 1 міс. Тразадон і Атаракс Це рецептурний препарат.його так не купиш.. а далі що? типу,не можна постійно пити. ну так далі знову буде те саме.
А ось і я• вчера в 13:01
Ответ дляАннуитет
Так пусть мама и дома пьет антидепрессанты
автор Аннуитет • вчера в 13:01
Ответ дляА ось і я
их дают по рецепту.так просто их не купишь. а невропатолог больше чем на 1 мес не віписівает.мол,привікание,нельзя. ну так ,тогда нет жизни.
А ось і я• вчера в 13:02
Ответ дляАннуитет
саме так. я збираюсь їхати.
Молодец!👏
А ось і я• вчера в 13:03
Ответ дляАннуитет
Может к психиатру маму на консультацию? Выпишет на дольше…тут пол советчицы на антидепрессантах годами сидят (это если темы почитать про депрессию)
автор Аннуитет • вчера в 13:04
Ответ дляА ось і я
так да,удивляюсь. кто их выписывает?
автор Аннуитет • вчера в 13:05
девочки,КИЕВ. Кто на постоянных АД? кто вам их выписывает?????препараты рецептурные