из_под_тишка• вчера в 03:18

Чому баби такі дури бувають, бувша мого теперішнього подзвонила

Лежу вже і три години про це думаю)))
Ну от що повинно бути в жінки в голові щоб страждати такою хєрньою, розповідати мені який він нєгадяй і щоб я з ним не звʼязувалась. Якщо шо вона мене в очі не бачила.
Навіть не знаю що мені робити з цією інформацією і з цією ситуацією
Рву и мечу• вчера в 11:41
Ответ дляиз_под_тишка
А ви звідки знаєте яке минуле в цього чоловіка?
Так сами же пишете, что у него есть бывшая недовольная жена и дети. Плюс Вы в неопределенном статусе.
Не будь КакСвета• вчера в 11:48
Автор, оце тригернула багатьох ваша тема)
А все чому? - тому що для багатьох це їхня реальність - колишні, яким хочеться нагадити, підпортити життя
А тут ви, зі своїм пофігізмом))
ничевока• вчера в 11:53
Скажу честно, мне ничьи бывшие слава богу не звонили и я тоже не звонила никому. Я просто подумала ’ну удачи’, также как сказала бывшая жена уже моего бывшего, своей дочке. Та мне рассказала. И вот я все думала, что какая же та женщина вот такая, бросила такого чудесного человека, как она могла... ну что сказать, через 2 года я тоже его бросила). И сейчас мужчина у меня есть. На первом свидании мы встретили его бывшую (расстались они давно), но за день до нашего свидания они тусили вместе. Блин, как она орала и на меня, и на него. Я конечно охренела. Ну вот я понимаю что он специфичный))) и больше бывших я не обвиняю. Так что автор, задумайтесь
автор из_под_тишка • вчера в 12:34
Ответ дляРву и мечу
А в чому ненадійність минулого ? І з чого ви взяли що я в невизначеному статусі??
автор из_под_тишка • вчера в 12:38
Ответ дляНе будь КакСвета
А тут ви, зі своїм пофігізмом))
Якраз про це думаю. Скільки тут таких звонящих по ночам
Затишне кубло• вчера в 12:58
Мені виливала душу теперішня мого колишнього, так жалілась на нього, винюхувала про нього, тепер вона теж колишня. Мені пох, це їй було цікаво як я живу.
Хитрушка-чекушка• вчера в 13:17
Ну, мене б лише засмутило, якби вона сказала про якусь психічну хворобу його, яку він замовчує. А в іншому - поржала б, покрутила пальцем біля скроні і забула. Колишні всі один одному погані, шо тут не ясно
НашлаПерепискуМужа• вчера в 13:45
Ответ дляиз_под_тишка
Для чого спілкується тато з донькою?
Так, якщо у нового Нова сім´я, нема сенсу.
автор из_под_тишка • вчера в 13:48
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Немає сенсу в чому в спілкуванні з донькою?
НашлаПерепискуМужа• вчера в 13:55
Ответ дляиз_под_тишка
В тому що у нього нова сім´я. І та дитина не перший кобилі хвіст, це по-перше. По-друге, навіть, якщо він типу спілкується з дитиною, імітує великого батька, всерівно це все не про любов, це під примусом треба, бо колись так вийшло, що вийшла дитина. По-третє, насправді, коли батьки розлучені батько і дитина, неважливого якої вона статі не будуть близькі по справжньому, дитина не буде розказувати свої секрети, знаючи, що батько є і ми мусимо, я бігаю наприклад в гості, але це вже чужа людина, не любить матір, не любить і мене. Тобто буде невидимий бар´єр у спілкуванні. Це не та людина, яка бігає коли дитина хвора, чи нема настрою до в школі образили, чи ще щось. Це вже чужа людина, яка на руках носити не буде, не буде знати секрети, не буде жаліти коли цього найбільше треба, так, згодом дитина скаже мене в школі ображають, батько може зробити настанови так себе веди, так, проявити свої типу мудрі поради, але це все фігня, а може взагалі ігнорити як один знайомий робив коли дитину в школі інша дитина лупила, він перебивав її і переводив тему на інше, але дитині голову розбили. Що таке батько - це просто людина яка десь на відстані, що таке мати - це цілий світ.
автор из_под_тишка • вчера в 14:00
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Що ви плетете?
Яка в нього нова сімʼя і взагалі для чого йому кудись бігати, діти дорослі, батько він нормальний.
Ви мамаша квочка?
Мадам Подлинник• вчера в 14:48
Ответ дляиз_под_тишка
Я от думаю- розповідати йому це все? Чи нехай так буде
Автор ничего не говорите мужу, а лучше наблюдайте, анализируйте , подведение мужа , может бывшая права …
автор из_под_тишка • вчера в 15:24
Ответ дляМадам Подлинник
Не буду говорити, він мені не муж
Не кую, не мелю• вчера в 17:05
Ответ дляГореотума
сбылось?или с вами он’ другой’
Не удалось оценить.
До сожительства не дошло.
Думаю, что сбылось бы, однозначно
Клин_Кляйн• вчера в 18:22
А потом спустя годы женщины рассказывают, какой он оказался абьюзер,
и как бывшие предупреждали.
Но она не хотела и слышать, считала что ей завидуют.
автор из_под_тишка • вчера в 18:40
Ответ дляКлин_Кляйн
и как бывшие предупреждали.
Ну от ви і слухайте бувшу, вона ж кращого вам хоче
Чебураха з перцем• вчера в 19:47
Ответ дляСтильна штучка
То ви старого пердуна підібрали? Чи і самі потрьопана?
Удалено администрацией...
Чебураха з перцем• вчера в 19:50
Ответ дляМоре Щастя
Тому, що автор неприємна людина. Це я так, дуже делікатно написала. Вона після першого ж мого допису, показала весь свій огидний рівень.
Чомусь у вас не виникло питання, чому у автора таке бажання виникло, створити тему, назвати ту жінку дурою та обговорювати її в принизливому тоні.
Удалено администрацией...
MacOS-ница• вчера в 20:06
Ответ дляиз_под_тишка
Ну вона твереза була по голосу, але я вирішила що вона просто не дуже адекватна
Скорее всего, он очень ей допек чем-то. А что конкретно она сказала про него?
Клин_Кляйн• вчера в 20:48
Ответ дляиз_под_тишка
я вообще не общаюсь с бывшими, у меня нет дефицита общения
и не я потом лежу 3 часа и обсасываю эту беседу
и еще несу ее на советчицу, чтобы обсасывать 3 дня
автор из_под_тишка • вчера в 20:49
Ответ дляКлин_Кляйн
Але приходите обсасувати по три дні чужих бувших
Трактор Віка• вчера в 22:37
Ответ дляЦібаФу
Так может не со зла? У меня есть знакомые, там правда они молодые, но все же. Женился на хммм короче весь район ту подругу перетаскал уже, и общий знакомый просто рассказал, что мол, смотри внимательно, это не для семьи человек. Так теперь враг. А они развелись все таки, шлюхи не меняются. Может и тут что-то не то? Ну хз
Александра из в/ч?
Знаю такую, она потом мужу изменила с женатым офицером и уже родила от него🤣