Цигарний шланг• сегодня в 15:30
Чи хтось з таким зустрічався?
Видалення родимки лазером.
Є результати аналізу, лікар подзвонив і сказав треба видалити хірургічно.
Запитую що в аналізах, відповідь швидка і на мові лікаря.
Мені вже починати боятися?
Цигарний шланг
• сегодня в 15:33
Ответ для...аяприкольная
Так що сказали, результат?
Сказав,що є якісь клітини і треба видалити корінь.
Запитала чи злоякісні, щось швиденько пробубнів і сказав приїхати найближчим часом
...аяприкольная• сегодня в 15:34
Ответ дляЦигарний шланг
Тоді не відкладайте і їдьте. Подзвоніть у клініку і скажіть щоб вам вислали результат, це приватна клініка?
Цигарний шланг
• сегодня в 15:35
Ответ для...аяприкольная
Ні, онкологічний центр
...аяприкольная• сегодня в 15:36
Ответ дляЦигарний шланг
Ні, онкологічний центр
Тоді не їдьте, а біжіть як можна швидше. Справа пахне жареним. Виріжуть і повторно відправлять на гістологію
Забрала і не сказала• сегодня в 15:37
зазвичай злоякісні клітини видаляють хірургічно і лікар сам дзвонить по аналізам. Короче, їдьте в онкоцентр
Да Щас же• 2 часа назад
Ответ дляЦигарний шланг
Ні, онкологічний центр
Дивно, що в онкологічному центрі видаляли лазером. За протоколами — тільке хірургічне видалення з обовʼязковою гістологією. Бо лазер, азот тощо псують частину матеріалу.
Я б їхала якнайшвидше. Це не обовʼязково вже найгірше, можливо, знайшли атипові клітини. Але навіть якщо так, то видалити та дослідити обовʼязково.
І я б на вашому місці також вимагала результат гістології електронною поштою або у паперовому вигляді, а не на словах.