АнтиТанкист• вчера в 15:59

Який колір конюшини в кольє Van Cleff вам подобається найбільше?

білий (перламутр), чорний (онікс), червоний (сердолік), зелений (малахіт), рожевий чи блакитний
Яке золото: жовте, біле?
Наизнанку• вчера в 15:59
Щось на багатому 🤣
СМСница• вчера в 16:01
Мені квартирою, прошу.
муха в кедах• вчера в 16:01
А ви їх, взагалі, колись вживу бачили?
Мені подобається блакитно- бірюзовий і це натуральний камінь, він в кожному виробі має інший відтінок і цей колір важко описати.
Редиска Я• вчера в 16:01
Ответ дляСМСница
Мені квартирою, прошу.
А так можна? То я теж квартирою візьму)
Латвийские_Номера• вчера в 16:01
Прошу пардону. Конюшина это что? Думала - какая-то трава.... Косил Ясь конюшину....
66сезон666серия• вчера в 16:02
Мне в принципе клевер не нравится. Слишком избито уже
Редиска Я• вчера в 16:02
Ответ дляЛатвийские_Номера
Саме так) листочок конюшини, клевер
Латвийские_Номера• вчера в 16:02
Ответ дляРедиска Я
Саме так) листочок конюшини, клевер
А, ясно. Спасибо)
Платье Длинное бальное• вчера в 16:03
чорний і білий. Зелений ще непоганий, червоний взагалі не подобається
муха в кедах• вчера в 16:04
Ось такий, але туркіз вживу зовсім інакше дивиться
Латвийские_Номера• вчера в 16:05
Погуглила. Зелёный.
И темно синий красиво смотрится
Тепличная• вчера в 16:05
Белый перламутр в любом золоте
Зам. зав. Анонима• вчера в 16:15
Чорний онікс срібло і сердолік в золоті,але не ван кліф,купила давно
Престидижитатор• вчера в 16:18
Вы копию планируете брать? Или оригинал ?
Обнемашечка• вчера в 17:07
у меня зеленый набор - серьги и браслет. Еще возможно, черный куплю, если заработаю, или муж подарит на годовщину свадьбы. этот набор он на юбилей дарил
Друг бобер• вчера в 22:48
Не подобається та конюшина взагалі, люблю ексклюзивні прикраси, к як у всіх